Haber Real Racing Next (RR4) Mükkemel Grafikleri İle Geri Dönüyor!!

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Mobilde yarış simulasyonu oyunu diyince ilk akla gelenlerden biri olan Real Racing oyunlarıdır. Serinin son oyunun üzerinden 8 sene geçmesinin ardından Electronic Arts Serinin 4. Oyununu Google Play'da belirli bölgelerde erken erişime açtı.Şimdilik Sadece Android platformunda erişime açılmış durumda Real Racing Next ismi ile erken erişime açılan oyunun grafikleri bir hayli cihazları zorlayacakmış gibi gözüküyor. Oyunu erken erişimde oynamak isteyen kullanıcıların Market lokasyonunu Canada veya Austuralia olarak göstermesi gerekiyor. Aşağıdan linkten erken erişime gidebilirsiniz.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Oyunu Sorunsuz Oynamak İçin Önerilen Sistem Gereksinimler

Android 6.0 ve Üstü Sürüm
RAM : 2 GB ve Üstü
CPU : Snapdragon 830+, Exynos 8895+
GPU : Mali G71+, Adreno 540+

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,194
Nedense grafikleri beğenemedim. Çok yapay durmuş.

yusufury

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunu oynarken sanki hem çok iyi hem de real racing 3 kopyasını oynuyormuş gibi hissettim. Yollar, çimenler, yansımalar ve araç fiziği rr3 ten baya farklı ve iyi. Çevre daha iyi olabilir ve çözünürlük genel olarak düşük. Tabi oyun daha beta yani geliştirildikçe mobil için muazzam bir oyun olabilir. Realme 3 pro telefonumda performansı şu şekilde;

Son düzenleme:

Technoob

Asistan
Reaksiyon puanı
110
IOS için haber var mı ? Android telefonumun olmasını özledim ?

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Oyunu oynarken sanki hem çok iyi hem de real racing 3 kopyasını oynuyormuş gibi hissettim. Yollar, çimenler, yansımalar ve araç fiziği rr3 ten baya farklı ve iyi. Çevre daha iyi olabilir ve çözünürlük genel olarak düşük. Tabi oyun daha beta yani geliştirildikçe mobil için muazzam bir oyun olabilir. Realme 3 pro telefonumda performansı şu şekilde;

Daha betada olduğu için çevre yapay gözüküyor ve grafik ayarıda gelir resmi market sürümünde fixlenir çoğu şey
Mesaj otomatik birleştirildi:

IOS için haber var mı ? Android telefonumun olmasını özledim ?
İostan haber yok şuan telefon sürümünüz destekliyorsa testflightı indirip bakın blki vardır ios kullanmıyorum malesf