Real Madrid'de gündem Bale

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Real Madrid Kulüp Başkanı Perez, "Bale, Avrupa'nın en iyi oyuncularından birisi ve Real Madrid iyi oyuncuları her zaman sever" dedi.

26-10-Gareth-Bale.jpg

İspanya 1. Futbol Ligi (La Liga) ekiplerinden Real Madrid, İngiliz futbolcu Gareth Bale ile ilgilendiklerini doğruladı.

Real Madrid Kulübü Başkanı Florentino Perez, İspanyol basınında yer alan açıklamasında, "Bale, Avrupa'nın en iyi oyuncularından birisi ve Real Madrid iyi oyuncuları her zaman sever" şeklinde görüş belirtti.

Kadrolarını genişletmek istediklerini ve bunun için uygun bir ortamın oluşmasını beklediklerini ifade eden Perez, "Gelecek haftalarda hamlelerimizi yapacağız" ifadesini kullandı.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Tottenham Hotspur formasını giyen ve bu sezon oynadığı 33 lig maçını 21 gol ve 9 asistle tamamlayan sol kanat oyuncusuna ilişkin daha önce de değerlendirmelerde bulunan Perez, "Bale, Real Madrid'te oynamak için doğdu" diyerek dikkati çekmişti.

İngiliz basını, Tottenham Hotspur Kulübü'nün 23 yaşındaki Galli oyuncu için 85 milyon sterlin gibi rekor bir transfer ücreti isteyeceğini öne sürüyor.

Kaynak

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Fifa'da Kompany ile bunu çok severdim.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Bence Roberto Carlos'tan sonra en kaliteli ofansif sol bek..

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Defans oyunucu olupta skoru degiştiren sayılı oyuncu vardı bale'de bunlardan biri.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Tottenham ı ayakta tutan adam tek başına takım çalımları frikikleri süper ötesi. :) Satmazlar yada çok yüksek bonservis isterler.

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
''40 ideal buna satalım gitsin'' derdim menajeri olsam düşünsene yüzde ile çalıştıgını anlaşmadan gelecek parayı:w00t:
Ne 40'ı ne 60'ı 110 120 diye biliyorum ronaldo'dan daha pahalı transfer olcak :D 60 e bulursanız alalım hemen :D

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bu adam nasıl defans oyuncusu anlamadım ben daha .....

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Hiç duymamışımdır ben duymadıysam iyi değildir :D

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İyi olduğunu biliyordum ancak geçenlerde Ntvsporda bu adamı yılın en iyisi seçtiler. Demekki baya baya iyi bir oyuncu. Ayrıca ofansif olarak oyuna direk katkı yapan bekleri çok sevmişimdir herzaman. Bale de şuan bunun en iyi örneği sanırım.

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
neymara acıl cevap vermemız lazım real madrıd olarak

ibrhma

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Ünal Başgan çilek olarak alsın bunu :)

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kaç tane sol bek sol açık var real madrid'de alırlarsa kesin birileri gider

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
barçaya yakışır.realin amrcelo ve portekizli (adının yazılışını bilmiyorum :) ) zaten var barçada solda sıkıntı var.ama okadar para etmez.

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
[h=1]Gareth Bale 90 milyon euro[/h]Real Madrid, Tottenham'ın Galli yıldızı için büyük bir servet ödeyeceği öne sürüldü. Transferin, yakın zamanda resmiyet kazanacağı öğrenildi.

26-10-Gareth-Bale.jpg

İspanya’da önümüzdeki sezon yıldızları kadrosuna katmakta kararlı olan Real Madrid’in, uzun süredir peşinden koştuğu Tottenham’lı Gareth Bale’de mutlu sona ulaştığı öğrenildi. İspanyol AS Gazetisi’ne konuşan dünyanın en önemli futbol menacerlerinden François Gallardo, Galli futbolcu için Los Galacticos’un 90 milyon Euro’yu gözden çıkardığını belirtti. Bu rakam, bu sezon Süper Lig’de son haftalardaki performansıyla ligde kalmayı başaran ve takım değeri yaklaşık 10 milyon Euro olan Akhisar Belediyesi’nin yaklaşık 9 katı... Londra temsilcisiyle sözleşmesi 2016 yılında sona erecek olan 23 yaşındaki sol kanat oyuncusunun da, Real’e gitmek konusunda son derece istekli olduğu bildirildi. İspanyol devinin başkanı Florentino Perez’in, karşısına aday çıkmadığı için 2017’ye kadar görevinin başında kalacak olmasının ardından büyük bombasının, Bale olacağı öne sürüldü.

Zidane başrolde olacak

Geride bıraktığımız sezonda İngiltere Premier Ligi’nde ve Avrupa kupalarında fırtına gibi esen, Ada’da yılın en iyi futbolcusu seçilen Galli süperstar, 52 mücadelede rakip filelere 31 gol atarken, takım arkadaşlarına da 17 asist yapmıştı. Los Galacticos’ta Sportif Direktörlük görevinin sahibi Zinedine Zidane’ın, bu olayda kilit rol oynayacağı, transferin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağı bildirildi.

Kaynak

Son mesajlar