Real Madrid 3-0 Galatasaray - Video | Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final 1. Maç

keremyilmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir Fenerbahçe'li olarak gerçekten çok üzüldüm.
Hakem vermediği iki penaltı gerçekten çok dikkat çekti.
3-0'dan sonra verilmeyen iki penaltı olsa hadi neyse diyeceğim de 1-0 iken verilmeyen o penaltı verilmiş olsa belki başka bir boyutta olabilirdi.
İyi veya kötü olurdu diyemem çünkü; Real Madrid kendi evinden 1-1 vermek isteyeceğin için daha da üstüne gelebilir daha kötü de bir fark olabilir veyahut Galatasaray 1-1'i deplasmanda yakalamış olarak daha da ateşlenebilirdi.
Kestirmek zor fakat olanla ölenden sonra da konuşmanın bir mantığı yok.

Arena'da 4-0 gibi bir fark çok düşük bir ihtimal. Ama aslanların Çeyrek Final'e gelmesi de kolay birşey değil.
İnşallah seneye Çeyrek Final değil de Yarı Final'i görürüz. Her ne olursa olsun gerçekten güzel bir performans sergilediler, karşıda da boş bir takım değil Dünya'nın en iyi takımlarından ve bu sene tamamen Şampiyonlar Ligi odaklı bir takım vardı.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
galasaraylı arkadaşlara bir mesajım var.hakeme laf atmayın hakem gördüğünü verir...
bir MHK Başkanı der ki : " Biz hakem arkadaşlarımıza 'gördüğünüz pozisyonla ilgili karar verin' diyoruz. " :)
bu arada son 2 senedir galatasaray'ı böyle aciz görmemiştim

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
galasaraylı arkadaşlara bir mesajım var.hakeme laf atmayın hakem gördüğünü verir...
bir MHK Başkanı der ki : " Biz hakem arkadaşlarımıza 'gördüğünüz pozisyonla ilgili karar verin' diyoruz. " :)
bu arada son 2 senedir galatasaray'ı böyle aciz görmemiştim

Aciz olan filan yok ? Karşıdaki rakit AKHİSAR değil herhalde zoki ? Realmadridimi aciz görecektik ... ?

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Aciz olan filan yok ? Karşıdaki rakit AKHİSAR değil herhalde zoki ? Realmadridimi aciz görecektik ... ?
benim tek dediğim şu Türkiye karması yap çık Varane'den tut forvetteki Benzema'ya kadar adamlar dünya yıldızı ki Varane dünyanın en iyi stoperi olacak..
Saha da ligimizden hangi takım olursa olsun söylediğim acizlik değişmeyecekti, top oynattırmadı adamlar.
kaldı ki rövanşta defansta Zan oynayacak Allah kolaylık versin. :)
dediğin gibi Akhisar değil Real Madrid.ve emin ol ki Barcelona nın oyun sistemi galatasarayı daha da perişan ederdi dün gece , bu açıdan baktığımızda oldukça şanslı galatasaray.
Sneijder konusunda da bir şey söylemek isterim çıkarılınca kızanlar olmuş adam oyun kuramadı topu geriye atmaktan.topla ileri çıkıp bir şeyler de yapamadı.Drogba takım adına en iyisiydi.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Tebrikler Real Madrid.

Hakem hatalarına girmeye hiç gerek yok. Vermedi adam, yapacak bir şey yok. Bundan yakınacak durumda da değiliz. Oynadığımız ligin kalitesi belli, burada hakem hatalarının arkasına sığınmamalıyız.

Şaka gibi iki tane gol yedik, net iki pozisyonda atamadık.

Sağlık olsun, her şey bitmiş değil. Bir maç daha var. Hiç bir şey imkansız değildir, futbol bu.

Aslanlarımıza bu heyecanı yaşattıkları için helal olsun. İkinci maçta yeniliriz veya yeneriz, hayırlısı diyelim.

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
galatasarayın yenilmesine çok üzülmüştüm ama iddaada 3-0 skor oynadım ve tuttu kredi kartı borcumun yarısını kapattım keşke gs yenseydide ben kaybetseydim

sefircan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lami cimi yok. kötü oynandı. defansa atılan uzun ve isabetli paslar galatasarayın sonunu getirdi..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Helal olsun aslanlarıma Real Madrid gibi bir dev karşısında elinde geleni yapmak istediler 2.0 ve ya 2.1 olsaydı şasımız vardı ama hakem buna izin vermedi gün yüzü göremiyesin hakem inş kariyerin bu macdan sonra hakemlij adına biter

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
arkadaşlar sağlık olsun buraya kadar gelmekte büyük bir başarı sonuçta karşımızdaki r.madrid son 8 e kalmakta büyük bir başarı bu sene olmadı ama inşallah seneye allahımın izniyle daha güzel yerlerde oluruz ünal başkan olmasaydı belki buralarıda göremeyecektik arkadaşlar bizimkiler çabaladılar kendilerince birşeyler yapmaya çalıştılar olmayınca olmuyor işte

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Öncelikle Galatasaray a geçmiş olsun üzüldüm, son golü yemeyeydi iyiydi ,hakeme de lanet olsun son olarak alınmayın ama kendini dev aynasında görenlerede kapak olsun diyorum.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Abi burda 3 gol atamayız mı? bence bu Real'e çok da iyi atarız. Adamlar Bursasporun güncellenmiş hali gibi. Tek bildikleri kontra. Burad 3 atarız atarız da kaç yeriz orası önemli. Çünkü kesin gol yeriz bu defans anlayışsızlığıyla.

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
gökhan zanın oyuna neden girdiğini bilen yok.biz amrabatla atak beklerken hoca skora yatmayı düşündü heralde.hakem hem oyun olarak hem motivasyon olarak çok bozdu takımı.bazı kendini bilmez insanlarda hala galatasarayın yenilgisi ile dalga geçiyor.yazık gerçekten ufkunuz bu kadar mı dar?

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Dün akşam Şampiyonlar Liginde

Çeyrek final maçı oynadık...

en iyi 8 takımın oynadığı tur ..

tur atlayan yarı final oynayacak...

en iyi 4 takımdan biri olacak...

Çeyrek finali 9 kez bu kupayı kaldıran Real ile oynadık..Bernabéu da...

durumun, nerede olduğumuzun farkına varalım :)

ve bunu 6 yıl sonra katıldığımız ilk sezonda yaptık...

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Gökhan Zan'ın neden girdiği ortada. Fark açılmasın diye.. .Ayrıca girmesi iyi oldu çünkü buradaki maçta o oynayacak. Isınmış oldu.

fotomac.jpg

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Fotomaç ın tek sevdigim yanı manşet başlıkları döktürmüşler gene

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Bir Fenerbahçe'li olarak gerçekten çok üzüldüm.
Hakem vermediği iki penaltı gerçekten çok dikkat çekti.
3-0'dan sonra verilmeyen iki penaltı olsa hadi neyse diyeceğim de 1-0 iken verilmeyen o penaltı verilmiş olsa belki başka bir boyutta olabilirdi.
İyi veya kötü olurdu diyemem çünkü; Real Madrid kendi evinden 1-1 vermek isteyeceğin için daha da üstüne gelebilir daha kötü de bir fark olabilir veyahut Galatasaray 1-1'i deplasmanda yakalamış olarak daha da ateşlenebilirdi.
Kestirmek zor fakat olanla ölenden sonra da konuşmanın bir mantığı yok.

Arena'da 4-0 gibi bir fark çok düşük bir ihtimal. Ama aslanların Çeyrek Final'e gelmesi de kolay birşey değil.
İnşallah seneye Çeyrek Final değil de Yarı Final'i görürüz. Her ne olursa olsun gerçekten güzel bir performans sergilediler, karşıda da boş bir takım değil Dünya'nın en iyi takımlarından ve bu sene tamamen Şampiyonlar Ligi odaklı bir takım vardı.

yorumuna cok katılıyorum Senin gibi bir fenerbahçeli varmı ya bravo işte saygı bu gercek taraftarlık böyle olması lazım Diğerleri senden örnek alsınlar inş fenerbahçe de bugün kazanır burda işi bitirir canı gönülden destekleyecem sizi bir de inş hakem kötü olmaz bizim ki gibi

flood_77

Profesör
Reaksiyon puanı
4
şampiyonlar liginde de hakem hatası yapılıyorsa teknoloji devreye girmeli. Artık hak yenmesin...

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adamların ilk yarıda pozisyonu yok 2 tane gol attılar. Pozisyon bulan biziz atamadık. Ayrıca birşey dikkatimi çekti adamlar antrenman maçı gibi maç oynadı.. Kendi antrenmanlarında bile böyle kolay gol atamıyorlardır kesin.. İngiltere'deki ManU maçındaki Real nerde akşam ki Real nerde.. Gs bence fırsat kaçırdı..

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
UEFA Çaldı Hakem Oynadı, o penaltılar verilseydi, real kuyruğu titreye titreye gelecekti İstanbul'a. Yazık emeğe çok yazık.

dkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayında tüm suçu hakeme atıyorsunuz işin kolayına kaçıyorsunuz gibi geliyor hakem dediğiniz şekilde penaltılarıda verse galatasaray bu maçı alması çok zordu adamlar çok rahat top yapıp istedikleri zaman hızlı bi şekilde gol pozisyonuna girdiler galatasaray 2 tane atsa adamlar 5 tane atardı bence sorun galatasarayda

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Yanlış anlamayında tüm suçu hakeme atıyorsunuz işin kolayına kaçıyorsunuz gibi geliyor hakem dediğiniz şekilde penaltılarıda verse galatasaray bu maçı alması çok zordu adamlar çok rahat top yapıp istedikleri zaman hızlı bi şekilde gol pozisyonuna girdiler galatasaray 2 tane atsa adamlar 5 tane atardı bence sorun galatasarayda

Buna sorun demeyelim buna Real Madrid diyelim. 5 tane de atamazlar yani abartmayalım.
Kolay takım değil karşısı. Hakem eğer istediğimiz verseydi bu maç 3-0 olmazdı da 3-2 olurdu belki en azından. Elle tutulur bir sonuç olurdu. Şimdi kendi yerimizde 3 tane atmamız ve yemememiz gerekiyor hadi buyur.

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Mantık hatası yapıyorsunuz 2 penaltı verilmedi verilse 3-2 olurdu diye, ilk penaltı verilseydi maç bambaşka boyuta geçeçekti yani ikinci penaltı pozisyonu olmuyacaktıki :)

django

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Olsun emek hırsızlığı karşılıksız kalıcak zanneden arkadaşlara cevap olmuş oldu bu beşiktaş maçında kendini yere atan burak burda gerçek penaltıyı inandıramadı tarih tekerrür etmedi diyen arkadaşlara Tarihin g*tüyle gülme şekli olsa gerek :)

Senisma34

Profesör
Reaksiyon puanı
34
Hayırlısı olsun.
Hakem hataları çok bariz, lakin ikinci yarı taktik değişikliği de gözardı edilmemeli. İlk yarı pozisyon zenginliği fazlayken, ikinci devre yetersiz kaldık. Sneijder-Gökhan değişikliğine halâ şaşkınım. Seneye daha da iyisi olacaktır inşAllah. Tebrikler Galatasaray...

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İmparator'unda dediği gibi ''hakem Real Madrid'in isminden korktu''

Fazla söyleyecek laf yok aslında tur atlamaya umudum kalmasada galibiyet için umudum var.

Hiç değilse rövanş maçında galibiyetle ülke puanına katkı yapabilirsek güzel olur.

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
ben diğer takım taraftarlarının bu kadar sevinmesini anlayabiliyorum aslında,çünkü yıllarca uefa zaferimiz konuşulmuş ardından gene bir yere doğru gidiyorken elenmemiz onlar için iyi olur tabiki de başarılı olmamızı istemiyorlar bunu gerçekten anlayabiliyorum ama anlayamadığım bir şey var bunu bu kadar net yaşamak hangi karakterle bağdaşıyor bunu anlamıyorum içinde yaşa,içine at birinin başarısızlığını istemek güzel bişey değil çünkü,neresinden bakarsan bak fesatlık,neresinden bakarsan bak hazımsızlık.

ayrıca hakem konusuna gelecek olursak da khediranın eliyle topu taşıması ve burakla ramosun pozisyonu kesinlikle penaltıdır yediğimiz 2. golden önce(hiç bir yerde dile getirilmese de)Drogbaya net bir faul vardır 3. gol öncesinde ki pozisyon da drogbanın tabanına faul çalınabilir ama hakemin en direk verdiğini görmedim yani eğer ki çalıyorsa en direk çalması gereklidir hakemin kesinlikle 3 pozisyonda fahiş hatası ve skora etkisi vardır cüneyt çakırın doğru kararını haftalarca konuşan yerden yere vuran ingilizlere ve bizim ülkemizde ki herkese sesleniyorum bu hakemi konuşun artık Türk takımlarının önü böyle kesilmesin real çıksın 5 atsın önemli değil ama hakkıyla çarpışılsın artık yeter!

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
bırakın artık şu fanatikliği.real sizden daha iyi bir takım.bu maç havada,karada,suda,uzayda tekrar oynansa yine yenerler.

Paramore

Dekan
Reaksiyon puanı
27
Geçmiş olsun Galatasaray..

ls0c9.png

Galatasaray'lılar Fb ve Bjk'lilerin destek olmamasından şikayetçi ama.. Şu zihniyet bitsin artık.