Razer game booster kayıt sorunu!

Bu konuyu okuyanlar

CaaRbOn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
:cursing: :cursing: :cursing: arkadaşlar çıldırmak üzereyim şu razer game booster programını indirdim kurdum açim dedim tam ekran açıldı e-mail falan istiyo ya he işte orada kayıt yeri yok (create new account) diye bi yer yok sadece log in diye bişey var oda girmek için he bir şey daha program tam ekran açılıyor belki ekran büyüktür diye görünmüyodur dedim ama yok sorun oda değil kaç kez farklı sitelerden indirdim yine aynı!! :cursing::cursing: çıldırıcam yaa
sonra en son bi siteden indirdim resmini koymuş adam oraya create account a basıp kaydolucaksınız diyodu yazıda ordan indirdim ama adamın dediği yok kayıt olunmuyo o yüzden açamadım LÜTFEN YARDIM PLEASE!!

cevaplarınız için teşekkürler

not: yanlış yere konu açmış olabilirim.
eğer öyleyse genede lütfen cevap verin.

Saygılar.

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hakkında fazla bilgim yok bu konunun fakat sitesinden üye olmayı denediniz mi ? veya öyle bir yerden

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
:cursing: :cursing: :cursing: arkadaşlar çıldırmak üzereyim şu razer game booster programını indirdim kurdum açim dedim tam ekran açıldı e-mail falan istiyo ya he işte orada kayıt yeri yok (create new account) diye bi yer yok sadece log in diye bişey var oda girmek için he bir şey daha program tam ekran açılıyor belki ekran büyüktür diye görünmüyodur dedim ama yok sorun oda değil kaç kez farklı sitelerden indirdim yine aynı!! :cursing::cursing: çıldırıcam yaa
sonra en son bi siteden indirdim resmini koymuş adam oraya create account a basıp kaydolucaksınız diyodu yazıda ordan indirdim ama adamın dediği yok kayıt olunmuyo o yüzden açamadım LÜTFEN YARDIM PLEASE!!

cevaplarınız için teşekkürler

not: yanlış yere konu açmış olabilirim.
eğer öyleyse genede lütfen cevap verin.

Saygılar.
https://skydrive.live.com/redir?resid=91A4B17CFBD11F29!11651&authkey=!ABuaTePNNcuSn_A&ithint=file%2c.zip
kardeş bende 3.5 sürümü var razerden önceki gamebooster gereksiz kayıt gibi şeyleri yok tertemiz.

CaaRbOn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikinizede tşkler yorumlarınız için 3.5 i denicem.

konu kilit.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arakdaşlar ben razer game booster indirdim ama email ve paswordu bulamadım oraya ne yazmalıyım acill

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Linki veren kardeş Allah razı olsun valla bunu arıyordum. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende indirdim bende de kayıt problemi oldu bu iş can sıkıyor biri bi el atsın kaarsim :/

B

berk30an

SDN Okuru
beyler acil indirdim kayıt olamıyorum bene birisi yan hesap açıp buraya yazabilirmi açıl lütfen ya

Son mesajlar