Rasterbator İle Resimlerinizi Büyültün

mila12

Dekan
Emektar
5 Kasım 2007
9,864
255
1,263
Açıklama

Kullanığınız bir resmi büyültmek istermiydiniz?Cevabınız evet ise bu program tam size göre.Rasterbator programı ile resimlerinizi istediğiniz gibi büyültebilirsiniz.
Hatta büyütmekle kalmayıp duvarınıza dev bir poster bile oluşturabilirsiniz.Küçük resimlerinizi bile kalitesi bozultmadan büyüten bu yazılım üstelik Türkçe dil desteği olmasının yanı sıra ücretsizde.

Not:Resimlerinizi Pdf formatında kaydetmektedir.Pdf den yazıcınıza çıktı alabilirsiniz.

rast-3.jpg

rasterbator-zim.jpg

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın

Yazılım için herhangi bir kurulum gerekmiyor.

Yazılımın Künyesi

Adı:Rasterbator 1.2
Boyut:866 kb
İşletim Sistemi:Tüm Windows Versiyonları
Firma ve Bilgi İçin:Arje.Net

cabbarcan

Profesör
19 Ocak 2007
1,477
1
0
GÖrüntü bozulmadan mı? :S... peki nasıl yapacak bunu... :D painte de boyutlarını ayarlayıp %500 yazarak yapabilirsin.. ama görüntüyü resmen Müjde Ar'ın gençliğinden alıp Asyel Gürel'in şimdiki haline getiriyor... ;D ... ve bu program bundan farklımı yapıyor diyorsun?

ulvi_kcky

Doçent
29 Haziran 2007
735
0
16
Bu programın işe yaradığına emin misin? Resmi büyülteyim dedim nokta nokta şekiller oldu

rave

Asistan
6 Kasım 2007
403
0
0
mr.meseli dedi ki:
Photoshop varken alternatif bile yaratacağını sanmıyorum. Paylaşım için saol..

photoshop ile kıstaslama yapılmaz ama senin de bir yanlışın var. program fotografı istediğin ölçülerde duvara ya da herhangi bir yere asman için otomatik ölçülendiriyor.bir fotografı belki 20 a4 de asıp duvarına asabilirsin. bir nevi imagewall yapıyorsun-reklam panosu misali.