RAR şifresi Kırabilen Program Arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Arkadaslar elimde şifreli bi kac dosya var ve sifresi falanda kesin olarak yok malesef. Birçok program denedim ama sagliklı sonuç alamadim. Sizin bildiginiz daha önce kullanıp memnun kaldıgınız rar sifre kırma yazılımı varsa paylasabilirmisiniz. İsmini yazmaniz yeterli gerisini ben hallederim...

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bu tür programların çalışma mantığı hep aynıdır: Brute Force Attack.

Dolayısıyla şifrenin karmaşıklığı arttıkça çözme zamanı uzunlaşır. Haftalar ya da aylar sürebilir. Ama rar şifrelerini çözmenin en zahmetsiz çözümü ise şudur.

RAR dosyasının ismini birebir kopyalayıp Google'de aratıp çıkan sayfalara bakmak. %90 olasılıkla çıkan sayfalarda şifreyi paylaşan bir sayfa bulabilirsiniz.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
google en kolay yöntem ama o yollari denedim zaten sifresi nette kesin olarak yok mecburen program kullanıcam yada silicem dosyalari..

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Bu tür programların çalışma mantığı hep aynıdır: Brute Force Attack.

Dolayısıyla şifrenin karmaşıklığı arttıkça çözme zamanı uzunlaşır. Haftalar ya da aylar sürebilir. Ama rar şifrelerini çözmenin en zahmetsiz çözümü ise şudur.

RAR dosyasının ismini birebir kopyalayıp Google'de aratıp çıkan sayfalara bakmak. %90 olasılıkla çıkan sayfalarda şifreyi paylaşan bir sayfa bulabilirsiniz.

İlave olarak Google Önbellek kullanımını tavsiye ederim. Malum siteler spoiler koyuyor ve gözükmüyor, sonra da üyelik durumu, vs., vs...

SiyahBuzul

Doçent
Reaksiyon puanı
7
nacizane tavsiyem, hiç vakit harcamayıp hayatına devam etmen :)

çünkü bedava programlar 3 haneye kadar olan şifreleri çözüyor ve çözüryor dediğimiz de tüm karakter olasılıklarını deniyorlar yani Brute Force!

dolayısıyla 3 haneli şifreyi bulmak bile zaman alacaktır ki şifre ileri karakterker içeriyorsa (_,-?,@ gibi) programı başlatıp 1 gün sonra geri dönmen gerekebilir.
Tabi performans senin donanımınla birebir ilişkili.

Ama dediğim gibi max 3 karakter şifreleri çözebilirsin deneme sürümleriyle.

Tabi crack falan filan işleri yasal değil önermiyorum :D
İla yapıcam diyorsan hz. google yardımcı olacaktır.

Benim daha önce kullandığım fena olmayan bir program;

http://www.rixler.com/

oguzhan432

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eğer şifre sayılardan oluşuyorsa 1milyon tane sayı 8 haneli bir kombinasyon ile 4 gün pc nin açık tutursın eğer ati hd5770 in felan varsa bu zaman 7-8 saate düşebilir.

Öyle bir wordlist oluşturmalısın ki başı www.xxxxxxxxx.com/net olmalı burada xleri hane hane wordlistlemen gerekiyor wordlist lerin ve bunların denemen için gerekli programlar bende mevcut fakat bu son çıkan ekran kartlarından yoksa hiç bulaşma saniyede 1400 tane felan deneyebiliyor core 2 duo 2.2. ghzler.