Rapidshareden flashget programi yardimiyla dosyalari ardarda indirin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paylascan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1191153587_flash_get111-219x300.jpg

Bu konu basligimizda Flash get programi yardimiyla Rapidshare’ de Premium uyeligi olanlar teker teker dosya indirmekten biktiysaniz. Flash get programini kullanarak indireceginiz dosyalarinizi flasgetin download managerina ekleyerek birakin Flash-Get butun dosyalari teker teker indirsin.

videoyu izlemek ve acıklama için tıklayınız ....

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben zaten uğraşmadan rapidden film indirirken yapıyordum ve daha basittii
bir şey tanıtmaya adres girmeye gerek kalmıyordu mesela film kaç link diyelimki 16 linkten oluşan bir mkv uzantı.ben bunların hepsinide indirme işlemi yaprken otomatik açılan rapid e tamam deyip indirme listesine yolluyorum oda listeki ilk 5 inince diğerleri otomatik olarak devreye giriyordu

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
bu işi flashgot ile yapmak videoda gösterilenden daha kolay linklerin tümünü seçip indir diyorsun tek tek flashgete link eklemekle uğraşmıyorsun
firefox+flashgot+flashget süper üçlü :)

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
İdm bu konuda rakipsiz vede indirme eklentisi var.Ben hep idm kullanıyorum.

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Flashget ile gerçektende çok rahat oluyor bu şekilde indirme işlemleri. Bilmeyen arkadaşlar için yararlı bir konu olmuş. Teşekkürler.

mmnder16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar videoyu izlemedim ama en iyisi tarayıcı olarak mozilla firefox'unuza flash got eklentisini yükleyiniz ve dosya indirme seçenğinden flashGet'e tıkladığınızda artık ard arda flashGetle dosyalarınız inmeye başlar... firefox tarayıcıların kralıdır tabi yakında crome olabilir... :)

307kd

Asistan
Reaksiyon puanı
3
dosya indirmede jdownloader ın üzerinehiç bir program olamaz. Var diyen kullanmadığı için var diyordur. jdownloader ı çalıştırın sonra sayfanın tamımını seçin o içindeki linkleri otomatik olarak yakalar çevrimiçi olup olmadığını kontrol eder ve ayarladığınız şekilde indirmeye başlar. Üyeliğiniz varsa zaten sorun yok rapid üyeliğiniz yoksa da tek tek indirir siz hiçbirşeye karışmazsınız. Sadece Rapid de değil megashare easyshare vs onlarca sunucuyu destekler. Partları tek tek indirir sonra da klasöre çıkarır ve ayarladıysanız bilgisayarı kapatır. Şifreli klasörlerde de linkler eklenirken şifreyi girersiniz aklında tutar ...
üstelik ücretsiz ve çok sade ayarsız bir arayüzü var
download [JDownloader]

husoft07

Asistan
Reaksiyon puanı
0
dosya indirmede jdownloader ın üzerinehiç bir program olamaz. Var diyen kullanmadığı için var diyordur. jdownloader ı çalıştırın sonra sayfanın tamımını seçin o içindeki linkleri otomatik olarak yakalar çevrimiçi olup olmadığını kontrol eder ve ayarladığınız şekilde indirmeye başlar. Üyeliğiniz varsa zaten sorun yok rapid üyeliğiniz yoksa da tek tek indirir siz hiçbirşeye karışmazsınız. Sadece Rapid de değil megashare easyshare vs onlarca sunucuyu destekler. Partları tek tek indirir sonra da klasöre çıkarır ve ayarladıysanız bilgisayarı kapatır. Şifreli klasörlerde de linkler eklenirken şifreyi girersiniz aklında tutar ...
üstelik ücretsiz ve çok sade ayarsız bir arayüzü var
download [JDownloader]
Sana katılıyorum ama neden 1 yıl önce açılan konuya yorum yazdınız :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar