Rapidshare Yeni Ücretsiz Sistem

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
İndirme sisteminde önemli değişikliklere giden Rapidshare, ücretsiz kullanıcılara ve abonelerine kolaylık sunuyor. Yeni sistemin nasıl çalıştığını açıklıyoruz.

CAPTCHA sistemini kaldıran Rapidshare, bu hafta içerisinde indirme yöntemlerine önemli yenilikler getirdi. Ücretsiz kullanıcılara tanınan dosya yükleme ve indirme boyutunu 2 katına çıkaran Rapidshare ile artık ücretli üye olmadan da 200 MB büyüklüğe kadar dosya yüklemek ve indirmek mümkün. İndirme hızını ücretsiz kullanıcılar için 500 Kbps seviyesine sınırlayan Rapidshare, buna karşı bekleme sürecini de ortadan kaldırdı.

Premium Üyeler Unutulmadı

Rapidshare aboneleri de, indirme kapasitesindeki artışın keyfini yaşıyor. Daha önce paralel indirmeleri kısıtlanınca üzülen ücretli kullanıcıların yüzü, iki kat artarak günlük 10 GB'a çıkan indirme limitiyle gülüyor. Üstelik bir gün kullanılmayan limit, diğer güne aktarılarak 50 GB'a kadar tasarruf sağlanıyor.

Son bir yenilik de, günlük alımlar için yapıldı. Yaz boyunca 2 günlük ücretli hesap alanlar, aynı fiyata 3 gün Rapidshare hesaplarını kullanabilecek.

Bilgi İçin: Rapidshare
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

souris46

Profesör
Reaksiyon puanı
5
premium kullanıcı olarak kotayı 50 gb düzeyine çekmeleri benim için hoşgörü ile karşılanabilir bir yenilik olmuştu gerisi ise free kullanıcıları iligilendirdiği için pek bir yorum yapmayacağım ;)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Rapidshare iyi olmaya başladı . Premium ücretlerinede zam gelmesin yeter

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
gündemi çok ii takip edip en uygun bilgileri paylaştığın için teşekkür ederiz !!! sayende tüm yeniliklerden anında haberimiz oluyo :)

ücretli kullanıcılar ayna anda indirme yapamıyor, bunu unutturacaklarını sanıyorlar |)

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
ücretli kullanıcılar ayna anda indirme yapamıyor, bunu unutturacaklarını sanıyorlar |)

Premium'lar nasıl aynı anda indirme yapamıyor ya ? Ben 4 er 4 er indiriyorum idm'de

Sh!Ft+DeLeTe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi rapidshare'a girdim ama maximum upload size 100 MB yazıyor :S

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
şimdiki sistem bana göre süper mesele eskisinde 20mb bişey indirdinmi modame reset atmak gerekiyordu ama şimdi indiriyom 2,3dk sonra tekrar 20mb bişey indirebiliyorum :) saniyelerde çabuk gidiyor :)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
muratcanberber dedi ki:
regedit dedi ki:

Premium'lar nasıl aynı anda indirme yapamıyor ya ? Ben 4 er 4 er indiriyorum idm'de

yani 1 hesabı 4 arkadaş kullanamıyor :D

DaY_WalkeR

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Eskine razıydım. 500kbps hızı kim ne yapsın.

rocky61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
RapidPoints for Premium Downloads

July 02, 2008
In the past, Premium and Collector's Accounts were only credited a RapidPoint when a file was downloaded by a Free User.

From now on, Premium Downloads can generate up to 255 additional RapidPoints per day. Those extra points will be displayed in the account overview in the Premium or Collector's Zone.

Once a day, the extra points will be added to the Premium or Collector's Account's RapidPoints balance and the extra points counter will be reset to zero.

Burda nediyor peki....Tercüme edecek birisi varmı

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Artık diyo premium downloadlardanda puan kazanabileceksin diyor ancak günde en fazla 255 puan alabilirsin premium downloadlardan diyor :)

ultumdur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Do you want to upload several files? Please click here | Maximum upload size 100 MB | Split archives allowed!

hala 100 mb gözüküyor

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
muratcanberber dedi ki:
regedit dedi ki:

yani 1 hesabı 4 arkadaş kullanamıyor :D

O kadar olsun yani :D 18 ytl aylık zaten fazla bir para değil

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Bekleme süreci devam ediyor.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Artık rapidten vericem linkleri banene . Hala "burdan nasıl indirecem adam gibi site versene " diyenler var . bilmemek ayıp değilde bir dosyayı indiremiyorsan yuh yani :)

eagle2002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana yarayan tarafı da var yaramayan tarafı da

çünkü rapid malesef sadece aynı ip den sadece indirebiliyorsun ve benim iki modemim olduğu için
çok büyük problem yaşıyorum birini kapatmak zorunda kalıyorum
ve indirme hızım yarısının altına düştü

jonjon

Profesör
Reaksiyon puanı
54
rapid ruslarla baş edemeyince free download hızını düşürdü 60 ı gecemiyoruz şimdi bizde proxy ve downloaer programlarıyla 3 download birden yapıoruz..

eagle2002

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya bir problem mi var rapidde
bir ara günlük 10 gb idi
yaşadık dedik
ancak
yine 5 gb ye düşmüş
bir problemmi var yoksa benmi yanlış bir şeyler yapıyorum
günlük 10 gb ve üzeri alabilir miyiz

lütfen bilgilerinizi paylaşın yenilemek üzereyim

burak90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rapid eski sisteme döndü..indir bekle.Premium almak farz oldu

yuureii

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu gidişle kedi-köpek olayına tekrar girecekler.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
evet ya bir yanlışlık olmasın ben ücretli oplarak tek seferde 8 parti birden indiriyorum. film arşivi yaptım

aynı şifre ile 2 farklı kişi (iki farklı IP) aynı anda kullanamıyor olay bu, bir kişi isterse 100part bile aynı anda indirebilir.