Rapid Üyelik sorunu

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
arkadaşlar 2 gündür rapid hesabımla girdiğimde
Fraud detected, Account 4528110: This Account has been illegally used by several users.
uyarısını alıyorum sanırım anladığım kadarıyla hile yapıldığı gerekçesiyle kapatıldı diyor ama nasıl bi hile yapılırda bi hesap kapatılır anlamadım zaten pre hesabım var hani 3-5 gün kalsa sesimi çıkarıp uğraşmam ama daha 7 ayı vardı daha önceden bu tarz bir sorunla karşılaşan varmı ne yapmam lazım. mail atacaktım ama ingizcem yeterli değil kelime haznem geniştir ama gramer yok :D bana yardımcı olabilen olursa ne mutlu bana ve bu sorunu yaşayan arkadaşlara :euro:

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Kaç kişi kullanıyordunuz acaba. Metnin tamamı bu kadar mı?

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 2 gündür rapid hesabımla girdiğimde
Fraud detected, Account 4528110: This Account has been illegally used by several users.
uyarısını alıyorum sanırım anladığım kadarıyla hile yapıldığı gerekçesiyle kapatıldı diyor ama nasıl bi hile yapılırda bi hesap kapatılır anlamadım zaten pre hesabım var hani 3-5 gün kalsa sesimi çıkarıp uğraşmam ama daha 7 ayı vardı daha önceden bu tarz bir sorunla karşılaşan varmı ne yapmam lazım. mail atacaktım ama ingizcem yeterli değil kelime haznem geniştir ama gramer yok :D bana yardımcı olabilen olursa ne mutlu bana ve bu sorunu yaşayan arkadaşlara :euro:

Eğer bir kişiden fazla kullanırsanız bu uyarıyı almanız gayet normal , eskiden kullanabiliyorduk fakat şimdi 2 kişi login oldugu halde uyarı veriyor , bunun önüne gecmek için browserdan ya giren kişiler logout olucak yada sadece flashget tarzı download programlarına kullanıcı adı şifre yazılarak kullanabilirsiniz. En kısa zamanda mail atarsanız sorunun hemen çözülür

mila12

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
255
support@rapidshare.com Adresine ingilizce veya almanca mail atarsanız belki yardımcı olurlar. Bu durumlarda genelde pek yardımcı olmuyorlar ama.

Ahmethz

Rektör
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
398
Hesabının birden fazla kullancı tarafından illegal olarak hesabının kullanıldığını tesbit etmişler, sahtekarlık uyarısı diyor. Şifreni değiştirip başkalarıyla paylaşma bence.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sadece 1 arkadaşıma vermiştim oda çok nadir kullanıyor zaten kotayı takip ettiğim için biliyordum ve zaten haber ediyordu ama daha önceden sorunsuz kullanıyordum :\ sinirlerim bozuldu acaba ingilizcesi iyi olan varsa bana örnek mail gönderebilir mi ? off offf canım sıkıldı :S

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Önce bir şey uydurmak sonrada onu ingilizceye çevirmek gerekli.

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Selamlar,

Aslında 2 kişi aynı anda kullandığında zaten indiremiyor bu nedenle böyle bir uygulama yapmaları saçma. Biz de 2 kişi kullanıyoruz fakat; farklı iplerimiz olduğundan farklı noktalarla 3 - 4 e kadar çıktığı oluyor. Her neyse ben senin için bir bahane ürettim, onu yazarsan belki çözüm getirirler :) xxx yerine hesabını kaç aydır kullandığını yazıp gönderebilirsin, sonuna da isim soy isim yazdın mı her şey tamamdır.

Dear Sir,

I am using my rapidshare account having account # 4528110 for xxx months. And i have a computer that i can connect remotely. When i logged in my account, i have seen that my account is blocked because of fraud. I am using my account by myself. Please do further investigation on my account. If using my account from my remote desktop is a problem, i may use it from only one computer from then on.

Thank you,
İsim Soyisim.

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
sağolun gönderiyorum bakalım ne cevap gelecek gerçektende saçma bir olay örneğin ben rapid manager kullanıyorum ve listemi yaptım ve pcyi açık bıraktım o an için dışarı çıktım ve hesap lazım oldu ne yani kullanamayacakmıyım gerçektende çok saçma en güzeli 4shared valla 1 ay aldım canavar gibiiydi olmazsa tekrar ona geçiş yapcam zaten rapid zırt pırt linleri silmeye başladı geçen 113 part dosya indiriyordum 76 . partta gelince linkler silinmiş :D umarım sorunuma çözüm üretirler ;)

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
sağolun gönderiyorum bakalım ne cevap gelecek gerçektende saçma bir olay örneğin ben rapid manager kullanıyorum ve listemi yaptım ve pcyi açık bıraktım o an için dışarı çıktım ve hesap lazım oldu ne yani kullanamayacakmıyım gerçektende çok saçma en güzeli 4shared valla 1 ay aldım canavar gibiiydi olmazsa tekrar ona geçiş yapcam zaten rapid zırt pırt linleri silmeye başladı geçen 113 part dosya indiriyordum 76 . partta gelince linkler silinmiş :D umarım sorunuma çözüm üretirler ;)

Dosyaları indirmeden önce rapidin sitesinden linkchecker la kontrol edebilirsin, tüm listeyi yapıştırıyorsun arada eksik varsa uyarıyor, indirmemiş olursun boşu boşuna 75 partı :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
zaten indirmeden önce rapid manaer kontrol ediyor sanırım 75. parta geldiğimde şikayet üzerine silindi :D

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Şanssızlıkmış seninkisi, gerçi 113 partı indirmekte yürek ister :)

erolsun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yeni konu açmak yerine bir sorum olacaktı bu konuda bilgisi olan arkadaş cvp verirse çok sevineceğim

700 800 mb dosyaları rapid e nasıl upload ediliyor bende premium üyelik var.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Konu dağılıyor ama yine de cevap vereyim soruna
Rapid manager adlı bir program iş yerimde bir abim kullanıyor. Vista üzerinde çalışan bir programmış. 2 gb kadar uploada izin veriyormuş yükleme esnasında durdurup makineyi kapatıp açıp tekrar kaldığın yerden bile devam etmene izin veriyor ama o 2gb yüklemesini hiç görmedim 400 mb kadar yükleme yaptığını gördüm.O programa bir bak istersen...

erolsun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
400 mb demek istedin herhalde :D tamam teşekkürler o pğrogramı kullandım ama idm geçtim sonra idm daha basit ve hızlı

KamaChi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar,

Aslında 2 kişi aynı anda kullandığında zaten indiremiyor bu nedenle böyle bir uygulama yapmaları saçma. Biz de 2 kişi kullanıyoruz fakat; farklı iplerimiz olduğundan farklı noktalarla 3 - 4 e kadar çıktığı oluyor. Her neyse ben senin için bir bahane ürettim, onu yazarsan belki çözüm getirirler :) xxx yerine hesabını kaç aydır kullandığını yazıp gönderebilirsin, sonuna da isim soy isim yazdın mı her şey tamamdır.

Dear Sir,

I am using my rapidshare account having account # 4528110 for xxx months. And i have a computer that i can connect remotely. When i logged in my account, i have seen that my account is blocked because of fraud. I am using my account by myself. Please do further investigation on my account. If using my account from my remote desktop is a problem, i may use it from only one computer from then on.

Thank you,
İsim Soyisim.

Aynen söylediğiniz gibi mail gönderdim hesabım açılmadı ve şu cevap geldi

Guten Tag,

Leider können wir mit den vorliegenden Angaben noch keinen Account eindeutig
als den Ihrigen identifizieren.

Wenn Sie per PayPal bezahlt haben, schreiben Sie uns bitte von der
E-Mail-Addresse, welche Sie bei PayPal benutzt haben, um die Zahlung an uns
vorzunehmen.

Falls Sie auf diese E-Mail-Adresse nicht mehr zugreifen können, senden Sie uns
bitte die Transaktions-ID (17-stellig) oder die Belegnummer
(XXXX-XXXX-XXXX-XXXX). Diese Informationen entnehmen Sie aus Ihrem PayPal
Konto.

Sollten Sie per Banküberweisung bezahlt haben, teilen Sie uns bitte folgende
Daten mit:
- Verwendungszweck Ihrer Zahlung, welcher auf unserer Webseite für Sie
generiert wurde (Beispiel: 123456++test++rapidshare.com) und den Sie auch bei
der Überweisung angegeben haben.
- Zahlungsdatum
- Vollständiger Name des Absenders der Zahlung.
- Betrag in EUR

Bitte senden Sie die Daten direkt als Text in Ihrer E-Mail und nicht als
Anhang.

Freundliche Grüsse,

Support Team

Tercüme edebilecek arkadaşların yardımını bekliyorum

mila12

Dekan
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
255
Paypal e-mail adresi ile geri dönüş yapınız diyor. Birde 17 Haneli paypal işlem kodunu istiyor. Birde Ödeyen kişinin Adı soyadı Ödeme Tarihi Ve Ödeme miktarını istiyor.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
google translate Türkçeye tam olarak çeviremese de anlaşılabilir duruma getiriyor. oradan yardım alabilirsin.

AToReX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bende bu uyarıyı aldım.hesabım tamamen kilitlenmişti.aslında rapidshare hemen kapatmıyor.3 kere uyarıyor 3 te kapatıyor.ben hesabımı açtırabildim.mesajımda sadece ben kullanıyorum.ancak bazen ofiste bazen evde kullanmaktayım.özellikle evdeki intenetimde statik IP yok dedim.sürekli yeni IP alıyor pc dedim. rapidshare de bana mesaj çekti. nereden giriyorsun? kaç kişi giriyorsun?yurtdışından da kullanıyormusun dedi.ben de yazdım 15-20 dakika sonra açtılar.

kevser2009

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben ne yazacağım anlayamadım yardımcı olurmusunuz?
Fraud detected, Account : This Account has been illegally used by several users.

cindycate

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aşağıdaki text'i benim için ingilizceye çevirebilecek arkadaş var ise
minnetar olurum...... tşkler.

-------------------

Benim **** id numaralı hesabım tarafınızdan kapatılmış.
bir hafta önce almanyadaydım oradada kullandım hesabımdan rapidshare'i
2 gün önce döndüm, buradan yani türkiyeden'de kullanıyorum..ve evimden işyerime uzak masaüstü bağlantısından da kullanıyorrum.. tekrar kullanıcı hesabımın açılmasını rica ediyorum teşekkürler.

alicanss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar,

Dear Sir,

Thank you,
İsim Soyisim.

Çok teşekkür ederim, bu bahanenizle hesabımı geri aldım. :thumbup::thumbup:

crewd0x

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Selamlar,

Dear Sir,

Thank you,
İsim Soyisim.

Denedim Bekliyorum

cycloner

Asistan
Reaksiyon puanı
5
4-5 yıldır kullanıyordum. Bugün benim başıma da geldi bu olay. Ben de kendi mailimi yazdım. Eğer kapanırsa gözünün yaşına bakmam rapidin sanki tek rapid var da. Direk hotfile alırım gerekirse ama almam bile zamunda accountum ne güne duruyor :D