Ram çıktı görüntü gelmiyor

İsmimyok22

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Merbaha bilgisayarın içini temizlerken ramlerden biri kenarından çıktı ve ekrana görüntü gelmiyor pc yi de kapayamıyorum yardım edin

Deli_yazilimci

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Birazdaha detaylı yaz mümkün ise fotoğraf çekip koy anlayan birileri çıkar yüksek ihtimal

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Fişten çekmek yerine tuştan kapatman daha güvenli olur kapatıktan sonra ise fotoğraf at hasar var mı bakalım yok ise youtubeden ram nasıl takılır diye bakarak takabilirsin çok kolay bir işlem

İsmimyok22

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fişten çekmek yerine tuştan kapatman daha güvenli olur kapatıktan sonra ise fotoğraf at hasar var mı bakalım yok ise youtubeden ram nasıl takılır diye bakarak takabilirsin çok kolay bir işlem
abi kapattımda foto attım bak bi

Alt + F4 yap entera bas.
O ne işe yarıyo

41ph337h4

Doçent
Reaksiyon puanı
579
Neden PC açıkken temizlediniz? Daha kötüsü fanları temizlerken anakarta ve tüm bileşenlere zarar verebilirdiniz.

İsmimyok22

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Neden PC açıkken temizlediniz? Daha kötüsü fanları temizlerken anakarta ve tüm bileşenlere zarar verebilirdiniz.
Ya öyle olduysa be görüntü gelmiyosa abi ekran kartına baktım bi çok sıcaklamış elimi koyunca anladım sorun ekran kartında ılabilir mi

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,927

abi kapattımda foto attım bak bi

O ne işe yarıyo
Görüntünün gelmemesi çok normal. Tırnakları açın, belleği çıkartın ve tekrardan yerine oturtun. Büyük bir ihtimal bozulmamıştır, pinlere temas etmediği için çalışmıyordur.

İsmimyok22

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Görüntünün gelmemesi çok normal. Tırnakları açın, belleği çıkartın ve tekrardan yerine oturtun. Büyük bir ihtimal bozulmamıştır, pinlere temas etmediği için çalışmıyordur.
Abi ramlerden biri çıksada tek ramle görüntü gelmesi gerekmiyo mu