Ram Alıcam Yardım Lütfen

Heartles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

KetosDog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

hayırlı olsun şimdiden :) istanbul çevresinde oturuyorsanız gün içinde teslim alabilirsiniz hepsiburada dan sipariş edin daha hesaplı

ben çıkıyorum geç gelirim iyi akşamlar

Heartles

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayırlı olsun şimdiden :) istanbul çevresinde oturuyorsanız gün içinde teslim alabilirsiniz hepsiburada dan sipariş edin daha hesaplı

ben çıkıyorum geç gelirim iyi akşamlar
Yardımınız için teşekkür ederim :) İyi Akşamlar :) İstanbul içinde oturuyorum zaten banada tam tersi Vatan daha hesaplı geliyor :D

KetosDog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rica ederim her zaman burdayım artık elimden geldiğince yardımlarda bulunacam. Siz saolun.

poyraz32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onda bi sıkıntı olmaz için rahat olsun sadece tek sorun ramler arasında mhz farkı olmasın bu dediğim ram i takarsan diğerlerini at çöpe gitsin

abi eğer hala cevaplıyosan bir soru sorucam bende 1066 mhz destekli bir anakart var 2 gb ramle gelmişti ben 1 gb ını cıkarıp kıngston bır marka taktım sorun olmadı (bu arada max 8 gb ram desteklıyo anakart) ben 2 sinide çıkarıp 8 gb lık 1333 mhz gsskil bir ram almak istiyorum bir problem cıkarmı ?

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
abi eğer hala cevaplıyosan bir soru sorucam bende 1066 mhz destekli bir anakart var 2 gb ramle gelmişti ben 1 gb ını cıkarıp kıngston bır marka taktım sorun olmadı (bu arada max 8 gb ram desteklıyo anakart) ben 2 sinide çıkarıp 8 gb lık 1333 mhz gsskil bir ram almak istiyorum bir problem cıkarmı ?

Ana kartın 1066 destekli ise 1066 mhz olarak görür 1333 mhz olarak görmez