Rainbow Six Siege Japon Karakterlere Bakış

Karakterleri nasıl buldunuz ?

• Güzel

Kullanılan: 2 100.0%
  • İdare eder

Kullanılan: 0 0.0%
  • Kötü .

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba SDN Forum. Bu konumda bu ayın 12-13'ünde demo olarak oynanıma sunulan Rainbow Six Siege:Red Crow'a gelen yeni karakterler ve onların silahlarını ve özelliklerini inceleyeceğiz . Yeni gelen karakterler Japon karakterler ve Bir tane de Japonya Mapi var . Yeni gelen Karakterlerin İsimler : Hibana ve Echo . Hibana oyuna Attackers, Echo ise Defenders olarak eklenmiş . Gelelim Bunların özelliklerine . Hibana'nın özelliği Reinforcelu duvarları bir silah yardımıyla açabilmesi . Böylelikle Thermite gibi yakın açmak zorunda kalmıyor oynayan oyuncu .ECHO ise uçan bir drone'a sahip ve drone'un karakterlere bir şey fırlatıyor gözlerine(BENDE ANLAMADIM :D ) HİBANA'nın silahları ise ;
Adsız.png

SİLAH: HOWA TYPE 89( SERİ SİLAH) ve BENELLI SUPEROVA(POMPALI) olmaz üzere 2 tane .

PİSTOL: P229 ve PM9 .
Bu pistollerden PM9 Sledge'nin pistoluna benziyor .

BOMBA: Claymore ve Stun(Flash) Bombası

Echo'nun silahları ise :
upload_2016-11-13_22-28-36.png

SİLAH: MP5DS4(SERİ SİLAH ) VE BENELLİ SUPEROVA(POMPALI) olmak üzere 2 tane .

PİSTOL: P229 ve PM9 . Bu pistollerden PM9 Smoke'un pistoluna benziyor .

BOMBA: Tel ve Kalkan .

Ben karakterleri beğendim . Ve mapi de . Sizin fikirleriniz nelerdir ?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 696

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Türk özel kuvvetler bekliyorum artı brezilya ve Japonya yı bile koydular bizimkiler şart bordo bereliler olsa dehşet olurdu.

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
ayın 13'ün deyiz zaten
Türk özel kuvvetler bekliyorum artı brezilya ve Japonya yı bile koydular bizimkiler şart bordo bereliler olsa dehşet olurdu.
diğer operatörlere üstün gelecekleri ve oyunun dengesinin bozulacağından korktukları için eklemiyorlar.

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Maalesef planlarında yok . Önceden belirliyorlarmış anlaşmalarla. Geçen gün twitterda karakter programı görmüştüm. Japonya'dan sonra Türkiye yazıyordu . Yalan çıktı . Sırada yanlış hatırlamıyorsam israil var.

Son mesajlar