Rahat Bırakın Arda'yı!

AliA

Guru
Onursal Üye
Arda Turan, son yıllarda Türk futbolunun yetiştirdiği en önemli yıldızlardan biri. Yeteneği, oyun zekası ve sıcakkanlılığı ile sadece Galatasaray taraftarının değil, diğer takım taraftarlarının da sempati ile baktığı bir isim..

Arda, son zamanlarda oynadığı güzel futboldan çok magazin haberleriyle gündeme geliyor. Türkiye uzun zamandır genç yıldızın özel hayatını magazin sitelerinden takip ediyor. Genç oyuncu bir maç normal performansını sergileyemediğinde ise bu durum hemen özel hayatının kötülüğüne bağlanıyor.

Bu durumun en son örneği ise dün yaşandı. Geç yıldızın yaklaşık 1.5 yıl önce kız arkadaşıyla çektirdiği fotograflar, bir internet sitesinden alınarak basına sızdırıldı ve böyle fotograflar çektirdiği için genç yıldız suçlandı...

Öncelikle fotograflarda öyle büyütülcek birşey olmadığını söylemek istiyorum. Yıldız oyuncu kız arkadaşıyla mutlu olduğu bir anda çekilmiş bu fotograflar, ve bu durumda yanlış bir şey olduğunu düşünmüyorum açıkçası. Ortada bir yanlış varsa o da bu fotografların Arda'dan izinsiz bir şekilde kopyalanıp basına yansıtılmasıdır.

Sezon başında Arda'yla ilgili yazdığım yazıda genç yıldızın bir an önce yurt dışına transfer olması gerektiğini düşündüğümü söylemiştim. Bazı Galatasaraylı taraftarlar bu dediklerime tepki göstermişti. Ancak sezon başından beri genç yıldız hakkında çıkan haberler beni haklı çıkarmış durumda. Gazetelerde yıldız oyuncunun performansını okumak yerine, nerde ne yaptığını okumaktan hem biz hem de Arda'nın sıkıldığını düşünüyorum. Ve bu yapılan haberlerin Arda'nın performansını kötü yönde etkileceğini ve ne kadar kötü oynarsa da onu çok seven Galatasaraylı taraftarların bile genç yıldızı eleştirmeye başlayacağını düşünüyorum..

Arda ve onun gibi gençler Türkiye'nin geleceğidir, onları böyle haberlerle yıpratmak hiç doğru değil. Arda öncelikle genç bir insandır ve istediğini yaşamakta özgürdür. Ayrıca son çıkan fotograflar evde çekilmiştir yani dışarıda ya da bir barda çekilmemiştir, bu da onun özel hayatı demektir. Artık ülke olarak ünlü olmuş insanların kötü yanlarını aramak yerine, yaptıkları güzel işleri övmek yapmamız gereken iş olmalıdır diye düşünüyorum.

Bir futbolsever olarak ve Arda'nın oynadığı futbola hayran biri olarak genç yıldıza tavsiyem ise hayatını yaşamaya devam etmesi, bu haberleri kafasına takmaması ve en yakın zamanda Avrupa'ya giderek bizim gururumuz olmaya devam etmesidir...

Enis Berki - Kaynak
 

Elbruz46

Rektör
Ewet Arda yı rahat bırakın o benim amcamın oğlunun teyzesinin kızının halasının yiğeninin dedesinin kardeşinin kayınçosunun karısının ablasının oğlu :D
 

malatya

Profesör
ispanya maçından sonra bu takımda en iyi futbolcu diyecekler bu medyada yada ardaya karsı söylenen laflar fotografları nasıl koyacaklar merak ediyorum bunlarda nefis haysiyet utanma yok.ardayı manşet yapıp para kazananlar helali haramı bilmeden yapacakları budur işte.diğer takım taraftarları arda hakkında konuşurken objektif olun insan gibi cevaplar verin yarın bjknin stadında yada fenerin stadında hangi takımdan olursanız olun destekleyeceksiniz unutmayın.
 

AliA

Guru
Onursal Üye
Ne zaman işini iyi yapan bir insanı övmek yerine sürekli çamur atmayı bırakacak bu insanlar hiç bilmiyorum. Ama para hırsı işte böyle yapıyor insanı. O fotografları yayınlamakla ellerine ne geçti acaba?
 
Üst