R10.net davetiye saçmalığı

Bu konuyu okuyanlar

BilgicanBlog

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar, kendini bir şey sanan bir forum sitesi davetiye sisteminin ücretsiz verildiğini söylüyor. Defalarca mail yolluyorum 6 ay oldu daha bakmadılar. Birde bir insan forumda en fazla ne yapabilir ki davetiye saçmalığı da ne neymiş efendim işte güvenlik sağlamak için sen insanın içinin nolduğunu bilebilir misin bilemezsin ben hayatımda r10.net kadar saçma sapan forum sitesi görmedim.

TosunPasaa

Doçent
Reaksiyon puanı
3
%99 dolandırıcı olan bi site için hiç uğraşma bence. En son yöneticisi dolandırdı milleti gitti.

trhn

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Hep meraktan oluyor bunlar...

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
R10.Net diyince aklıma oyun geliyor :D

O site oyun parkı olmuş. Kaç senelik hesabımı banlamışlar. Hiçbir şey yapmadığım halde, ileti sayım da sıfır. :D Sen düşün. Ömrün hayatında en son ziyaret edeceğin, kullanacağın site R10 olsun :D

ykk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ağlayın r10 a giremeyince kirletin

edit:sadece bunu yazmak için üye oldum buraya

Neşeli Enginar

Asistan
Reaksiyon puanı
38
2006'dan beri üyeyim o zamanlar davetiye yoktu. :)
Az ekmegini yemedik oranin :)

arkadasariyor

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Biz insanlar hep bir şeyleri merak ederek başımız sıkıntı alıyoruz neymiş efendim şu varmış bu yokmuş diyerek merak tan siteye giriyoruz veya girmeye çalışıyoruz sonra da başımız dert de çıkmıyor

emreozdogan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
R10'un artık bir olayı kalmadı. Piyasada çok yeni webmaster siteleri var, ben wmaraci'ni daha kaliteli buluyorum hem sosyal medyada da samimiler.