R10 Davetiye İsteği

honadi15

Asistan
Reaksiyon puanı
9
A - R10.Net'e neden üye olmak istiyorsunuz?
B - Hangi site veya forumun yöneticisiniz?
C - Şimdiye kadar Web'de ortaya koyduğunuz proje / iş var mı? Varsa linkleri ile paylaşabilir misiniz?
D - Ne kadar süredir, web proje / işiyle ( Grafik, programlama, webmaster vs. ) profesyonel olarak ilgileniyorsunuz? Bu konu da referans verebilmeniz mümkün mü?

A- Türkiye çapında harika bir site olduğu için ve ben genelde internetten para kazanma işleri yaptığım için üyelerle yardımlaşmak amaçlı.
B- Önceden kendime ait bir çok sitem oldu fakat pek tanıtamadığımdan ve bazı kişisel sebeplerden dolayı kapattım . (Fulmmo - tekmmo - M2-Expert Forum ve bir kaç tane daha aklıma gelmeyen)
C- Web'de şuanlık ortaya koyduğum bir iş yok. Fakat bu yaz geniş çaplı bir site veya program yapmayı planlıyorum ortak bulup.
D- Referans veremiyorum malesef. Uzun süredir bu işin içerisindeyim 3-5 yıl arası. Azda olsa grafikle uğraştım. Programlamayla uğraşmıştım bir dönem Wolfteam oyununda hile ve kendime ait bir kaç program yapmışlığım var. Önceden kurduğum forumlarda ve yönetici olduğum forumlarda aktif rol alıp geliştirmiştim sorunları çözmüştüm.