Soru R yapan kız

ranoq99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar, bir kızla sık sık karşılaşıyordum ve bu durumu arkadaşlarıma anlatmıştım. Sonunda cesaretimi topladım ve kıza açıldım, ancak olumsuz bir tepkiyle karşılaştım. Kız, olmaz dedi ve benden kaçmaya başladı. Her gördüğünde yönünü değiştiriyor. Bu durumu anlamakta zorlanıyorum. Sizce neden böyle bir tepki veriyor? Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?

Son düzenleyen moderatör:

Yusufir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kız güzel bir dille seni reddetmiş. Bence çok üsteleme, onu daha da kaybedebilirsin.

Reaksiyon puanı
134
Arkadaşlar, bir kızla sık sık karşılaşıyordum ve bu durumu arkadaşlarıma anlatmıştım. Sonunda cesaretimi topladım ve kıza açıldım, ancak olumsuz bir tepkiyle karşılaştım. Kız, olmaz dedi ve benden kaçmaya başladı. Her gördüğünde yönünü değiştiriyor. Bu durumu anlamakta zorlanıyorum. Sizce neden böyle bir tepki veriyor? Fikirlerinizi paylaşabilir misiniz?
kız iyi bir şey yapıyor bence sen daha fazla üzülme diye senden uzak kalmaya çalışıyor ve unut kızı red yediysen daha fazla zorlamanın sana faydası olmaz

Son düzenleme:

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Emin ol senle konuşmaya devam etse daha çok üzülürsün, iyisini yapmış; boşver.

Apheiron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İstemiyor işte kardeşim anlamadım ne demek? arkadaşsanız daha öncesinde eskisi gibi olabilir miyiz diye sorarsın yoksa bakarsın yoluna. yüzsüz müsünüz?