R.T.E 'yi Güldüren Pankart...!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
demokrasi ve dürüstlük abidesi (?) rte bunu daha ne kadar geciktirir sizce?

Bir kere terbiyeni toplamanı öneriyorum sana rte demek bu ülkenin Başbakanına hakrettir biz Deniz Baykal'a db diyormuyuz.

Ayrıca hala konuşuyorsunuz deniz feneride deniz feneri, siz önce ergenekon ve doğan medyasının avukatlığını yapma hakkını nereden buluyor onu sorun kendisine,

Ayrıca bu zamana kadar inanan insanlara geri kafalılar diyerek hakaret ederek ayrımcılığın daniskasını yapan liderinize bir sorun neden çarşaf açılımı neden cami açılımı yapıyorlar,

Saygıdan bahsediyorsunuz gördük kapalı 65 yaşındaki bir kadına nasıl davrandıklarını, yüzüne tükürüp üstündeki çarşafı nasıl çekiştirerek açmaya çalıştıklarını, bu insanların bir kadına gösterdikleri saygıda bu kadar bu ülkede yaşayan diğer kapalı vatandaşlarada gösterikleri saygıda bu kadar hala konuşuyorsunuz, bu ülkenin insanları bunları görmüyorlarmı laf kalabalığı ile uyduruktan hikayelerle çamur ve iftiralarla halkın gündemini değiştirmeye çalışıyorsunuz, deniz feneriyle yatıp deniz feneriyle kalkıyorsunuz.

kocabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'Bu millet bir çikolataya kanan çocuk gibidir.' Bunu yazın bir kenara. Gelecek için bir atasözü olabilir :)

'Recep Tayyip Erdoğan' seni kınıyorum.

Bu millet zamanında chp lilerede kanmıştı.bu milletin bi parçasıda sensin bi zamanlar irana git orada yaşa diyenlere, bende beğenmeyen avrupaya gitsin diyorum. gün olur kervan döner;)

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Şimdi gelin biraz düşünün...

AK Parti hükümete gelmeden önce Türkiye komşularının hepsiyle düşmandı...

Ak Parti önce bu durumu düzeltti...
Suriye İran Gürcistan Yunanistan Bulgaristan Irak gibi ülkelerle iletişime geçti...
sonuçta problemler aşıldı...
bu sayede Türkiye bölgede lider ülke halini aldı...
Türkiye bunlarla yetinmedi...
Afrika ülkeleri ile iletişime geçti bu da Türkiyeye BM Güvenlik Konseyine seçilmesi sonucunu getirdi...

AB ile müzakereler AK Parti hükümeti döneminde başladı..
Ve AKP AB ye arşı hep dik durdu...

Bu gün Türkiye öyle bir noktaya geldi ki artık AB nin yaptığı açıklamalar eskiden Türkiye de gündem olurken artık AB ne diyor diye Türkiye de kimse dönüp bakmaz oldu...
AB karşısındaki ezikliğ bu halk aştı... Artık AB ye giriş bir ortaklık olarak bakılıyor...
Türkiyeye verilecek bir mükafat olarak değil... Onun için AB artık Türkiye de her sözü olay olan bir topluluk olmaktan çıktı...

Dünyanın sorunlu bölgelerinde artık sadece olayı şiddetle kınayan bir Türkiye yok...
Artık direk olaylara müdahale eden taraflarla birebir görüşen bir Türkiye var...
Eskiden sadece liderlerimiz çıkar olayları şiddetle kınarlardı o kadar...

Peki gelin bir düşünün...
Yarın Baykal başbakan oldu...
bir anda İranı da Irağı da Suriye yi de Filistini de Arap ülkelerinin hepsini bir anda siler...
Çünkü onlarla iletişim kuramaz...
Onlarla iletişim kurmayan kuramayn bir Türkiyenin DÜnya için ne önemi kalır???

Şimdi düşünelim D. Bahçeli Başbakan oldu...
Hemen AB ülkeleri ile papaz olur...
Rusya ile papaz olur...
Gürcistan ile Yunanistan ve Bulgaristan ile papaz olur...
Zaten afrika onlar için önemli bile olmaz...

Arap dünyası zaten onların ideolojisinde haindir onlarla iş yapılmaz...

Türkiye bu durumda sadece slogan ülkesi olur...

Arkadaşlar bu gün AK Parti türkiyenin her yerinde var...
Aynı dünyanın her yerinde her ülkeyle iletişime geçebildiği gibi...

Peki CHP ve MHP daha kendi ülkelerinde her kesimle iletişime geçemeyn bu partile nasıl DÜnya ile iletişime geçsin...

Ha diyorsanız ki dünyadan bize ne orasını bilmem...
kime ürün üretip kime satacaksınız o size kalmış...

Müslüman ülkelerle iletişim kuramayacak Bir CHP hükümetini mi?
yurtdışı gezilere gitmeyeceğini söyleyen bir MHP hükümetini mi?
Yoksa hem ülke içinde hem yurt dışında her zaman her tarafla iletişim kurarak bu ülkeyi Gazi Mustafa Kemal in söylediği gibi yurtta sulh cihanda sulh ilkesiyle yönetecek bir AK Parti hükümetini mi desteklersiniz?

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu millet zamanında chp lilerede kanmıştı.bu milletin bi parçasıda sensin bi zamanlar irana git orada yaşa diyenlere, bende beğenmeyen avrupaya gitsin diyorum. gün olur kervan döner;)

Bu sözlerin altına imzamı atıyorum.

sanches07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'Bu millet bir çikolataya kanan çocuk gibidir.' Bunu yazın bir kenara. Gelecek için bir atasözü olabilir :)

'Recep Tayyip Erdoğan' seni kınıyorum.

BU DEDİĞİN AKP'DEN ÖNCEYDİ. ÇİKOLATA YALANDI MİLLET GAFLETE DÜŞTÜ İNANDI. AKP GELDİ UYANDI SİZİN GİBİLER AYAKLANDI... :icon_:

sanches07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sahte olan zihniyeti kastettim. Bu bölünmüşlükse beni ayrı bir yere alın. Nasıl olsa bu zihniyet üzerinden yürütülüyor herşey...

Gerçek olan zihniyet ne diye sormayacağım.. Atatür'çü olduğunu iddaa edenler demokrasiyle ve tek başına iktidara gelen bir partiye çamur ve darbe düzünleyerek asıl sahtekarlığı kanıtlıyolar ;) oy veren milleti hiçe sayıyorlar..

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Gerçek olan zihniyet ne diye sormayacağım.. Atatür'çü olduğunu iddaa edenler demokrasiyle ve tek başına iktidara gelen bir partiye çamur ve darbe düzünleyerek asıl sahtekarlığı kanıtlıyolar ;) oy veren milleti hiçe sayıyorlar..

Bu cevabada imzamı atıyorum çünkü halkın ne kadar bilinçlendiğini gösteriyor.

ForumNT

Asistan
Reaksiyon puanı
0

İmzamı atarım bu lafın altına.Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum.Tüm arkadaşlara son sözüm araştırın,okuyun,sadece internet ve haberleri takip ederek körü körüne bir takım fikirleri savunmayın.Hele ki yandaşlık yapmak adına kimselere iftira atmayın.DB,RTE veya başkası önemli değil.Önemli olan üzerinde yaşayacak bir toprak,o toprağı vatan yapacak nitelikte bir millet ve halkını satmayan insanların başa gelmesi.Yanlışı körü körüne savunmak marifet değil...:ph34r:

kocabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Deniz baykal geçen seçimde kaybedersem adaya yüzeceğim deyip söznü yemişti. bence bu seçimide kaybedersem aya çıkacam desin.
nasıl olsa bu sözleri seçim vaadi zanneden chp liler var.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ohoo böyle videolarla cevap vericeksen ben bu konuyu videolarla doldururum aklın almaz hepsini izlemeye....

kocabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İmzamı atarım bu lafın altına.Lafı daha fazla uzatmak istemiyorum.Tüm arkadaşlara son sözüm araştırın,okuyun,sadece internet ve haberleri takip ederek körü körüne bir takım fikirleri savunmayın.Hele ki yandaşlık yapmak adına kimselere iftira atmayın.DB,RTE veya başkası önemli değil.Önemli olan üzerinde yaşayacak bir toprak,o toprağı vatan yapacak nitelikte bir millet ve halkını satmayan insanların başa gelmesi.Yanlışı körü körüne savunmak marifet değil...:ph34r:

Emin ol herkes artık çok araştırıp çok okuyor,kimse körü körüne bazı fikirleri savunmuyor.Size göre karşı fikri savunmak körü körüne oluyor o başka.Biz ağzımızla kuş yakalasak siz sinek yakalayamazsın diyeceksiniz.Türkiyede akparti hariç bütün siyasi partiler bölgesel oylar alır dikkat et.akpartiye bakarsan her coğrafyadan her kitleye ulaşır.Burada senin düşünmen gereken akparti herkesi kucaklarken, neden diğerleri belli yerlerden oy alabiliyor.
Şunu asla unutma halka rağmen siyaset yapılamaz.chp hep bunu yaptı ülkemizdeki sol partilerin asla bir vizyonu olmamıştır.Bu gidişlede hiç iktidar olamıyacak ancak meclis koltuklarını boşu boşuna işgal edeceklerdir...

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uzun bir yazı yazmışsınız ama size kısa bir cevap vereceğim söylediklerinizi ve adaleti chp malesefki yapamaz! daha önce defalarca denenmiş bir parti ve o günleri gözümüzün önüne getirdiğimizde tek hatırladıklarımız yağ ve su kuyrukları, mahallelerde biriken çöp yığınları, aşırı sol örgütlerin sokakta duvarlara yazdıkları yazılar yaktıkları lastikler ve üniversitelerdeki çatışmalar!

Buna rağmen akp daha güvenlidir en azından vatandaşının ve ülkesinin başını dik tutuyor! biz diğerlerinin başka ülke yöneticilerinin karşısında el pençe divan durduklarınıda, medya gruplarının karşısında söz edemediklerinide biliriz.

Vatandaşın başı dik mi.
Gel Tadsim Meydanına da kendi vücutlarını sermaye yapmış her yaştan kadınları gör.
Otobüs'te, dolmuş'ta, alış veriş merkezlerinde, sinemalarda genç ve çocuk yaştaki öğrencileri görüyorum. Birbirleriyle erkek yüzünden kavga eden ufacık kızları görüyorum eğitim veriliyor sözde.

O sizin her fırsatta dile getirdiğiniz duvarlara yazı yazılan yıllarda, ekmek, tüp kuyruğunun olduğu yıllarda insanlar daha sevecen, daha mutlu ve daha eğitimli idiler.

İnsanlara seçim zamanı kömür, alış veriş çekleri, buzdolabı, çamaşır makinesi ve hatta nakit para dağıtmak. Bu halkı aptal yerine koymaktan başka bir şey değildir. Bu densizlik ne Pakistan'da var ne Hindistan'da ne de Etiopya'da.

Açın tarih kitaplarının sayfalarını da Liderleri görün hangi lider oy telaşına kapılıp da halkına kömür dağıtmış.

Tagart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
'Savaş sebeplerini önce millet başlatır' Bunuda bir kenara yazın Gelecek için atasözü olabilir...

Medeni gibi tartışmayı bilmeyenleri kınıyorum. Tartışan yok diyen olursa onada şunu söylerim.

'Elbet medeniyetin içinden bir canavar çıkar' bunu yazmayın bundan atasözü olmaz.

kocabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle videolarla ancak başkalarının görüşlerini empoze edersin ki bu seni haklı çıkarmaz.biz senin görüşlerini düşüncelerini anlamak istiyoruz.
emin çölaşanın iddiaları zaten hepsi mahkeme kararları ile tekzip edilmiştir.emin beyin ödediği tazminatlarla ankarada döner yemeyen insan,oyuncak almayan çocuk kalmadı sanırım..:D:icon_:

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Vatandaşın başı dik mi.
Gel Tadsim Meydanına da kendi vücutlarını sermaye yapmış her yaştan kadınları gör.
Otobüs'te, dolmuş'ta, alış veriş merkezlerinde, sinemalarda genç ve çocuk yaştaki öğrencileri görüyorum. Birbirleriyle erkek yüzünden kavga eden ufacık kızları görüyorum eğitim veriliyor sözde.

Açın tarih kitaplarının sayfalarını da Liderleri görün hangi lider oy telaşına kapılıp da halkına kömür dağıtmış.

Birincisi taksimdeki sinemalarda genç ve çocuk yaştaki öğrencilerin erkek yüzünden kavga etmesi akp nin suçu olarak gördünüz ya artık ne kadar bilinçli ve tarafsız olduğunuzda anlamış olduk, dinsizlik ve evrimciliğin sonu budur, oysa avrupa bu konuda çöküşe geçmişken yeniden toparlanmak için özel olarak misyonerler yetiştirerek dünyanın dört bir yanına dinlerini yaymaları için savaş vermektedir işin bu tarafı ile yani din ve ahlaki durumla alakası vardır bunun.

İkincisi tarih kitaplarını açarsak insanların ellerindeki avuçlarındakilerin nasıl talan edildiğini görürüz, akp bu yardımlarını seçimden seçime yapmıyor iktidarda olduğu her an yapmıştır, şimdi okullarda kitaplar bedava yapılır vay efendim neden kitaplar bedava yapılıyor derler, herkese adaletlice kitap dağıtılır veya efendim neden zenginlere veriliyor derler, ondan öncesinde sırf kitap paraları ve masrafları yüzünden okuyamayan insanlar gördük biz iftira atmak kolay ama tutturmak hiç o kadarda kolay değil ;)

Tagart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''Milletin başına gelmeden önce DNA'sı incelenmeli'' Bunu özellikle bir yere yazın gelecek nesil için atasözü olabilir.

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
''Milletin başına gelmeden önce DNA'sı incelenmeli'' Bunu özellikle bir yere yazın gelecek nesil için atasözü olabilir.

sen de bir çektir git...
DNA sı incelenmeliymiş...

Senin haberin yok galiba ama bu ülkenin sadece %13 ü orta asyadan gelmiş Türklerdir...
geri kalanı anadoludaki diğer milletlerdir ancak Türkleşmişlerdir...
Sen bu Türkleşen insanları Türk kabul etmeyiyor olabilirsin ama acaba senin soyun Ermeni mi?
Yunan mı? yoksa başka bir millet mi?
sağın solun DNA sı ile kökü ile uğraşacağına önce kendi DNA nı bir araştır...
Avusturyanın en ırkçı liderlerinden birine bir dergi DNA incelemesi yapmıştı ve %60 Türk DNA sı bulunmuştu vatandaşta...
eee adam Türk değil...
ama bizim Türkler viyana kapılarına dayandıklarında demekki sadece kapıya dayanmamışlar...:ph34r:
Sana tavsiyem DNA larla çok uğraşma

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Birincisi taksimdeki sinemalarda genç ve çocuk yaştaki öğrencilerin erkek yüzünden kavga etmesi akp nin suçu olarak gördünüz ya artık ne kadar bilinçli ve tarafsız olduğunuzda anlamış olduk, dinsizlik ve evrimciliğin sonu budur, oysa avrupa bu konuda çöküşe geçmişken yeniden toparlanmak için özel olarak misyonerler yetiştirerek dünyanın dört bir yanına dinlerini yaymaları için savaş vermektedir işin bu tarafı ile yani din ve ahlaki durumla alakası vardır bunun.

İkincisi tarih kitaplarını açarsak insanların ellerindeki avuçlarındakilerin nasıl talan edildiğini görürüz, akp bu yardımlarını seçimden seçime yapmıyor iktidarda olduğu her an yapmıştır, şimdi okullarda kitaplar bedava yapılır vay efendim neden kitaplar bedava yapılıyor derler, herkese adaletlice kitap dağıtılır veya efendim neden zenginlere veriliyor derler, ondan öncesinde sırf kitap paraları ve masrafları yüzünden okuyamayan insanlar gördük biz iftira atmak kolay ama tutturmak hiç o kadarda kolay değil ;)

Siz bir meleksiniz, yavrucum, sizi Allah yaratmadı, siz doğa üstü kusursuz ve lekesizsiniz. Bu Dünyadaki her türlü olumsuzlukların nedeni Solculardır.:D

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Hırsızlıga,peşkeş çekmeye ranta ampul yakmaya oy verin ewet chp iyidir demiorum ama ülkeyi satanlara Ata'ya saygısızlık yapıp doğu anadoluyu kürtlere teslim edenlere amerikadan emir almadan adım atamayanlara prim verip yetki verip ondan sonra müslümanlıktan kımse bahsetmesin

bu ülkede aç ve açıkta kalan ne kadar vatandasımız varsa bu partiye oy veren herkes bu insanların cektiği acının ve yoksullugun mebalinden sonuna sorumudur

işte kul hakkıda budur

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Hırsızlıga,peşkeş çekmeye ranta ampul yakmaya oy verin ewet chp iyidir demiorum ama ülkeyi satanlara Ata'ya saygısızlık yapıp doğu anadoluyu kürtlere teslim edenlere amerikadan emir almadan adım atamayanlara prim verip yetki verip ondan sonra müslümanlıktan kımse bahsetmesin

bu ülkede aç ve açıkta kalan ne kadar vatandasımız varsa bu partiye oy veren herkes bu insanların cektiği acının ve yoksullugun mebalinden sonuna sorumudur

işte kul hakkıda budur

doğuyu kürte teslim etmek mi?
yuhhh diyorum...

AKP yok diyelim...
CHP doğu da var mı?
MHP doğu da var mı?
DTP orda istediği gibi at koşturacak...
AKP doğunun birinci partisidir...
ve AKP kürt partisi değildir...
biraz sallarken de destekli sallayın...
Doğuya gidemeyenler doğuyu kürtlere teslim ettiler demesinler...
Doğuyu almaya çalışan tek parti AKP...

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9

işte kul hakkıda budur

senin de hangi yolun yolcusu olduğun belli ulusalcı kılıfı zihniyetine aldanmış mahlukat

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
siz doğa üstü kusursuz ve lekesizsiniz. Bu Dünyadaki her türlü olumsuzlukların nedeni Solculardır.:D

Haa şunu bileydin yavrucum :D

Ayrıca siz iki konu ele aldınız biz ikisinede cevap verdik ama siz sadece buraya cevap vermişsiniz ilginç :D

Bakınız solcu ve kominist geçinen milletlere liselerde mama ya özenip işi ticarete döküyorlar bizim alnımızın derisi daha o kadar çatlamadı :D

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
group XR sen hiç konusma ülkeyi senin gibi humeyni kafalaramı teslim edelim,

kocabey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatandaşın başı dik mi.

O sizin her fırsatta dile getirdiğiniz duvarlara yazı yazılan yıllarda, ekmek, tüp kuyruğunun olduğu yıllarda insanlar daha sevecen, daha mutlu ve daha eğitimli idiler.

İnsanlara seçim zamanı kömür, alış veriş çekleri, buzdolabı, çamaşır makinesi ve hatta nakit para dağıtmak. Bu halkı aptal yerine koymaktan başka bir şey değildir. Bu densizlik ne Pakistan'da var ne Hindistan'da ne de Etiopya'da.

Kardeşim demeogoji yapmayın taksimdeki hayat kadınları yüzyıllardır var.demek duvarlara yazı yazılan yıllarda insanlar daha mutluydu öylemi biraz yakın tarih okuyun beyler.Bahsettiğin yıllarda binlerce eğitimli genç katledildi.
İhtiyacı olan insanlara yardım yapmak oy avcılığı oluyor size göre,bu mantıkla gidersek memlekete hizmet etmekte oy avcılığı olmuyormu. seçilen kimse hizmet etmesin yesin içsin yatsın öylemi.Benim devletim benim dar zamanımda yanımda olmayacakta ne zaman yanımda olacak.Para dağıtarak cumhuriyet mitingleri düzenleyenler ben değildim heralde,aynı mitingleri düzenleyenlerin çoğu bilmem farkındamısınız ergenekon davasında yargılanıyorlar. gerçekleri siz görün Allah aşkına biraz olsun; evet ya bu insanlarda haklı olabilirler, birde onların düşüncelerini alalım birde onların baktığı yerden bakalım deyin ya. nedir bu dayatmacılık hep bizim dediğimiz olsun anlayışını demokrasiyle nasıl bağdaştırıyorsunuz bunuda anlamıyorum.

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Elbruz46 seninde kara cahil oldugunu bi kaç kelime yazmanla anladık.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Muhahaha süper olmus tesekkürler Deniz Baykala kalsak sonuz ne olurdu ? :D

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Elbruz46 seninde kara cahil oldugunu bi kaç kelime yazmanla anladık.

ben insanların fiziksel görünüşleriyle ideolojileriyle dalga geçmedikçe geçmem ama sen kendine bak profilindeki sen isen soyun sopun neresi belli değil batılı özentisi mi sanıyorsun kendini ben ne çok kemalistler gördüm hepsi de aynı.ok memleketi kurtarmaya gelince mangal gibi yürek ama sadece nutuk çekmede
başka birşeye yer yok nato kafa nato mermer anca bi asker bi muthıra değişen bişi yok

Tagart

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sen de bir çektir git...
DNA sı incelenmeliymiş...

Senin haberin yok galiba ama bu ülkenin sadece %13 ü orta asyadan gelmiş Türklerdir...
geri kalanı anadoludaki diğer milletlerdir ancak Türkleşmişlerdir...
Sen bu Türkleşen insanları Türk kabul etmeyiyor olabilirsin ama acaba senin soyun Ermeni mi?
Yunan mı? yoksa başka bir millet mi?
sağın solun DNA sı ile kökü ile uğraşacağına önce kendi DNA nı bir araştır...
Avusturyanın en ırkçı liderlerinden birine bir dergi DNA incelemesi yapmıştı ve %60 Türk DNA sı bulunmuştu vatandaşta...
eee adam Türk değil...
ama bizim Türkler viyana kapılarına dayandıklarında demekki sadece kapıya dayanmamışlar...:ph34r:
Sana tavsiyem DNA larla çok uğraşma

1. Senin bakış açın sanırım biraz önyargılı. Körün baktığı yere bakıyorsun. Ben DNA'sı incelensin derken bu millet için çalışabilir mi. Genetiğinde çalışmak var mı görev aşkı var mı gibisine söyledim.

2. Şu ''çektir git'' lafını sıkıyorsa açık açık yazsana ortaya.. Senin içinde bir atasözü söyletme şimdi bana...Tutamadım söyledim bile>>> ''Kaliteli insanın kalitesi dilinden geçer'' Bunu gelecek için not etme kendin için not et...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar