Python ve C# için OOP kurs önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ATHEON

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Genel olarak 0'dan başlıyorum diyebilirim. (100+ Saat) Aranan Programcı Olma Kamp Kursu| Python,Java,C# bu kursu aldım ancak pek beğenilmemekte.
OOP(nesne yönelim) olarak düşük kaldığını söylüyor herkes. Özellikle Python ve C# mühendislik için de gerekli olduğu için çok iyi öğrenmem gerek. Sizce bunlar için en iyi kurslar hangisidir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (BTK dışında)

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Genel olarak 0'dan başlıyorum diyebilirim. (100+ Saat) Aranan Programcı Olma Kamp Kursu| Python,Java,C# bu kursu aldım ancak pek beğenilmemekte.
OOP(nesne yönelim) olarak düşük kaldığını söylüyor herkes. Özellikle Python ve C# mühendislik için de gerekli olduğu için çok iyi öğrenmem gerek. Sizce bunlar için en iyi kurslar hangisidir? Tavsiyelerinizi bekliyorum. (BTK dışında)
İyi kazık yemişsin açıklama adeta tüm ismini bildiği dilleri yazmış gibi Java python c# ... ? Hangi dil istiyorsun

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
udemy de biraz daha araştırabilirsin çok iyi kurslar var.daima yorumları oku öyle karar ver.eğer 30 gün geçmediyse udemy para iadesi yapıyor diye biliyorum

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Udemy YouTube kısaca videolu eğitim veren her yeri geç yazı ile daha hizli olur

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
eğer ingilizce bilgin varsa bir sürü ingilizce kurs var internette onlara bak derim
Mesaj otomatik birleştirildi:

kitaplarda var internette

bunu buldum bir bakın isterseniz

567914

Asistan
Reaksiyon puanı
178
Atıl Samancıoğlu'nun Python hakkında çok iyi dersleri ve kitapları var, tavsiye ederim.

Dediğiniz kurstaki konuların aynısını hatta daha ayrıntılısını YouTube'da Yazılım Bilimi kanalında anlatılıyor.

Son düzenleme:

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
Atıl Samancıoğlu'nun Python hakkında çok iyi dersleri ve kitapları var, tavsiye ederim.

Dediğiniz kurstaki konuların aynısını hatta daha ayrıntılısını YouTube'da Yazılım Bilimi kanalında anlatılıyor.
Pyhton istiyorsa istihza(internette PDF su var ) sonra 3.8.6 Documentation

Brynquadel

Asistan
Reaksiyon puanı
49
C# konusunda Engin Demiroğ iyi bir eğitmen. Udemy ve BTAkademi üzerinde eğitimleri var.