PYTHON PROGRAMI 18 YAŞ ALTI İÇİN FAYDALI OLABİLİR Mİ?

Bu konuyu okuyanlar

berats10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
PYTHON PROGRAMI 18 YAŞ ALTI İÇİN FAYDALI OLABİLİR Mİ ?
yazılımcı olmak isteyen gençler için etkili mi?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Evet.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Şu an en popüler dil olması lazım ve ya en popülerler arasında işte. Kısa bir süre için yeterli ancak her iki yılda bir devrim niteliğinde diller yayımlanıyor o yüzden tam profesyonelleşmek için değil programlama öğrenmek için başlayabilirsiniz. Kolay bir dil zaten. Bir kaç güne 14'üme gireceğim bu yaşımda öğrenmeyi planlıyorum. (Javascript'i bitirdikten sonra tabi, HTML, CSS bitti JS yarım kaldı) Ben ortalama olarak öğrenilmesini tavsiye ediyorum.

berats10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Şu an en popüler dil olması lazım ve ya en popülerler arasında işte. Kısa bir süre için yeterli ancak her iki yılda bir devrim niteliğinde diller yayımlanıyor o yüzden tam profesyonelleşmek için değil programlama öğrenmek için başlayabilirsiniz. Kolay bir dil zaten. Bir kaç güne 14'üme gireceğim bu yaşımda öğrenmeyi planlıyorum. (Javascript'i bitirdikten sonra tabi, HTML, CSS bitti JS yarım kaldı) Ben ortalama olarak öğrenilmesini tavsiye ediyorum.
Bende 15'e yeni girdim yeni başladım 1 hafta oldu youtubeden dersler izliyorum

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bende 15'e yeni girdim yeni başladım 1 hafta oldu youtubeden dersler izliyorum
YouTube yerine Udemy'den yabancı kurslara bakabilirsiniz. Türkçe nadir güzel kurslar var denk gelirseniz sizin için iyi olabilir.
Bu site ücretsiz Udemy kuponları veriyor. Python kategorisi buyrun,

berats10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
YouTube yerine Udemy'den yabancı kurslara bakabilirsiniz. Türkçe nadir güzel kurslar var denk gelirseniz sizin için iyi olabilir.
Bu site ücretsiz Udemy kuponları veriyor. Python kategorisi buyrun,
python'dan sonra en kolay program hangisi