Yardım Python Ogrenmek Icin Kitap

Bu konuyu okuyanlar

game_DEV

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Merhaba arkadaslar. Ben biraz python biligine sahibim ve python ogrenmek istiyorum. Bir kac tane udemy kursum var amma kitap bulamiyorum. Onerdiginiz elektron kitap linklerini vere bilirmisiniz lutfen.

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,070

Ben bunu kullanıyorum. Memnunum.

Reaksiyon puanı
5,171
Yazılımı dışarıdan öğrenen ve öprendikten sonra C. E. Okuyan biri olarak söylüyorum ki bende dahil yazılıma dışarıdan başlayanların yaptığı hatalardan biri kesinlikle başta kitap almak oluyor.

Bir program geliştirmek için teori sizce bu kadar önemli mi? Gerçek hayatta bir işe yarıyor mu?

Ben sizin yerinizde olsam boş veririm kitap mitap sürekli kod yazmaya çalışırım. Zaten kitaptaki her şeyi çok hızlı bir şekilde Google da bulabiliyorsunuz.

Umarım yaptığım bu hort geçte olsa birilerine bir fayda sağşar.

game_DEV

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Yazılımı dışarıdan öğrenen ve öprendikten sonra C. E. Okuyan biri olarak söylüyorum ki bende dahil yazılıma dışarıdan başlayanların yaptığı hatalardan biri kesinlikle başta kitap almak oluyor. Bir program geliştirmek için teori sizce bu kadar önemli mi? Gerçek hayatta bir işe yarıyor mu? Ben sizin yerinizde olsam boş veririm kitap mitap sürekli kod yazmaya çalışırım. Zaten kitaptaki her şeyi çok hızlı bir şekilde Google da bulabiliyorsunuz. Umarım yaptığım bu hort geçte olsa birilerine bir fayda sağşar.
Yazılımı dışarıdan öğrenen ve öprendikten sonra C. E. Okuyan biri olarak söylüyorum ki bende dahil yazılıma dışarıdan başlayanların yaptığı hatalardan biri kesinlikle başta kitap almak oluyor. Bir program geliştirmek için teori sizce bu kadar önemli mi? Gerçek hayatta bir işe yarıyor mu? Ben sizin yerinizde olsam boş veririm kitap mitap sürekli kod yazmaya çalışırım. Zaten kitaptaki her şeyi çok hızlı bir şekilde Google da bulabiliyorsunuz. Umarım yaptığım bu hort geçte olsa birilerine bir fayda sağşar.
Cok tesekkurler hocam