PUBG Mobile’da kazanmanın 10 yolu: Öldüren hatalar

Bu konuyu okuyanlar

ShiftDelete.Net

Teknolojiye dair her şey!
Reaksiyon puanı
583
PUBG Mobile oynamak için ayırdığınız vaktin daha eğlenceli bir hale gelmesini ister misiniz? Bu yazımızda özellikle yeni oyuncular tarafından yapılan hatalara yer verdik. Burada yer alan hataları yapmayan oyuncular kazanıyor! Herkes PUBG Mobile’da hata yapıyor. Hiç kimse bu oyuna profesyonel bir oyuncu olarak başlamadı. Bundan dolayı yalnız değilsiniz. Stres atmak adına kendisine zaman ayırdığınız PUBG […]

Haberin devamını okumak için görsele tıklayabilirsiniz.

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
PUBG Mobile tek banamı saçma geliyor ya. :D

023

Profesör
Reaksiyon puanı
4,593
PUBG Mobile tek banamı saçma geliyor ya. :D
Bana da Saçma Geliyor. Bir Arkadaşım Sanki Maç Başına 100 Dolar Verceklermiş Gibi Oynuyor. UC Kazandım Diye Hava Atıyor (Yarışmalardan). Bende Umursamıyorum. Hani Sanki İstesem Para Yatıramam :D (Pubg'ye Para Yatırmak Pişmanlıktır, 25 TL Yatırdım Sandıktan Çıkan İtemin Üstüne Kusasım Geldi, Altınla Alınan Sandıktan Yüksek İhtimalle Çıkıyormuş :()

ARCANDY

Profesör
Reaksiyon puanı
2,749
Bana da Saçma Geliyor. Bir Arkadaşım Sanki Maç Başına 100 Dolar Verceklermiş Gibi Oynuyor. UC Kazandım Diye Hava Atıyor (Yarışmalardan). Bende Umursamıyorum. Hani Sanki İstesem Para Yatıramam :D (Pubg'ye Para Yatırmak Pişmanlıktır, 25 TL Yatırdım Sandıktan Çıkan İtemin Üstüne Kusasım Geldi, Altınla Alınan Sandıktan Yüksek İhtimalle Çıkıyormuş :()
Gerçekten, insanlar sanki para kazanıcaklarmış gibi öldükleri zaman çıldırıyorlar. :D