Pubg mobile

Bu konuyu okuyanlar

byemrew

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir sorunum var telefonuma pubg yi indirdim giris yaparken normal giris yaptim facebooktan deil ve ben bu hesabimi bir facebook hesabima baglamak dondurmek istiyorum bunun bir yolu varmi yani facboksuz girilen hesabi facebook a cevirebilirmiyiz lutfen yardimci olun?

Reaksiyon puanı
6,405
Bir sorunum var telefonuma pubg yi indirdim giris yaparken normal giris yaptim facebooktan deil ve ben bu hesabimi bir facebook hesabima baglamak dondurmek istiyorum bunun bir yolu varmi yani facboksuz girilen hesabi facebook a cevirebilirmiyiz lutfen yardimci olun?
Ayarlardan hesap bağlama yeri var ordan + tıkla Facebook u seç

Gereksizzz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benimde bir sorum olacak kusura bakmayın konu açma yeri bulamadım buraya yazdım.
GT 930MX İ 7 16GB RAM 7.Nesil Laptop özellikleri
Pubg de ne kadar fps alırım ?

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Benimde bir sorum olacak kusura bakmayın konu açma yeri bulamadım buraya yazdım.
GT 930MX İ 7 16GB RAM 7.Nesil Laptop özellikleri
Pubg de ne kadar fps alırım ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynayabilecek kadar alırsın gibi gözüküyor.

Gereksizzz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oynayabilecek kadar alırsın gibi gözüküyor.
Bu videoların hepsini izledim ama tam örtüşmediği için fps belirleyemiyorum. Bu aradaki ekran kartları 30-60 fps arası veriyor. Yani demek istediğim 30 fps olacaksa hiç olmasın. Bu arada Cs go da 80-100 fps alıyorum. İkisi arasında bağ kurmak istersek aşağı yukarı tahmin edebilir miyiz ?

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Bu videoların hepsini izledim ama tam örtüşmediği için fps belirleyemiyorum. Bu aradaki ekran kartları 30-60 fps arası veriyor. Yani demek istediğim 30 fps olacaksa hiç olmasın. Bu arada Cs go da 80-100 fps alıyorum. İkisi arasında bağ kurmak istersek aşağı yukarı tahmin edebilir miyiz ?
Benim bir fikrim yok açıkçası, dediğim gibi araştırma ile bu kadar bulabildim.

Gereksizzz12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yinede teşekkür ederim. Herhangi bir fikri olan varsa sorumu cevaplarsa sevinirim.

Baybars34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Oyun içi ayarlar kısmından Facebook seçeneğini bulmalısın ordan bağlayabilirsin