Pubg Mobile Jiroskop

Bu konuyu okuyanlar

oguzhanb3y

Doçent
Reaksiyon puanı
140
Ben jiroskop ile oynuyorum bazen jiroskoo kendiliğinden aşağı, sağ veya sola doğru kayıyor düzelttiğimdede aynısı oluyor sebebi nedir?

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Hassasiyetin kaçta? Yüksek hassasiyette yapıyor bazen. Birde telefon ayarlarından jiroskop sensörünü sekronize et tarzı bir ayar yaptın mı? Yaptıysan onu baştan yapman gerekir. Format ile de düzelir veya ayarlardan telefonu düz bir zemine koyup baştan jiroskop ayarı yapman gerekiyor.

oguzhanb3y

Doçent
Reaksiyon puanı
140
Hassasiyetin kaçta? Yüksek hassasiyette yapıyor bazen. Birde telefon ayarlarından jiroskop sensörünü sekronize et tarzı bir ayar yaptın mı? Yaptıysan onu baştan yapman gerekir. Format ile de düzelir veya ayarlardan telefonu düz bir zemine koyup baştan jiroskop ayarı yapman gerekiyor.
jiroskop ayarı nasıl yapılıyor videosu var mi? Poco X3 NFC kullanıyorum

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
jiroskop ayarı nasıl yapılıyor videosu var mi? Poco X3 NFC kullanıyorum
Daha önce bu ayarı yapmıştım. Oyunda video linki atsana bi. Bakayım boş yere yaptırmayalım. Belki hassasiyet fazla geliyordur

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
eger olursa sorun atarim sık sık olmuyor
Sık sık olmuyorsa jiroskoptan kaynaklı değildir. Benimde 6x 4x 300lerde iken elimde tutarken bile sağa sola titriyor yukarı veya sağa doğru otomatik gidiyordu. Sonra hassasiyeti düşürünce problem kalmadı. Senin hassasiyet ayarları nasıl atsana onlara bakayım belki bir kaç tiyo alırım senden

oguzhanb3y

Doçent
Reaksiyon puanı
140
Sık sık olmuyorsa jiroskoptan kaynaklı değildir. Benimde 6x 4x 300lerde iken elimde tutarken bile sağa sola titriyor yukarı veya sağa doğru otomatik gidiyordu. Sonra hassasiyeti düşürünce problem kalmadı. Senin hassasiyet ayarları nasıl atsana onlara bakayım belki bir kaç tiyo alırım senden
tmm atayım