Rehber Pubg Mobile F G H Tuşları Çalışmıyorsa Oku.

Bu konuyu okuyanlar

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Biliyoruz ki bu son güncellemelerden sonra artan bu hatayı ben dahil çoğumuz yaşamışızdır. Aşağıda vereceğim adımlarla birlikte bu sorundan kurtulacaksınız.

tuş.PNG

1- Oyundaki Lobi HD dahil tüm kaynak paketlerini indirmek.
klavye.PNG

2- Sağ taraftaki klavye işaretine basıp sıfırla demek.

ı.PNG

3 - F G H tuşlarını kendimiz yerleştirmek

Ben sorunu 1. adımda çözmüştüm ama kişiden kişiye değişebilir. Bir sorun oluşursa senerpehlivan0@gmail.com bana ulaşabilirsiniz.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Biliyoruz ki bu son güncellemelerden sonra artan bu hatayı ben dahil çoğumuz yaşamışızdır. Aşağıda vereceğim adımlarla birlikte bu sorundan kurtulacaksınız.

Ekli dosyayı görüntüle 153718

1- Oyundaki Lobi HD dahil tüm kaynak paketlerini indirmek.
Ekli dosyayı görüntüle 153719
2- Sağ taraftaki klavye işaretine basıp sıfırla demek.

Ekli dosyayı görüntüle 153720
3 - F G H tuşlarını kendimiz yerleştirmek

Ben sorunu 1. adımda çözmüştüm ama kişiden kişiye değişebilir. Bir sorun oluşursa senerpehlivan0@gmail.com bana ulaşabilirsiniz.

Sorunun çözümünü başka bir yerden almışsınız kaynak belirtseydiniz güzel olurdu!!!

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Sorunun çözümünü başka bir yerden almışsınız kaynak belirtseydiniz güzel olurdu!!!
Hayır yanılıyorsun başka yerden almadım. Eğer bu yazının aynısını başka bir yerde gördüysen linkini at bende göreyim.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Hayır yanılıyorsun başka yerden almadım. Eğer bu yazının aynısını başka bir yerde gördüysen linkini at bende göreyim.

@BatinY bey "klayve" resminde gördüğünüz gibi sağ alt tarafta bir yazı var bir sitenin ismi ama tam olarak okuyamadım, rehberi yapan kişi bu fotoğrafları çekip atması imkansız GameLoop eski sürüm PUBGM eski sürüm

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
@BatinY bey "klayve" resminde gördüğünüz gibi sağ alt tarafta bir yazı var bir sitenin
Ya kaynak belirtmeyecekseniz yapmayın rehber

ismi ama tam olarak okuyamadım, rehberi yapan kişi bu fotoğrafları çekip atması imkansız GameLoop eski sürüm PUBGM eski sürüm
Kaynağı siz bile görememişsiniz ben nasıl görebilirim? Kızılötesi görüş yeteneğim falan var da ben mi bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece fotoğrafları aldım makale bana ait.

GhosT57

Profesör
Reaksiyon puanı
4,911
Kaynağı siz bile görememişsiniz ben nasıl görebilirim? Kızılötesi görüş yeteneğim falan var da ben mi bilmiyorum.

O zaman fotoları aldığının kaynağını belirt?

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
O zaman fotoları aldığının kaynağını belirt?
Çok önceden almışım fotoları daha önceden yapacaktım bu rehberi ama yapmamışım. Fotoğrafları karıştırırken buldum ve sonra rehberi yapmadığım aklıma geldi yaptım. Neden sizin için bu kadar önemli anlamıyorum.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Fotoğraflar için kaynak mı istiyorlar ne alaka
Bu arada ellerine sağlık

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606

Rehberin sonunda fotoğrafları başka bir siteden aldığını ama sitenin adını unuttuğunu yazsaydın bu kadar tartışma çıkmazdı, fotoğrafları senin çektiğin yenileri ile değiştirsen çok iyi olur.
Belki Kızılötesi görüş yeteneğiniz vardır kim bilir.

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
895
Kaynağın arkadaşa ait olduğundan eminim, bundan 3-4 gün önce sorun yaşadığı için açtığı konuya çözümünü bulduğunu yazmıştı. Doğruyu yanlışı bilmeden yorum yapmazsanız güzel olur...

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Kaynağın arkadaşa ait olduğundan eminim, bundan 3-4 gün önce sorun yaşadığı için açtığı konuya çözümünü bulduğunu yazmıştı. Doğruyu yanlışı bilmeden yorum yapmazsanız güzel olur...

Makale kaynağı arkadaşa ait olabilir, ama görseller ait değil, "klavye" resmine doğru düzgün dikkatinizi vererek bakarsanız görürsünüz başka bir sitenin ismi yazılı.
Arkadaş yukarıda demiş rehberi önceden yapacaktım görselleri önceden aldım, madem görselleri bir yerden aldı kaynağı bilmiyor sonda belirtsin.
Sizde demişsiniz 3 4 gün öce konu açmış çözümünü bulduğunu yazmış çözümünü yeni bulmuş ise nasıl görselleri önceden alabiliyor, kime kime yalan söylüyor anlayamadım. Asıl siz bilip bilmeden konuşmayın düşünerek yazın ondan önce yazılı olan mesajlara da göz atın farklı bir şey var mı

Xinzu

Doçent
Reaksiyon puanı
895
Makale kaynağı arkadaşa ait olabilir, ama görseller ait değil, "klavye" resmine doğru düzgün dikkatinizi vererek bakarsanız görürsünüz başka bir sitenin ismi yazılı.
Arkadaş yukarıda demiş rehberi önceden yapacaktım görselleri önceden aldım, madem görselleri bir yerden aldı kaynağı bilmiyor sonda belirtsin.
Sizde demişsiniz 3 4 gün öce konu açmış çözümünü bulduğunu yazmış çözümünü yeni bulmuş ise nasıl görselleri önceden alabiliyor, kime kime yalan söylüyor anlayamadım. Asıl siz bilip bilmeden konuşmayın düşünerek yazın ondan önce yazılı olan mesajlara da göz atın farklı bir şey var mı
Arkadaş belirtmiş, Eski görseller diye, ayrıca fotoğraflar için kaynak belirtmesine gerek yok bence, ben macbook rehberi yaptım, şimdi bu macbookların resimlerini aldığım için apple.com'un kaynağını belirtmeliyim?

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Arkadaş belirtmiş, Eski görseller diye, ayrıca fotoğraflar için kaynak belirtmesine gerek yok bence, ben macbook rehberi yaptım, şimdi bu macbookların resimlerini aldığım için apple.com'un kaynağını belirtmeliyim?

Aldığı fotoğrafların kaynağını bul demedim sadece rehberin sonunda başka kaynaktan aldığını ama nereden aldığını bilmediğini yazsaydı.

Bu bölüm için bir cevap yazabilir misiniz.

NuLdERGAMER

Profesör
Reaksiyon puanı
637
Aldığı fotoğrafların kaynağını bul demedim sadece rehberin sonunda başka kaynaktan aldığını ama nereden aldığını bilmediğini yazsaydı.

Bu bölüm için bir cevap yazabilir misiniz.
Neden sizin için bu kadar önemli bu bu kaynak ? Zaten bilseydim belirtirdim demek ki bilmiyorum.

By Maskely

Doçent
Reaksiyon puanı
508
Aynı rehberi ben yapmıştım.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Bu kadar abartmayın be kaynak koyma olayı resimler için geçerli değil diye biliyorum
13. Başka bir siteden alıntı yapılmış ise mutlaka orijinal kaynağa ilişkin isim verilmelidir. Alıntı yapılan yerden izin almak gerekiyorsa gerekli izin alınmalıdır.
Bakın burada alıntı diyor arkadaş sadece resim almış resimleri de kendisi çekecek değil ya ve bir rehber yapıyor ama şuan ona sahip değil o rehberi yapmasın mı

Son mesajlar