Pubg mobile ani fps takılması

Bu konuyu okuyanlar

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar pubg lite sıkıntısız gta 5 sıkıntısız çalışıy ama pubg mobiledan ani fps düşmeleri kasmlar falan oluyor sebebi nedir

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
benim demek istediğim mesale paraşütle atlıyorum aniden donuyo

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5-7 saniye arası sonrada çeşitli takılmalar oluyo bu yüzden kalabalık yerlere atlıyoamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

emulatör ayarları hakkında bi bilgin varmı nasıl olcağı hakkında kusura bakmayın çok soru soruyorum

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556
5-7 saniye arası sonrada çeşitli takılmalar oluyo bu yüzden kalabalık yerlere atlıyoamıyorum
Bir ara bende oynuyordum, kalabalık yerlere atlayınca aynı şekilde kasma sorunu benimde başıma geldi. Büyük ihtimalle sabit 60 FPS olduğundandır. Bir de oyunda tam olarak hatırlamıyorum galiba kare hızı diye birşey vardı eğer o düşükteyse en yükseğe almanı tavsiye ederim.

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
biliyorum aşırı hdr ayarları falan en yüksek fps ayarlarını seçmiştim fakat böyle bekleyin ekran görüntüsü atıyım

Son düzenleme:

DOG SANS

Doçent
Reaksiyon puanı
1,556

emulatör ayarları hakkında bi bilgin varmı nasıl olcağı hakkında kusura bakmayın çok soru soruyorum
soru sormanın hiçbir sakıncası yok, burası bir forum aklına takılan her şeyi sorabilirsin, Emulatör de bendede FPS düşüşleri oldu sistemim de seninki gibi GTA 5, Rise of Tomb Raider, vb. oyunlarda hiç kasmazken PUBG Mobile de kasıyordu. Ben bunun nedeninin sabit 60 FPS olduğunu düşünüyorum.

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yani çözümü yokmu ? :(

SEFA_MİRAÇ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
GFX Tool bu programı apk olarak kurup ayarları telefonunuza en uygun olanı ile seçip girebilirsiniz.

pugbcş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tüm cevaplar için teşekkürler ?

son bir soru farklı emulatorlerde ne olur yine aynı şeymi?