Pubg için iPhone 11 mi yoksa XS mi ?

iPhone XS vs iPhone 11

• iPhone XS

Kullanılan: 1 7.7%
  • iPhone 11

Kullanılan: 12 92.3%

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

Denizsaricayir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar şu an iPhone 7 plus kullanıyorum. Cihazımın pil sağlığı servisi gösteriyor ve pil döngüsü aşırı yüksek. Grafik konusunda sıkıntı çekmez iken Pubg de FPS düşüklüğü yaşadığım durumlar oluyor. Uzun süredir iPhone kullanıcısıyım ve yeni bir modele geçmek istiyorum. Aklımda iki model var XS ve 11. Batarya problemi yaşamak istemiyorum. Pil kapasitesi, ekran büyüklüğü ve işlemci konusunda iPhone 11 daha önde olduğu için biraz sıcak bakıyorum. Oyun ve batarya yeterliliği benim için çok önemli. Sizce hangi cihazı tercih etmeliyim. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
ekran kalitesi aşırı önemli değilse tavsiyem tabiiki iphone 11 olur. Çünkü daha büyük ekran, daha iyi pil performansı ve çok fark etmese de daha iyi işlemci.

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Merhaba arkadaşlar şu an iPhone 7 plus kullanıyorum. Cihazımın pil sağlığı servisi gösteriyor ve pil döngüsü aşırı yüksek. Grafik konusunda sıkıntı çekmez iken Pubg de FPS düşüklüğü yaşadığım durumlar oluyor. Uzun süredir iPhone kullanıcısıyım ve yeni bir modele geçmek istiyorum. Aklımda iki model var XS ve 11. Batarya problemi yaşamak istemiyorum. Pil kapasitesi, ekran büyüklüğü ve işlemci konusunda iPhone 11 daha önde olduğu için biraz sıcak bakıyorum. Oyun ve batarya yeterliliği benim için çok önemli. Sizce hangi cihazı tercih etmeliyim. Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.
kesinlikle 11 derim çünkü bende xs kullanıyorum ve pili hiç iyi değil ama onun dışında iyi bir cihaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Oyun performansı olarak ikiside memnun eder ama bataryada İphone 11 daha iyi.Batarya madem önemli İphone 11 al geç.

elnurbabazade0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende 7 plusdan gecdim pil sagligi artik 82% gosteriyordu onu bi telefoncuya satdim gidib 11 aldim gayet guzel bi cihaz gecile bilecek en iyi cihaz

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,483
iPhone 11 almanı öneririm.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779

Daha onceden de buna benzer tavsiye isteyen uyelere de soyledigim gibi bu iki model arasinda ben 11 modelini tavsiye ederim. Urunun tek eksik kismi ekranin oled,amoled gibi led panel olmamasi. Onu da eksik dememin sebebi hani insan bir cihaza 7500 tl gibi bir para verirken herseyi en iyi olsun ister ya ondan :) ekran konusunda 11‘i alipta bir oled panelli iphone ile kiyaslamazsaniz ekran size kotu gelmeyecektir. Ozellikle de apple’in oled panelleri cok iyi oldugu icin baska bir markanin en iyi ekranli cihazi ile karsilastirsaniz bile size iphone’un oled ekrani daha iyi gelecektir. Bu oled ekranin fazla iyi olmasi. O nedenle bunun gibi istisna bir ornek ile kiyaslamadiginiz surece 11’in ekrani size ekrani kotuymus dedirtmez. Tavsiyem daha guclu, daha iyi kamerali, daha uzun kullanim omru sunmasi ihtimali ile 11 almanizdan yana olacaktir.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Daha onceden de buna benzer tavsiye isteyen uyelere de soyledigim gibi bu iki model arasinda ben 11 modelini tavsiye ederim. Urunun tek eksik kismi ekranin oled,amoled gibi led panel olmamasi. Onu da eksik dememin sebebi hani insan bir cihaza 7500 tl gibi bir para verirken herseyi en iyi olsun ister ya ondan :) ekran konusunda 11‘i alipta bir oled panelli iphone ile kiyaslamazsaniz ekran size kotu gelmeyecektir. Ozellikle de apple’in oled panelleri cok iyi oldugu icin baska bir markanin en iyi ekranli cihazi ile karsilastirsaniz bile size iphone’un oled ekrani daha iyi gelecektir. Bu oled ekranin fazla iyi olmasi. O nedenle bunun gibi istisna bir ornek ile kiyaslamadiginiz surece 11’in ekrani size ekrani kotuymus dedirtmez. Tavsiyem daha guclu, daha iyi kamerali, daha uzun kullanim omru sunmasi ihtimali ile 11 almanizdan yana olacaktir.
11 in tek eksiği ekran.Bu söylediğine gerçekten inanıyormusun? 11 in tuğla gibi tasarımı iyimi? 11 in kutudan hızlı şarj çıkmaması normal Mi? 11 in telephoto kamera olmadığı için zoom ve portrede yetersiz kalması normal Mi? 11 in ana kamerasının deep fusion denilen teknoloji yüzünden A13 bionic işlemciye rağmen 4 saniye fotoğraf işlemesini normal Mi görüyorsun? 11 deki Stereo hoparlörün ses seviyesinin düşük olması normal Mi? Kusura bakmada 8000 TL verip bu kadar saçmalıkla kimse yüzleşmek istemez.11 e 8000 TL vermektense xs 256 GB yada bütçeyi biraz daha arttırıp 11 pro almak kesinlikle daha mantıklı.