Android Pubg gfx sorunu

Pubggfx

Öğrenci
Pubg mobile gfx tool yükledim akıcı asirida rahatça oynuyorum ama 5 dj sonra kasmaya başlıyor telefon bunun çözümü varmi ? Tekin note 9 pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rn 9 proda ufak takilmalar var

_ByYuSuF06_TR

Doçent
Cezalı
Telefon redmi 9 pro mu

90 fps mi seçtiniz veya 60 gfx tool kullanmayın redmi 9 pro kasmaz birde aşırıda cihaz çok fazla ısınır ısındıkça performans düşürür 40 fps aşırı yüksek iyidir üstünü oynayacaksanız fanın altında oynayın yada oynamayın

Pubggfx

Öğrenci
Kasiyor

Çok takılıyor 40 FPS alıyorum 1.0 dan önce kasmiyordu

Pubggfx

Öğrenci
Çok takiliyor

MIUI 12 yi yaptim

MS 60 80 oluyor maks

Peki aşırı seçeneği gelirmi

İsimyok0808

Profesör
Büyük Android güncellemelerinden sonra format öneririm . Bazı cihazlarda cihazın kararlılığı ve performansı düşüyor . (Bende oldu.) One UI 2.0 güncellemesinden sonra telefon kasmaya başlamıştı. Az araştırma ile format atmam gerekiyormuş. (Samsung Members'te bunu önerdiler.) Sende deneyebilirsin. Formattan sonra benimki düzelmişti. Ve ayrıca o telefona GFX Tool indirmeyin. Telefon gayet güçlü bir telefon.

İsimyok0808

Profesör
Format attım zaten MIUI 12 den sonra

Config kullanıyorum mecvuren
Oyunun ön belleğini temizleyin. Ccleaner ile çöp dosyaları temizleyin (Bunu yaparken ufak yazıları okuyun. Küçük fotoğrafları sil seçeneği tikli olabilir dikkat et. ) Xiaomi telefonlarda (Tam bilmiyorum.) Oyun modu diye birşey vardı galiba. Onu etkinleştirmeyi dene (Tabi varsa , yanlış hatırlamıyorsam.)

İsimyok0808

Profesör
Çok takiliyor

MIUI 12 yi yaptim

MS 60 80 oluyor maks

Peki aşırı seçeneği gelirmi
O cihazda aşırı seçeneği olması gerek. Grafiklerin akıcı da olduğuna eminmisiniz ?

Pubggfx

Öğrenci
Config te asirida oynuyorum hiç kasmiyor aşırı yüksek ecekiyorum oyun takılıyor surekli

Yok ama iste

Pubggfx

Öğrenci
Config olmadan maks: akıcı aşırı yüksek

Ondada takılıyor acayip 1.0 önce yoktu öyle birşey optimizasyonu çöp yaptilar

Takılma canlılardan dolayı ağacın yanından geçerken takılıyor mesela