Ptt'den ePttAVM

Bu konuyu okuyanlar

ALPARS

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ptt.jpg

Türkiyenin önde gelen kurumu Ptt yeniliklerine devam ediyor.

Türkiye'de ilk defa 3 boyutlu e-ticaret sitesini hizmete açan Ptt,bu yeniliğiyle iddaalı bir çıkış yaptı.
Resmi açılışa katılan Ulaştırma,Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım açılışı sanal olarak yaparak ePttAVM'yi resmen hizmete açtı.

3 Boyutlu Karakterler

ePtt'nin en dikkat çekici özelliği ise 3 boyutlu olması.Her üyenin kendine ait bir 3 boyutlu karakterine sahip olup avm içerisinde bulunan mağazaları sanal olarak gezebilecek.İlerleyen zamanlarda 3 boyutlu karakterler geliştirilip Pttcity açılması planlanıyor.

Ünlü Firmalarla Anlaşma Sağlandı

Ptt e-ticarete atılırken'de bir çok firmaylada anlaşma imzaladı.İmzalanan bu firmalar avmdeki yerini alabilecek olup,kobilerede imkan sağlanıyor.İmzalanan firmalardan bir kaçı şöyle:Teknosa,Avea,Goldaş,Sony,Kiğılı gibi firmalar bulunmaktadır.

Üyelik Hakkında

Üye davetiye koduyla gerçekleşmektedir.
''Nasıl üyelik başvurusu yapacağım?''derseniz:Öncelikle ePttAvm'nin resmi facebook sayfasını beğenip alt kısımda bulunan davetiye kutusuna email adresine göndereceğiniz davetiye kodu ile üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ePttAVM
M.Arslan/ALPARS™​

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Facebook ile üyelik yapınca davetiye koduna gerek kalmıyor, en azından ben öyle üye oldum :)

Korpe

Rektör
Reaksiyon puanı
16
bir sen eksıktın petete

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
PTT an itibariyle 2 davetiye kodu yollamış, ben zaten üye olduğum için kullanmayacam. İlk isteyen 2 kişiye verebilirim :)

eco_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben almak isterim trnc arkadasım ilk olarak

PTT an itibariyle 2 davetiye kodu yollamış, ben zaten üye olduğum için kullanmayacam. İlk isteyen 2 kişiye verebilirim :)
ben almak isterim trnc arkadasım ilk olarak

eco_06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
trnc arkadasım bekliyorum amma davetiye gelmedi tşkler