Pttcell'den hesaplı 14’lük, rakipsiz 24’lük ve konuşturan 44’lük tarife

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar pttcell de abone oldugunuzda kart ücreti alınıyormu alınıyorsa fiyatını bilen varmı ?? Please..

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Sizce PTTCell mi? BİMCell mi? Avedan bunlardan birine geçmeyi düşünüyorum. Faturalı veya faturasız.

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Çarşamba günü 24lük tarifeye geçtim hattım hala açılmadı.......

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Sizce PTTCell mi? BİMCell mi? Avedan bunlardan birine geçmeyi düşünüyorum. Faturalı veya faturasız.

Kesinlikle Bimcell. Çok konuşana 44 lük tarife bile süper.

Eğer 24 lük seçerseniz abone yapacak elemanı zorlayın sizi bir ptt yakını gibi göstersin. Ayda 20 TL verirsin. Eğer kotasını doldurmadıysa yapabilir.

Taahhüt olmaması da cabası.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Çarşamba günü 24lük tarifeye geçtim hattım hala açılmadı.......

Aveadan geçişler eğer önceden borç yoksa en geç 24 saatte geçiş oluyor.

Ama Turkcell li ya da Vodafone lu isen onlar biraz kıllık yapıyor 4-5 günü bulabiliyor.

arkadaşlar pttcell de abone oldugunuzda kart ücreti alınıyormu alınıyorsa fiyatını bilen varmı ?? Please..

Geçislerde yok ama yeni hat alımını bilmiyorum. Kart derken hattı kastettin sanırım.

Kesinlikle bimcell demişim ya:D Edit Kesinlikle pttcell diyecektim pardon

Villager

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ben de denemek için geçmeyi düşünüyorum. kota dolduktan sonra 128kbps lik hızda 3g yi açmanın anlamı var mı ki edgenin hızı 128den yüksek değil mi zaten..

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bedava verseler bulaşmam. Avea ve Avea alt yapısını kullanan kurumlardan uzak dururum her zaman.

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
şebeke sorunundan mı diyorsun hocam ?

Hem bağlantı sorunları, hem güvensizlik, ilgisizlik diyebilirim. Akrabalar bimcell aldı, şehir sınırına yaklaşırken hiç birisinin telefonu çekmiyor. Allah muhafaza tenha bir yerde araban bozulsa sap gibi kalırım. Benim Türkcell dağ, bayır kır ova fark etmiyor :)

Villager

Asistan
Reaksiyon puanı
3
o sorunlar var evet. ben de turkcell ile bunun arasında kaldım..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
KArt ücreti yok denmiş... herkes hatalı biliyor. hat ücreti var ve 80 TL gibi faiş fiyat banada söylemediler 12 AYa bölüyorlar. Bu devirde hata para alan bir PTTCELL var herhalde yazıklar olsun. İnsan alırken söyler sözleşmede bile yazmıyor. hat ücreti nasıl alıyorlar bilmiyorum faturaya yansıyor.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
KArt ücreti yok denmiş... herkes hatalı biliyor. hat ücreti var ve 80 TL gibi faiş fiyat banada söylemediler 12 AYa bölüyorlar. Bu devirde hata para alan bir PTTCELL var herhalde yazıklar olsun. İnsan alırken söyler sözleşmede bile yazmıyor. hat ücreti nasıl alıyorlar bilmiyorum faturaya yansıyor.

Yanlışın var operatör taşıyanlara her hangi bir ücret yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba bende pttcelle geçmek istiyorum ama ücretlendirme için 44 lük tarifede seste diğer operatörler için 1sn pttcell için 6sn yazıyor bedava dakikalar çabuk bitiyor mu ? kullananlar cevap verebilir mi?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
merhaba bende pttcelle geçmek istiyorum ama ücretlendirme için 44 lük tarifede seste diğer operatörler için 1sn pttcell için 6sn yazıyor bedava dakikalar çabuk bitiyor mu ? kullananlar cevap verebilir mi?

Benim her yöne 500 daha hiç bitiremedim. Sıkıntı olmadı hiç. Sen 44'lükte her yöne 1500'ü bitiririm dersen bilemicem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende pttcele yeni gecenlerdenim ya benim merak ettiğim konu internet kotası dolduğuunda uygulamadan girince faturaya ek gelmez değilmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
14 tl diyorlar... ben geçen ayı 24.?? tl şu anda 6 günlük kullanım yaklaşık 20.70 diye gösteriyor...nasıl 14 tl lik hat anlamadım gitti