Pttcell'den hesaplı 14’lük, rakipsiz 24’lük ve konuşturan 44’lük tarife

Darknes$

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
351
nedir.jpg

Pttcell Nedir?
Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan ve 1840 yılından bu yana hizmet veren PTT; posta, banka ve lojistik hizmetlerine ilave olarak 2013 yılından itibaren Pttcell markası adı altında mobil iletişim hizmeti sunmaya başlamıştır.
Pttcell insan odaklı hizmet anlayışıyla; yüksek kalitede mobil iletişim hizmetini hesaplı şekilde sunar.

Pttcell’den hesaplı 14’lük tarife...
Pttcell Faturalılarla 3500 dakika
Yurtiçi Her Yöne 200 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS

Yurtiçi Data Paketi Sınırsız*
Kota Aşımı SMS 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma 30 Kuruş/Dakika

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 250 MB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.

Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 14 TL’dir.

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

Pttcell’den rakipsiz 24’lük tarife … Üstelik taahhüt yok !
Pttcell Faturalılarla
3500 dakika
Yurt içi her yöne 500 dakika
İlk 3 ay yurtiçi her yöne ayda 200 dakika
Standart Konuşma Ücreti
30 Kuruş/Dakika
SMS 30 Kuruş/Adet
Standart İnternet

Ücretlendirme :
Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 24TL’dir

Pttcell hattınızın fatura ödemelerini tüm PTT iş yerlerinden ve Pttmatik’lerden yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ile 7/24 faturanızı ödemek için tıklayınız veya Pttcell hattınızdan 788’i, diğer hatlardan ise 444 6 788 Pttcell Müşteri Hizmetleri’ni arayınız.

Pttcell’den konuşturan 44’lük tarife... Üstelik taahhüt yok !
Pttcell Faturalılarla 3500 dakika
Yurt içi her yöne 1500 dakika
Yurtiçi Her Yöne SMS 250 SMS
Yurtiçi Data Paketi Sınırsız*
Kota Aşımı SMS 30 Kuruş/Adet
Kota Aşımı Konuşma 30 Kuruş/Dakika

*Sınırsız internet , adil kullanım noktası olan 1 GB'a ulaştıktan sonra bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar 128kbps'a düşer ve bu hız ile sınırsız internet erişimi sağlanır.
Tarifenin aylık sabit ücreti KDV ve ÖİV dahil 44 TL’dir.

Daha fazla bilgi ve detaylar http://www.pttcell.com.tr/ adresinde..

01xÖMERx01

Doçent
Reaksiyon puanı
0
14 TL Ye Faturalı Pttcell`lilerle 3500Dk +Hy200Dk +250Sms +250Mb Sınırsız (Dan Sonra 128Kpbs )
http://www.pttcell.com..../faturali-14-lük-tarife

24 TL Ye Faturalı Pttcell`lilerle 3500Dk+Hy500Dk+250Sms +250Mb Sınırsız (Dan Sonra 128Kpbs)
http://www.pttcell.com..../faturali-24-lük-tarife

44TLYe Faturalı Pttcell`lilerle 3500Dk + 1500Dk + 250Sms +1Gb Sınırsız (Dan Sonra 128Kpbs)
http://www.pttcell.com..../faturali-44-lük-tarife

Kampanya: Hattınızı Pttcell Taşıdığınız da 3 Ay Boyunca, Her Ay Hattınıza 200Dk Hediye Edilecektir

**** Pttcell Hattınızla Akıllı Telefonunuzdan Avea Online İşlemler Uygulamasını Kullanabilirsiniz. Uygulama İle Kalan Kullanımlarınızı Görebilirsiniz ****

Buraya Dikkat!!! Tahattüt Yok

+ 9TL`Ye Hy2000Sms

+10TL` Ye 1Gb Sınırsız Dan Sonra 128Kpbs)

**Hy: Her Yöne

Kaynak:
http://www.pttcell.com.tr/

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tarifeler Uygunmuş :thumbup1:

semihx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Faturalı olmasaydi kesin geçerdim . Suprız fatura istemem doğrusu

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
oyuna gelmeyin sözleşmelerinde fiyat hakkını saklı tutar deniliyor yani atıyorum 44 tlik bir paket aldığınızda 1 ay sonra 64 tl olabilir.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bunu daha önce vermiştim ben. http://forum.shiftdelete.net/cep-te...r/322535-pttcell-faturali-hat-kampanyasi.html

Yaklaşık iki aydır kullanıyorum ve memnunum. Avea altyapısı kullanıyor. Hatta fatura bile avea logolu. Online işlem merkez bile benzer. Otomatik ödeme talimatımı bile avea alıyor.

Semih Süpriz fatura niye olsun. 14 lük 24 lük ya da 44 lük tarifelerden biri işini görür. İnternet zaten sınırsız. 250 sms tarifelerin hepsinde standart.

Size bir tüyo daha vereyim. Hangi paketi alırsanız alın. 1. ay 200 + 2. ay 200 + 3. ay 200 toplam 600 dk daha her yöne bedava veriyor.

En önemlisi 24 lük tarifeyi eğer ptt de bir tanıdığınız varsa 20 TL ye abone olabiliyorsunuz. Yani 24 lük tarifeden 20 TL ye faydalanıyorsunuz ki ben böyle faydalanıyorum. 500 dk her yöne + 3500 dk pttcell lilere + 250 sms + 250 mb internet.

250 mb internet çabuk bitsede kota aşımı sonrası hız bence idare eder. Süpriz fiyat yok. 20 TL ye işimi gayet iyi görüyor.

En önemlisi TAAHHÜT yok. İstediğin zaman çık. :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyuna gelmeyin sözleşmelerinde fiyat hakkını saklı tutar deniliyor yani atıyorum 44 tlik bir paket aldığınızda 1 ay sonra 64 tl olabilir.

O zaman başka yere geçeriz :D Nasıl olsa taahhüt yok. Ve ben uzun süre yaklaşık bir yıl fiyat artmayacağını İzmir bölge sorumlusundan duydum.

yuuksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fatura hep 14 tl mi geliyor (14 lük tarifede mesela) doğru mu anladım?
telsiz vergisi falan için devlete şu kadar gidecek deyip veya ek bişeyler yansıtılıyor mu?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
fatura hep 14 tl mi geliyor (14 lük tarifede mesela) doğru mu anladım
telsiz vergisi falan için devlete şu kadar gidecek deyip veya ek bişeyler yansıtılıyor mu?

Hayır Telsiz kullanım ücreti ayrı. 14 TL + 1,30 TL = 15,30 TL gibi bir şey oluyor. Onun haricinde Her yöne 200 dk + 250 sms + 3500 dk pttcellilerle + 250 mb sınırsız internet (Aşarsan ek ücret yok sadece hız düşüyor) bunları geçmeyince KDV dahilş bu fiyat oluyor. Babamın, 14,80 TL gibi bişey geldi. 15 TL altı fatura edilmedği için oda öbür aya kaldı. 1. ay 200 + 2. ay 200 + 3. ay 200 toplam 600 dk daha her yöne bedava veriyor.

Ayrıca ne zaman başlarsan o kadar ödüyorsunuz. Yani fatura kesime 10 gün varken geçesen bile 10 günlük fatura geliyor.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar ben de bu tarifelerden birine geçmek istiyorum ama 1. faturalı oluşu korkutuyor gözümü (istedikleri ücreti yansıtabildikleri için sorgusuz sualsiz) 2. türkcell kullanıyorum 500 sonrası 96 kbps sınırsız 96 ile 128 kbps arasında fark tatmin edecek kadar var mı?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
arkadaşlar ben de bu tarifelerden birine geçmek istiyorum ama 1. faturalı oluşu korkutuyor gözümü (istedikleri ücreti yansıtabildikleri için sorgusuz sualsiz) 2. türkcell kullanıyorum 500 sonrası 96 kbps sınırsız 96 ile 128 kbps arasında fark tatmin edecek kadar var mı?

Niye fiyat farkı olsun ki. ADamlar daha yeni piyasaya girdi bu fiyatlar onlarında dediğine göre en az 1 yıl devam edecek. Olmadı zaten taahhüt yok çıkarsın nolacak sanki :) .İnternet kotası dolunca tabi haliyle hız düşüyor. Ancak biraz sabırlıysan idare ediyor fena değil. İstersen 10 TL ye 1 GB paket var alırsın.

yuuksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 haftadır kullanıyorum. 3g ile rahatça oyun oynuyorum. kota dolup hız düşünce nasıl olacak bakalım.

emre2535

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Niye fiyat farkı olsun ki. ADamlar daha yeni piyasaya girdi bu fiyatlar onlarında dediğine göre en az 1 yıl devam edecek. Olmadı zaten taahhüt yok çıkarsın nolacak sanki :) .İnternet kotası dolunca tabi haliyle hız düşüyor. Ancak biraz sabırlıysan idare ediyor fena değil. İstersen 10 TL ye 1 GB paket var alırsın.
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. fiyat farkı derken kastetmek istediğim daha önce başıma geldi misal 20 tl fatura diyolar fatura bi geliyo 50 tl sonra itiraz etmeye kalktığın zaman vay şöyle kullanımınız var yok böyle bağlantınız var avea da da türkcell dede başıma geldi bu o yüzden faturalıdan çekiniyorum ama diğer yandan da tarifeler güzel uygun fiyat onu sormak istedim kullanan arkadaşlardan şimdiye kadar böyle bir sorunla karşılaşan var mı diye

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
En önemlisi 24 lük tarifeyi eğer ptt de bir tanıdığınız varsa 20 TL ye abone olabiliyorsunuz. Yani 24 lük tarifeden 20 TL ye faydalanıyorsunuz ki ben böyle faydalanıyorum. 500 dk her yöne + 3500 dk pttcell lilere + 250 sms + 250 mb internet.

Bu nasıl mümkün oluyor? Tanıdığınız ne diyor ki fiyat düşüyor?

Kesinlikle PTTCell'e geçeceğim. Şu an zaten 49 lira ödüyorum Avea'ya, olmadı bu tarfieye geçer 44 öderim, 1500 dk her yöne konuşurum. En önemlisi TAAHHÜT YOK!

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Bu nasıl mümkün oluyor? Tanıdığınız ne diyor ki fiyat düşüyor?

Kesinlikle PTTCell'e geçeceğim. Şu an zaten 49 lira ödüyorum Avea'ya, olmadı bu tarfieye geçer 44 öderim, 1500 dk her yöne konuşurum. En önemlisi TAAHHÜT YOK!

Şimdi şöyle oluyor arkadaşım. Pttcell Avea altyapısını kullanıyor. Hatta operatörleri bile aynı diyebilirim.

İndirim olayına gelince Ptt bürosuna gittiğinde bu işle ilgilenen kişiler var. Sırf telefon abonesi yapma işi. Aylık belli bir kotayı doldurmaları gerekiyor. PTTCELL , ptt çalışanlarına ve 6 yakınına kadar indirim yapabiliyor. Akraba bile olması şart değil. Bazen doldurmadıkları zaman bu ptt indirimini yapıyorlar. Yani sizi beni bir ptt çalışanının yakını gibi gösteriyor.

Kısaca hem kotasını dolduruyor, hem bizde indirimli bir abonelik almış alıyoruz. Biz buna alan memnun, veren memnun diyoruz :D

Ha şunuda söylüyeyim. İlk üç aya , ayda +200 dakika hediye kampanyası bitmiş.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
ki avea zaten telekom bünyesinde

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler [MENTION=32361]SARKAT[/MENTION], ben bi kota doldurtayım :))

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Var mı bu pttcell 'i kullanan? Ben ciddi ciddi düşünüyorum. 500 dakka tarifem var kullandığım 30-40 dakkika. Bunun gibi 3 hat var. Dünyanın parasını ödüyoruz. Şu 14 lükler tam bana göre gibi.

Karar veremedim bir türlü. Kullanan varsa yorum alabilir miyiz?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Ben kullanıyorum :D Sayfadaki benim yorumları okuyunca karar verirsin diye düşünüyorum. Eğer sorun olursa cevaplarım.

Ama ben memnunum. Bi kere taahhüt yok.

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Hocam sayfada uzun uzun anlattım ama soru cevap gidersek daha iyi olur bence.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Hocam sayfada uzun uzun anlattım ama soru cevap gidersek daha iyi olur bence.

Haklısın. Kusura bakma. Aslında tek merak ettiğim çekim gücü. Avea; alt yapısını kullanan bir kuruma, kendi hatlarından ne kadarlık bir kullandırma yaptırıyor olabilir. Yani atıyorum aveanın 5 seviye çektiği yerde bu da 5 seviye mi çekiyor yoksa daha azmı 3-4 seviye?

Gerçi müşterisi fazla olmadığını düşünerek, antenden sağlanan band genişliğini bizim burada tek başıma bile kullabilirim gibime geliyor :devil:

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
Avedan çekim gücü olarak bence farkı yok. İnternet hızı filan da fena değil. Hatta kota aşımında düşen hız bile diğer operatörlerin hız düşümüne göre daha iyi. Hatta #15 numaralı mesajı okursan 24 lük tarifeyi uyguna da alabilirsin.

İlk 3 ay 200+200+200 dk hediye kampanyası bitmiş olabilir. Ama 4 gün önce arkadaşım abone oldu hediyeleride verdiler. Bu hediyeler 14 lük tarifede de geçerli

webmasteryeri

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
walla bende düşünüyorum en önemlisi sınırsız internet olması akıllı telefon kullananlar için malesef sınırsız int kullanmak mecburi :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba ben de bugun 24 luk tarıfeye gectım.250 mb a ulastıktan sonra 3g ıle baglanmamalıyız degıl mı?

SARKAT

Profesör
Reaksiyon puanı
68
250 MB sınırsız, bağlanabilirsiniz sıkıntı olmaz

yuuksel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kotayı aştıktan sonra :

3g olan yerlerde gayet güzel internette geziniyorum

edge olan yerlerde ise biraz yavaş olsa da iş görüyorüyor

sonuç olarak 15 ₺ ya tatmin edici bir hizmeti var

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
internet sınırısz derken?
hız düşüyor ama sınır yok öyle mi mb, gb cinsinden?

hilter

Asistan
Reaksiyon puanı
3
iki gündür gidiyorum çok kalabalık bir türlü geçemedim.....