PSP'den Telefon Nasıl Olacak?

Berkin Bozdoğan

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Son zamanlarda dedikoduları iyice artan PlayStation Portable'ın cep telefonlusuyla ilgili bazı belgeler ortaya çıktı. Eğer bunlar gerçekse, eğlence bizi bekliyor.

Her ne kadar burada bağlantısını verdiğimiz adreste göreceğiniz belge hafiften düzmece gibi dursa da, telefonlu PlayStation Portable hakkında ençok bilgiyi bir arada veren belge metin özelliğini taşıyor. "Dedikodular asla bitmez; sonuçta çıkan şey de düşünülene yakın olur" kuralı yürürlükte olduğundan biz yine bu özelliklerden bahsedelim. Bir gün üretilirse, sonuçta buna benzeyecek. :)

Sony Ericsson mu Üretecek?

Bahsi geçen belgede belirtildiği üzere üretimi Sony'den ziyade Sony Ericsson yapacak ve içinde PSP özellikleri bulunan bir telefon olacak. Aslında bu kısmı çok kesin değil; zira telefon özellikleri bulunan bir PSP ile de karşılaşabiliriz. Çünkü ikincisi daha fazla "birşeylere" benzeyecek. Çünkü belgede bahsedilen 480x272 ekranın makul boyutlarda ve yanında denetim tuşlarıyla bir telefona yerleştirilmesi, fanteziden öte birşey değil (en iyi ihtimalle n-Gage olabilir). Şimdilik en iyi taktik, bekleyip görmek gibi görünüyor.

Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN - http://shiftdelete.net

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
iphone varken daha çok beklerler.

TeArS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elimdeki psp satmaya yer arıyorum zaten :)

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 senedir psp kullanıyorum. inanılmaz bir alet. telefon için tabiki büyük psp slimlere skype özelliği eklenmesi güzel olmuş.

anticor

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Bi de BlackBerry Thunder (9500) çıkıyor. Ortalık kızışacak :*