Psd ön izleme

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar win 7 64 bit sistem kullanmaktayım iş yerinde grafiker olduğum içinde bi ton psd dosyam var kullanmam gereken zamanında psdleri ön izleme yapabilmek için son çare mystic thums programını buldum fakat onunda 1 aylık kullanım süresi bitti ve öylece ortada kaldım lütfen bana yardım edin yoksa kafayı yiyicem aradım hiç bir şeyi bulamıyorum psd dosyalarını nasıl ön izleme yapabilirim

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
kimse yardım etmeyecekmi :(

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Üstüne photosop 8 kur, sonra ön izleme olarak görebiliyorsun.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
inşallah olur hocam hemen deniyorum photoshop 8 derken eski sürümümü yoksa yeni cs 6 mı

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Kurdum olmuyo malesef kafayı yiyecem ya googleyi alt üst ettim yok

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
psicon.dll dosyasınıda denedim 64 bit sistemlerde çalışmıyo bu nası bi iştir böyle

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
psicon.dll dosyasınıda denedim 64 bit sistemlerde çalışmıyo bu nası bi iştir böyle

Download psicon.zip
Extract psicon.dll from psicon.zip. We recommend that you extract psicon.dll to the installation directory of the program that is requesting psicon.dll.
If that doesn't work, you will have to extract psicon.dll to your system directory. By default, this is:

• C:\Windows\System (Windows 95/98/Me)
  • C:\WINNT\System32 (Windows NT/2000)
  • C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)
If you use a 64-bit version of Windows, you should also place psicon.dll inC:\Windows\SysWOW64\
Make sure overwrite any existing files (but make a backup copy of the original file).
Reboot your computer.
If the problem still occurs, try the following:

1. Open Windows Start menu and select "Run...".
  2. Type CMD and press Enter (or if you use Windows ME, type COMMAND)).
  3. Type regsvr32 psicon.dll and press Enter.

regsvr32 ile register edemez isen, cmd yi bu şekilde yönetici olarak çalıştır.

ZuYej.png

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
Download psicon.zip
Extract psicon.dll from psicon.zip. We recommend that you extract psicon.dll to the installation directory of the program that is requesting psicon.dll.
If that doesn't work, you will have to extract psicon.dll to your system directory. By default, this is:

• C:\Windows\System (Windows 95/98/Me)
  • C:\WINNT\System32 (Windows NT/2000)
  • C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)
If you use a 64-bit version of Windows, you should also place psicon.dll inC:\Windows\SysWOW64\
Make sure overwrite any existing files (but make a backup copy of the original file).
Reboot your computer.
If the problem still occurs, try the following:

1. Open Windows Start menu and select "Run...".
  2. Type CMD and press Enter (or if you use Windows ME, type COMMAND)).
  3. Type regsvr32 psicon.dll and press Enter.

regsvr32 ile register edemez isen, cmd yi bu şekilde yönetici olarak çalıştır.

ZuYej.png

buda işe yaramadı işi gücü bıraktım sırf bu işle uğraşıyom valla mystic thums programına denk ücretsiz bi program yokmu acaba

Nasıl olmadı.! Aynı sorun grafiker bir arkadaşta varsı cs8 eski sürüm kurdum sonra ön izleme olarak psdleri gösterdi

tık yok valla hocam kurdum sadece ps iconu görünüyo

Panteon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adobe Bridge programı ile Psd'de dahil olmak üzere birçok formatın ön izlemesini yapabilirsiniz.

sp1r1va

Asistan
Reaksiyon puanı
7
[MENTION=35570]xyunusx[/MENTION] adobe bridge varken neden başka programlara ihtiyaç duyasın ki başka programlarla boşuna uğraşma

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Adobe bridge kullan ben onu kullanıyorum. Hem sadece psd değil Ai, ind, gibi dosyalarıda ön izlemeye yarıyor. içerik hakkında hangi renkte kaç Dpi çözünürlükte olduğunu bile söylüyor sana.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adobe Bridge Kullanmayan grafikerlerde var demek ki vay canina!
Adobe Bridge ile gorebilirsin!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adobe nin ağır dosyalar için dahi üretmiş olduğu Bridge var. Adobenin ürettiği her programa özel Birdgeler mevcut. Bridge yi kullanmaznızı şiddetle tavsiye ederim.

Kolay gelsin.

Xipe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bridge yi aç;Photoshop u aç;... Bu sefer orda başka bir foto görüp ne yaptığımı unutuyorum : D ..Ben sorunumu SageThumbs ile çözdüm.Teşekkürler. :)

coo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yocam hiç uğraşmayın ACDSE kurun psd raw aklına glebilecek bütün formatları çalıştırın ;)