Yardım PS5 yeni güncellemeyle gelen SU-101312-8 Hatası

Bu konuyu okuyanlar

TA9YAR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Arkadaşlar bundan 2 ay öncesine kadar gürcistandan ps5 aldım 2 ay boyunca sorunsuz oynadım makine canavar gibi çalışıyordu fakat bu en son martta gelen yazılım güncellemesinden sonra sorun yaşamaya başladım güncelleme geldi indirdim yükledim ki yükledikten sonra bir yanlışlık oldu uyarısı verip SU-101312-8 kodlu bir hata verip cihaz kapanıyor. açınca direk güvenli modda açılıyor tekrar yüklüyorum aynı hatayı veriyor, veritabanı sıfırlayıp geri yükleyince konsol açılıyor fakat biliyorsunuz ki güncel yazılımı yüklemeden online hiç bir şey yapılmıyor cihazda tekrar yüklemeyi deneyince aynı şeyleri baştan yaşıyorum.

Sony kendi sitesinde şöyle bir makale yayımlamış :

Sony Destekle iletişime geçtiğim bana mail olarak bunları denememi söylediler hepsini teker teker 2 kez denedim yok çözüme ulaşamıyorum. Yabancı forum sitelerinde araştırdım bluray diskin anakarta bağlı olan kablo çıkmış olabilir diye bir şey gördüm az çok elektronikten anladığım için açtım cihazı kontrol ettim kabloyu söktüm tek tek konnektörlerini avometreyle ölçtüm çalışıyor sorun yok geri taktım topladım aynı şeyleri tekrar denedim yine olmuyor yine olmuyor. Bu sorunu başka yaşayan var mı varsa çözebildi mi nasıl yapacağız yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ekli dosyalar

• WhatsApp Görsel 2023-05-29 saat 14.23.12.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-05-29 saat 14.23.12.jpg
    138.3 KB · Görüntüleme: 39