PS5 ve Xbox Series X çok mu kötü?Unreal Engine 5 herşeyi bozdu mu?

Bu konuyu okuyanlar

hasan231

Asistan
Reaksiyon puanı
2

Bu videoyu izlemeyen yoktur. İzlemeyen hemen izlesin ps5 tanıtımından 2 ay önce çekildi. Unreal Engine 5 hazır veya değil bu video çıktığı an kafayı yedim. Çünkü biliyordum bu motor PCde de çalışacaktı lakin şimdilik PS5 e özel aklımda atıp tutuyordum. 2 yıl sonra için 4K monitör mü alsam hemen mi alsam ne yapacağım ayrıca işim için alacağım renderları da artık 4K mı sunsam (twinmotion unreal engine motoru kullanıyor)diye tamamiyle farklı bir havaya soktum kendimi. Bu sırada PS5 tanıtımı yapıldı bu oyun yok hatta bu detaylar yok hatta 4k 60 fpsnin sadece hileyle olacağını bu detaylar ile olmasının hayal olacağını öğrendim. Ne?

Unreal Engine 5 ne yaptı?

PS5 gibi Xbox Series X gibi günümüzden bir tık iyi şeylerin satabileceklerini bildikleri için bu kozlarından vazmı geçtiler sizce? Yoksa PS5 Pro diye birşey mi çıkacak gene? Bu oyuncular için fazla üstüne koyamayız diye mi korkuyorlar? Ne oluyor bu şirketlere? Unreal Engine çok mu erken açıklama yaptı? Ne olduğunu anlayan var mı? Ve cidden bu konsolları buna rağmen alacak var mı ?