PS4 Youtube kanalı olmak

Bu konuyu okuyanlar

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Merhaba arkadaşlar. Ben oyun kanalı olmak istiyorum PS4 üzerinden. 14 yaşındayım fakat bunu eğlencesine yapmak istiyorum nedense hoşuma gidiyor :D Neler önerirsiniz? Hangi oyunu çekeyim?

Elimde olan oyunlar : Minecraft , Just Cause 4 , GTA V , FIFA 16 , Fortnite , Rocket League , Far Cry 4.

ARCANDY

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,749
Fortnite ve Minecraft oyna, başlıklara para kazanmak istiyorsan clickbait yap (Şaka şaka haram mal yapma sakın) Onun dışında The Last Of Us Part 2 çek. Ne bilim bu kadar.

miracyldiz_

Asistan
Reaksiyon puanı
82
Merhaba arkadaşlar. Ben oyun kanalı olmak istiyorum PS4 üzerinden. 14 yaşındayım fakat bunu eğlencesine yapmak istiyorum nedense hoşuma gidiyor :D Neler önerirsiniz? Hangi oyunu çekeyim?

Elimde olan oyunlar : Minecraft , Just Cause 4 , GTA V , FIFA 16 , Fortnite , Rocket League , Far Cry 4.
knk yanlış anlama ama kimse 14 yaşında birini izleyeceğini sanmıyorum

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Neden zor ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu kadar kötülemeyin PS4'ü. 3 senedir her türlü oyununu oynadım gerek arkadaşlarımda olsun gram sıkıntı yaşamadım.

knk yanlış anlama ama kimse 14 yaşında birini izleyeceğini sanmıyorum
Doğru dedin knk katılıyorum ama sonuçta eğlencesine çekeceğim arkadaşlarım falan izleyecek o tarz :) Bir hedefim yok.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Sana Tavsiyem rocket league ile başla sakın yüzünü gösterme videolarda Konuşma Açıklamayada Yaşını yazma işte şöyle hedef koy 1000 abone olursan Atıyom ps3 vereceğim Böyle çekilişler işine yarar.Oyun olarak CS GO Pubg fornite minecraft Eski cs oyunları 1.5 1.6 Source Bunlar pek izlenmez ama yinede dene

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144

bence lets playden çok inceleme (konsol,dualshock,oyunlar),kutu açılımı ve tanıtım(oyunlarını ve düşüncelerini söyle) falan yap.arada böyle 15-20 dakikalık gameplay çek

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
Neden zor ?

Bu kadar kötülemeyin PS4'ü. 3 senedir her türlü oyununu oynadım gerek arkadaşlarımda olsun gram sıkıntı yaşamadım.

Doğru dedin knk katılıyorum ama sonuçta eğlencesine çekeceğim arkadaşlarım falan izleyecek o tarz :) Bir hedefim yok.
PS4 eskidi.

Yasuobilal2007

Müdavim
Reaksiyon puanı
954

sessiz gameplay videosu çekersen tutar