Ps4 Tek başına sarar mı?

Bu konuyu okuyanlar

AlfA_BetA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
PC mi yoksa Ps4 Pro mu bu ikisi arasında kaldım. Ps4 Pro aldım diyelim arkadaş çevrem yok denicek kadar az konsol oyunu tek başına sarar mı? bu arada oyun için almak istiyorum.

Doruk Akar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
PC mi yoksa Ps4 Pro mu bu ikisi arasında kaldım. Ps4 Pro aldım diyelim arkadaş çevrem yok denicek kadar az konsol oyunu tek başına sarar mı? bu arada oyun için almak istiyorum.
Sarar tabi ki niye sarmasın ki. Sen de hikayeli oyunlar oynarsın. The Last of us gibi vb.

yusufgg2434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
God of war oynicagin zaman pc iyiki almadim dersin

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
PC al. Her yönüyle iyi. İhtiyaçlarını karşılarsın, oyununu oynarsın, kendine bir şeyler katarsın, video ve film izlersin. Kesinlikle PC al.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Oyun bazıları için gerçekten çok sıkıcı, özellikle üniversite sonrası veya belli bir iş hayatı, tecrübesi sonrası...
Çünkü oyunlar gerçekçi yapılmıyolar, gerçeğe uygun oyunlar da ancak askeri veya eğitim tabanlı oluyolar ve öyle bağımlılık da yapmazlar çünkü zordurlar ve kişileri yorarlar, düşündürürler ve eğlenmeyi unuttururlar ?

Bilgisayar ise oyundan bıkanlar için üretim, tasarım ve bilgi için en iyi çözüm.

Son mesajlar