PS4 alacağım birkaç sorumvar!

Bu konuyu okuyanlar

muhful2493

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ben ps4 alacağım. ps3 alcaktım ps4 çıkınca grafikleri ve geleceğe dönük olması beni kendine çekti.ama kafama takılan bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.
1-ps4 te şuzamana kadar duyduğunuz öneli hatalar var mı?
2-vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum.Nette 1500 tl diyiyor. Ben peşin alacağım. Vatan bilgisayarın %30 indiriminden faydalana biklirmiyim?
3-ps4 te multiplayer paralıymış. Yani ben şimdi fifa/pes/cod vs. oyunlar aldığımda arkadaşımla iki kollan oynayamıyacakmıyım.
4-Ps4 derslerime etki edermi?(Bu soruyu playstation kullanan cevaplasın)

Şİmdiden çok teşekkürler.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
1-PS4'ün en büyük sorunu mavi ışık hatası buda on binde bir rastlayacağınız bir durum. PS4 kullanıyorum şimdiye kadar karşılaşmadım. Böyle bir hata da direkt değişim yapılıyor.
2-Ürün vatan bilgisayara geldiğinden beri 1500 TL, Her hafta sonu olan %30 indirim de fiyatı düşmüyor.
3-Online oynayabilmek için PS PLUS hesabı almanız lazım. 14 Gün bedava veriliyor.
4-Eder.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Pes v.s oyunları online oynamak ücretsiz. Ps3 te öyleydi bunda da öyle olması lazım .

Ayarında oynatsan etki etmez ama ayarı tutturamak sıkıntı.

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
PS3 de online oyun oynamak ücretsizdi ancak PS4 ile sistem değişti ve ücretli hale geldi. PS PLUS hesabı almanız gerek yoksa online oynayamazsınız.

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
Vatan Computer da pahalı biraz araştır ucuz bulursun internetten mi alacan mağazadan mı

muhful2493

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mağazadan alacağım. Yani simdi mağazaya gittiğimde ps4 için %30 indirim uygulamıyacaklar mı?

jaanki07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Online oyun oynama ile ilgili olarak Sony tarafından PlayStation Plus üyeliği istiyor bunun için üyelik bedelleri aşağıda belirttim.

14 günlük üyelik: Ücretsiz
1 Aylık üyelik : 14 TL
3 Aylık üyelik : 29 TL
1 Yıllık üyelik : 99 TL

Detaylı bilgiler:

[COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.901961)]Sony Computer Entertainment Europe
br>PlayStation Plus'a üye olun ve aşağıdaki özelliklere PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita'nızda erişin.
Hızlı Oyun Koleksiyonu: Üyeliğiniz boyunca her ay en beğenilen* PS4™, PS3™ ve PS Vita oyunlarına sahip olun.
PS4 Çevrimiçi Çok Oyunculu Oyun Deneyimi: PS4™ sisteminizde çevrimiçi çok oyunculu oyun deneyimlerine özel erişim sahibi olun.
Para Kazandıran İndirimler: Harika oyun ve eklenti fırsatlarını içeren özel PlayStation®Store tekliflerinden yararlanın.
Özel Erişim: Yeni demoları ve resmi Beta denemelerini denemek için sıranın önüne geçin.
Çevrimiçi Depolama Alanı: Kayıtlı oyunlarınızı yedekleyin ve arkadaşınızın evinde olsanız bile PS4™ veya PS3™ sistemlerini kullanarak oyuna kaldığınız yerden devam edin.
*En beğenilen niteliği için 70 üstü Metacritic puanı baz alınmıştır.

umarım faydalı olmuştur...
[/COLOR]

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Yukarıda da söyledim PS4 de online oyun oynamak için PS PLUS üyeliği lazım buda ücretlidir. 14 gün bedava veriliyor.