PS4 999 TL

Bu konuyu okuyanlar

Drogba39

Profesör
15 Nisan'da Bim'e PS4 geliyor 500 GB ve fiyatı 999 TL. Broşüründe gördüğüm kadarıyla ithalatçı garantili o yüzden biraz tedirginim. Sizce bu fiyata kaçırmamalı mıyım yoksa sorunla karşılaşabilir miyim ?

Lazzz

Rektör
İthalatçı garantili olsa bile ucuz. Migrosta bile ithalatçı garantili 1200TL bu fırsat kaçmaz 2. el fiyatına sıfır satıyorlar bende olmasa alacaktım bir tane.

@Kör Cerrah Bu fırsat kaçmaz :D param olsada ben alsam :D:D

Drogba39

Profesör
İthalatçı garantili olsa bile ucuz. Migrosta bile ithalatçı garantili 1200TL bu fırsat kaçmaz 2. el fiyatına sıfır satıyorlar bende olmasa alacaktım bir tane.

@Kör Cerrah Bu fırsat kaçmaz :D param olsada ben alsam :D:D
Şu ana kadar hiç garantiye göndermeye gerek duyacak sorun yaşadın mı ? İthalatçı garanti olsa bile garantiyle pek işim olmayacakmış gibi geliyor, pek sorun çıkacağını düşünmüyorum aslında.

Lazzz

Rektör
3 adet ps4 değiştirdim, şuan en son kullandığım makine en az 1 yıllık. Garantiye hiç ihtiyaç duymadım.

Drogba39

Profesör
Bence de daha var en az 2-3 sene sonra çıkar ve o çıksa bile şu an PS3 bile kullanıldığına göre PS4'ün ömrü en az 5-6 sene bence.

Creative

Patr10
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
CS:Go'yu ittire ittire zorla aldık. PS4 biraz şuan bana uzak. Düşündüğün için sağol @Lazzz alırsan oynarım.. Hahahaha :D

Drogba39

Profesör
2 gün sonra gelicek Bim'e bende ciddi ciddi almayı planlıyorum. Alsam sıkıntı çıkmaz dimi ? Garanti pek sıkıntı değil ama konsolda herhangi bir problem çıkmaz dimi Bim'den olduğu için ?(Bim'den olduğu için derken teknoloji marketi değilde normal bir market olduğu için)

Lazzz

Rektör
2 gün sonra gelicek Bim'e bende ciddi ciddi almayı planlıyorum. Alsam sıkıntı çıkmaz dimi ? Garanti pek sıkıntı değil ama konsolda herhangi bir problem çıkmaz dimi Bim'den olduğu için ?(Bim'den olduğu için derken teknoloji marketi değilde normal bir market olduğu için)
İçinden parça mı çalacaklar :D:D

Sıkıntı olmaz korkma :D Zaten ilk günden problem varsa ürünü iade almak zorundalar. Veya sana yenisini vermek zorundalar.

SDN Son Haberler

Son mesajlar