PS3 oyun önerirmisiniz?

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Genelde bilinen oyunları oynadım uncharted 3 iniyor aklımdada şu oyunlar var;
Hıtman Absolutıon
CSGO
Beyond Two Souls ama yeterli alanım yok o yüzden o olmuyor ama gta4'ü pek sevmedim önceden oynadığım için gerekde duymuyorum onu silersem oynayabilirim.

Böyle ets gibi simulator oyunlarıda olur aksiyon oyunlarıda,önerilerinizi bekliyorum.

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
Genelde bilinen oyunları oynadım uncharted 3 iniyor aklımdada şu oyunlar var;
Hıtman Absolutıon
CSGO
Beyond Two Souls ama yeterli alanım yok o yüzden o olmuyor ama gta4'ü pek sevmedim önceden oynadığım için gerekde duymuyorum onu silersem oynayabilirim.

Böyle ets gibi simulator oyunlarıda olur aksiyon oyunlarıda,önerilerinizi bekliyorum.
The Last of Us, Killzone

Reaksiyon puanı
4,101

ghost_of_sparta

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,808
God of War serisini unutuyordum az kalsın. Efso oyundur. Last of Us da aynı şekilde bunları kesin oyna. İnfamous 2 güzeldi.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
God of War serisini unutuyordum az kalsın. Efso oyundur. Last of Us da aynı şekilde bunları kesin oyna. İnfamous 2 güzeldi.
God of war ve assasins serisi aklımda ama nerden başlıyıcam sırasını söylermisiniz.God of warı 2 sene önce arkadaşımdan ödünç almıştım unuttum oyunu assasins creedde önceden brotherhood oynadım çok ps3de liberation hd varda onuda hatırlamıyorum desem yeridir :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnfamous 2 bakıcam ama killzoneu sevmedim ben robotumsu oyunları pek sevmem bana eski tip oyunlar olucak toz toprak aksiyon savaş :D

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Bu oyunu kesinlikle oynamalısınız yakında bende başlayacağım https://www.hepsiburada.com/call-of-duty-black-ops-ps3-p-OYUNCD020356
PS3 te vardı 1 2 yi oynadım bitirdim sanırım (call of dutyleri bitirmiştim öyle hatırlıyorum)3 ps3 de hikaye modu açılmıyor sadece online var nasıl bir mantıksa bende sildim bugün.

God of war ve assasins serisi aklımda ama nerden başlıyıcam sırasını söylermisiniz.
Rica etsem please. :)

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
PS3 te vardı 1 2 yi oynadım bitirdim sanırım (call of dutyleri bitirmiştim öyle hatırlıyorum)3 ps3 de hikaye modu açılmıyor sadece online var nasıl bir mantıksa bende sildim bugün.

Rica etsem please. :)
Battlefield 4 hikaye modu biraz vasat ama online çok iyi. Ayrıca NFS hot pursuit 2, rivals ve Most wanted 2 en iyi NFS oyunlarıdır.

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Battlefield 4 hikaye modu biraz vasat ama online çok iyi. Ayrıca NFS hot pursuit 2, rivals ve Most wanted 2 en iyi NFS oyunlarıdır.
heee evet battlefield 3 ve 4 te vardı aklımda olabilir bakıcam onada ama şuan önceliğim uncharted 3>gta4ü azıcık oyna sil(çünki önceden çok oynadım kafemiz varken)>hitman absolution yükle.

driver san fransısco
pek sevmedim ama saol yinede.

Son mesajlar