Ps3 almak mantıklı mı?

Bu konuyu okuyanlar

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
-500 gb ps3 slim
-iki adet joystick
-gta5 ve pes 14 oyunları
400 liraya almak mantıklı mı? Siz olsanız alır mıydınız?

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben olsam almam. Ps3 platformu için Rockstar Games desteği kesti ve oyun güncelleştirme almıyor. Hep hileci dolu.

Senin yerinde olsam imkanım varsa bi 400 daha ekler ps4 alırdım.

TamerKaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben olsam almam. Ps3 platformu için Rockstar Games desteği kesti ve oyun güncelleştirme almıyor. Hep hileci dolu.

Senin yerinde olsam imkanım varsa bi 400 daha ekler ps4 alırdım.
gtayı online oynamak gibi bi niyetim yok story modu bitirsem yeter sonra satarım zaten. maalesef imkanım yok ayrıca ps4 için oyun almam da gerek bütçemi fazlasıyla aşıyor. teşekkür ederim değerli yorumunuz için. iyi geceler.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bence alınmaz sabır et para biriktir ps4 al daha güncel

dr4nn0r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Bende PS4 pro çıkınca aldım fakat gerçekten zevk almak için iyi kaliteli ekrana ihtiyaç duyuyorsun birde onun masrafı çıktı derken oyuna ihtiyaç duyuyorsun. Ama sadece GTA5 oynicam sonra satarım diyorsan ve gerçekten istiyorsan alabilirsin.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Bende PS4 pro çıkınca aldım fakat gerçekten zevk almak için iyi kaliteli ekrana ihtiyaç duyuyorsun birde onun masrafı çıktı derken oyuna ihtiyaç duyuyorsun. Ama sadece GTA5 oynicam sonra satarım diyorsan ve gerçekten istiyorsan alabilirsin.
Hayırlı olsun hocam öncelikle bende pro almayı düşünüyorum nasıl değer mi ekran konusuna gelirsek pc için de geçerli zaten kaliteli bir ekran aynı masraf onda da var yani

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
-500 gb ps3 slim
-iki adet joystick
-gta5 ve pes 14 oyunları
400 liraya almak mantıklı mı? Siz olsanız alır mıydınız?
İmkanın yoksa mantıklı oyunlarıda ucuza aldımmı ufff yemede yanında yat tek kaybın olur grafik

dr4nn0r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Hayırlı olsun hocam öncelikle bende pro almayı düşünüyorum nasıl değer mi ekran konusuna gelirsek pc için de geçerli zaten kaliteli bir ekran aynı masraf onda da var yani
Hocam benim için mantıkı laptopum Huma H4 ama oyun oynamak için almadım birde oyunu oyun konsolunda oynamanın ayrı bir zevki var ayrıca online için ayrı bir para ödemen gerekiyor

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hocam benim için mantıkı laptopum Huma H4 ama oyun oynamak için almadım birde oyunu oyun konsolunda oynamanın ayrı bir zevki var ayrıca online için ayrı bir para ödemen gerekiyor
Sağol üstat zaten pc var işimi görecek ben ps4pro almayı düşünüyorum ya da pc bir kaç sene daha idare edip ps5 beklemeyi

Son mesajlar