PS Vr nasıldır ? Almaya değer mi ?

1800 TL’ye Ps Vr mı Xbox One S mi ?

• PS VR

• XBOX ONE S

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Selamlar,hali hazırda PS4 sahibiyim 1800 tl fiyat bandında PS Vr almalı mıyım ? Nasıldır,memnun kalır mıyım ? PS4 pro’ya sahip olmadığım için sıkıntı yaşar mıyım ? Yoksa aynı fiyata Xbox one s deneyimi yaşamam daha mı isabetli olur.yardımcı olursanız sevinirim,sağolun.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Mideniz bulanabilir baş dönmesi yaşayabilirsiniz. Önce VR deneyimini almadan denemelisiniz. Aksi taktirde başta saydığım şeylee yüzünden paranız çöp olue

İPhsevdalısı6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Mideniz bulanabilir baş dönmesi yaşayabilirsiniz. Önce VR deneyimini almadan denemelisiniz. Aksi taktirde başta saydığım şeylee yüzünden paranız çöp olue
Daha önceden Gear Vr kullanmıştım yarım saate kadar yazdıklarınızı yaşamadım,sonrasında zorladı beni ama.Ciddi bi fark var mıdır ikisi arasında bu konuda ?

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Daha önceden Gear Vr kullanmıştım yarım saate kadar yazdıklarınızı yaşamadım,sonrasında zorladı beni ama.Ciddi bi fark var mıdır ikisi arasında bu konuda ?
Ğ
Denemeniz lazım. Ancak Gear VR ile PS VR arasındaki deneyim dağlar kadar.