PS 4 Öldü mü?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

root61

Profesör
Reaksiyon puanı
459
Almanya da geçen black friday de amazondan 1900₺, ye ps4.pro aldım ve getirttim. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. 60fps oyun nerdeyse hayal.
Cod serisi de olmasa elimden cikarirdim.

Uncharted serisini 1 2 3 60fps oynadım
4 30fps.
Övüp durulan RDR2 30 fps
Days gone 40-60fps
Pubg 30 fps.
Boşuna Pro almayın derim.

PC de 480 kartımla medium ayarla
60fps freesync ile mis gibi oynuyordum.
Dahası COD da ki çapras platform olayı can sıkıcı bende joystick karşimda mouse klavye. Konsolun exlusiveleri, kullanım rahatlığı , hile macro olmaması avantajlari var ama PS4 pro kasıyor arkadaş ana ekrana gelince ps butona basmaya gör.
Artık hdd mi sebep oluyor ssd mi istiyor bilemedim. Hesapli aldım. Uncharted, Lastofus, daysgone vs exlusiveleri oynamak arada Fifa, pubg atmak icin ama fifa 20 o.kadar kötü ki grafikler gölge diye bir sey yok. Derim ki alabileceğiniz en ucuz ps4 ü alın su vakitten sonra cikan oyunları 30fps vereceklerdir .

berat y****

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Almanya da geçen black friday de amazondan 1900₺, ye ps4.pro aldım ve getirttim. Açıkçası hayal kırıklığına uğradım diyebilirim. 60fps oyun nerdeyse hayal.
Cod serisi de olmasa elimden cikarirdim.

Uncharted serisini 1 2 3 60fps oynadım
4 30fps.
Övüp durulan RDR2 30 fps
Days gone 40-60fps
Pubg 30 fps.
Boşuna Pro almayın derim.

PC de 480 kartımla medium ayarla
60fps freesync ile mis gibi oynuyordum.
Dahası COD da ki çapras platform olayı can sıkıcı bende joystick karşimda mouse klavye. Konsolun exlusiveleri, kullanım rahatlığı , hile macro olmaması avantajlari var ama PS4 pro kasıyor arkadaş ana ekrana gelince ps butona basmaya gör.
Artık hdd mi sebep oluyor ssd mi istiyor bilemedim. Hesapli aldım. Uncharted, Lastofus, daysgone vs exlusiveleri oynamak arada Fifa, pubg atmak icin ama fifa 20 o.kadar kötü ki grafikler gölge diye bir sey yok. Derim ki alabileceğiniz en ucuz ps4 ü alın su vakitten sonra cikan oyunları 30fps vereceklerdir .
BEN SLİM ALACAĞIM 30 FPS YETER

Dora

Dekan
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...