Proxy engeli kırma.

gigi55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi günler arkadaşlar ben bir devlet kurumunda çalışıyorum ve bu kurumun kendiğne ayit bir proxy adresi var ve bu adresi girmeden herhangi bir internet sitesi açılmıyor. Proxy girincede facebook vs gibi siteler engelleniyor. Hotpotshield diye bir program vardı yanlış hatırlamıyorsam onu kurdum fakat onu açınca connect diyince bağlanmıyor yani proxy bu tarz şeyleride engelliyor Bir proxy sitesi buldum ordan giriyorum fakat oda çoğu zaman hata veriyor bu konuda bilgisi olan biri bana yardımcı olabilirmi? Proxy sitelerinin %90ı engelli.

yeni_raki

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Hangi kurum, eğer düşündüğüm kurumsa maalesef ben aylardır deniyorum :)

X_Codesia

Profesör
Reaksiyon puanı
9
bende denedim hotspotu fakat o engeli kıramadık komple 1gbps ağa bağlıyız ama iş göremiyoruz,yardım pls

Edirneli

Profesör
Reaksiyon puanı
15
İyi günler arkadaşlar ben bir devlet kurumunda çalışıyorum ve bu kurumun kendiğne ayit bir proxy adresi var ve bu adresi girmeden herhangi bir internet sitesi açılmıyor. Proxy girincede facebook vs gibi siteler engelleniyor. Hotpotshield diye bir program vardı yanlış hatırlamıyorsam onu kurdum fakat onu açınca connect diyince bağlanmıyor yani proxy bu tarz şeyleride engelliyor Bir proxy sitesi buldum ordan giriyorum fakat oda çoğu zaman hata veriyor bu konuda bilgisi olan biri bana yardımcı olabilirmi? Proxy sitelerinin %90ı engelli.

Çok zor bir iş bende o konudan muzdaripim

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bilgi sistem stajyeri olarak işiniz zor :D bilgi sistemleriyle kanka olun anca öle :D şahsen bizde öle yani :D

karavali

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şirkette ofiste iş yerinde kamuda her neredeyseniz mutlaka bilgi sistemleri bilgi işlem departmanı birimi vardır olmasa bile mutlaka 1-2 tane bilgisayar elemanı vardır. onlarla kanka olun sizin mac adreslerinizi(telefon bilgisayar tablet vs) sisteme yetkili olarak kaydediyo sizin için sıkıntı olmuyo nereye girersen gir artık :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
freedom programı ile herşey mümkün...
az araştırın..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa biri yardım etsin okuldayız ve heryer engelli video facebook ...

Reaksiyon puanı
16,118
pamuk eller cebe herkes kendi internetini kullansın böylece engelleme olmaz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tipik devlet memurları. Bizler sıra beklerken onlar vidyo isleyip, internet tavla oynarlarmış meğer.

falcon291

Profesör
Reaksiyon puanı
45
Eğer ilgili firmanın IT'si düzgün çalışıyor ise, bunu aşamazsınız.
Gerçi yakında ülkenin sizin firmanızdan çok farkı kalmayacak, bu nedenle uğraştığınıza da pek değmez. :-(

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
"Freegate" programını kullanın, her yeri, her siteyi açacaktır. Gerçi 1 insan bile teşekkür etmeyecek bilmiyorum ama faydam dokunsun hadi, acıdım.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
"Freegate" programını kullanın, her yeri, her siteyi açacaktır. Gerçi 1 insan bile teşekkür etmeyecek bilmiyorum ama faydam dokunsun hadi, acıdım.

Üniversitelerdeki torrent engelini aşabilir mi peki? :)