proteinmarket.com.tr Rezilliği

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Merhaba Arkadaşlar,
11.07.2020 tarihinde sipariş vermiş olduğum dambıl setim hala daha elime ulaşmamış bulunmakta. Aramalarımın %90 ı açılmıyor. Açıldığında ise yönetim değişti 4 üne kadar süre verin. Yok yolladık yollayacağız gibi saçma bahaneler üretiyorlar. Son 2 gündür ise ürün kargoya verildi deniyor. Ancak kargo takip numarası vermiyorlar, kargo firmasında araştırdığımda kargomun olmadığı söyleniyor.

Bu siteden yapılan alışverişler hakkında hiç bir araştırma yapmamıştım. Hepsiburada, n11, gittigidiyor haricinde ilk kez farklı bir site denedim ondada pişman oldum.

Şikayetvarda bayağı mesaj var keşke daha öncesinde araştırsaydım.
Yalnız mesajlardan bir tanesi aşırı dikkatimi çekti. Para iadesi istediğimde beni aradılar şikayetimi geri çekmeden iade yapamayacaklarını söylediler, bu yüzden şikayetimi geri çektim ancak yine param verilmedi diyerek tekrar şikayet etmiş güzel bir kardeşimiz ?

Buyrun Proteinmarket şikayetvar mesajları

Asla bulaşmayın. Gerçekten internet alışverişine iğrendiren bir site. Büyük ihtimal paraları alıp işletiyorlar. Çünkü ürün elimizde yok, ürünü tedarik etmeye çalışıyoruz gibi bir şey söylemiyorlar. Yönetim kuruluna suç atmaktan başka bir şey bilmiyorlar.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bu güzelmiş ?
Yalnız mesajlardan bir tanesi aşırı dikkatimi çekti. Para iadesi istediğimde beni aradılar şikayetimi geri çekmeden iade yapamayacaklarını söylediler, bu yüzden şikayetimi geri çektim ancak yine param verilmedi diyerek tekrar şikayet etmiş ?

Müptezel'e o kadar saydırdınız mazlumun ahı tek tek çıkıyor hayırlısı bakalım ? Şaka bir yana tüketici haklarına şikayet edeceğinizi söyleyin bakalım ne yapacaklar.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu güzelmiş ?

Müptezel'e o kadar saydırdınız mazlumun ahı tek tek çıkıyor hayırlısı bakalım ? Şaka bir yana tüketici haklarına şikayet edeceğinizi söyleyin bakalım ne yapacaklar.
Müptezel gibi 10bin kaybetmedik çok şükür :D
En komik yanını anlatmayı düşünmüyordum da hadi anlatıyım. İş ilanlarından avukatlarına ulaştı kardeşim, onunla konuştum salıya kadar süre istedi eğer gelmezse paranızı ben yatırıcam diyor ? Tabi güzel dille bir kaç şey ima ettim, zeki adammış anladı. Avukatta şikayetçi herhalde firmadan ?

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Müptezel gibi 10bin kaybetmedik çok şükür :D
En komik yanını anlatmayı düşünmüyordum da hadi anlatıyım. İş ilanlarından avukatlarına ulaştı kardeşim, onunla konuştum salıya kadar süre istedi eğer gelmezse paranızı ben yatırıcam diyor ? Tabi güzel dille bir kaç şey ima ettim, zeki adammış anladı. Avukatt şikayetçi herhalde firmadan ?
Avukatlarının da canını sıkmışlar acaba ikinci İstanbul Bilişim vakası mı? ?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Avukatlarının da canını sıkmışlar acaba ikinci İstanbul Bilişim vakası mı? ?
İstanbul bilişim beni kazıklamadığı için araştırmadımda 101 sayfa şikayet var abi proteinmarketle ilgili ? 1 tane memnun allahın kulu yok alışveriş yapan ? Kime ne tuttururlarsa kafasıyla devam ediyorlar gibi

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,773
Çok birşey para vermedinse uğraşmaya değmiyor ama göndermemeye ısrar ederlerse adresleri varsa git onlara kendinde olan doğal proteinlerinden ver ? hehehe

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Çok birşey para vermedinse uğraşmaya değmiyor ama göndermemeye ısrar ederlerse adresleri varsa git onlara kendinde olan doğal proteinlerinden ver ? hehehe
300 TL mühim değil de ben kafamı takınca mide bulandırmaya bayılıyorum kanka biliyorsun ?
Adamlar piyasada 400 500 tl ye satılan ürünleri 300 tl ye satıyor.Diğer ürünlerde fark yokta, bu ürün gerçekten ideal üretilmiş diyebilirim. O sebeple direk atladım ?
Adamlar boluda bana 3 4 saat mesafede, protein yanında kreatin, bcaa multivitamin ne varsa vericem onlara ?
Böyle ne olduğu belirsin sitelerden alışveriş yapmayacaksın sonra uğraş dur..
Bakalım ne olacak ?
Mağdur olmak nasıl bir şey?
Gayet güzel ? Küfür ederek rahatlıyorsun felan ?
Müptezel konusunu hatırlatma :D O kardeş al sat yapmaya çalışırken kazık yiyor ?

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Supplementler.com bunu öneririm. Ayrıca bu tür güvenemediğim spor malzemesi gıda takviyesi satan yerlerin kendilerine ait siteleri varsa gider büyük e ticaret sitelerinde satış sayfası var mı bakarım varsa bu e ticaret siteleri üzerinden alırım. Çünkü paramın asla çöpe gitmeyeceğini bilirim. Mesela ECGSPOR diye bir spor malzemeleri satan site var kendi siteleri üzerinden değil N11 üzerindeki satış kanalından aldım. Hem fazla taksit yaptırdım hem de az daha uyguna denk geldi fiyatta.