Proje Fikirleri Olan ?

Bu konuyu okuyanlar

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Selam c# ile bir proje yapmak istiyorum.Ama ne biliyim takip programı falan istemiyorum.Klasik bir proje olmasını istemiyorum yani.Fikirleriniz için şimdiden teşekkürler..!

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Şifre saklayan bir program olabilir. İnternette artık o kadar fazla şifre kullanıyorum ki karıştırıyorum bazen hatırlamakta.

Sadece internette değil, ATM, kredi kartı şifreleri saklayan program olabilir.

Stone

Müdavim
Reaksiyon puanı
10
HTML ve javascript yorumlayıcı yaz. En az üç yıl idare eder seni :D

sdmh

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Şifre saklayan bir program olabilir. İnternette artık o kadar fazla şifre kullanıyorum ki karıştırıyorum bazen hatırlamakta.

Sadece internette değil, ATM, kredi kartı şifreleri saklayan program olabilir.

N3CAT1 sana KeePass http://keepass.info/ programını tavsiye ederim.

Siberworm Proje istiyorsan internet linklerini saklamak için program yapabilirsin. Örneğin ilginç bir siteye rastlandığında iki tuşa basılmasıyla hemen linki kopyalayıp kaydedecek.

just-ice

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bi remote administration tool yaz, cok zevk alirsin hem, kapsamli oldugundan cokta sey ögrenirsin, ama klasik olmasin diyosan, webcam ile gesture leri algilama, bu hareketleri kaydetme, ve kayitli gesture algilandiginda ona göre bilgisayarda herhangi bir komut calistirma programi olabilir. Baslangic icin, motion detection ile kaynaklar var nette, bunlardan faydalanabilirsin, süper kullanisli bi program olur

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hocam valla süper projeler geliyo aklınıza.Helal olsun.Biraz daha gelsinde kafama yatanı yapmak istiyorum.

programlama

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- Müzik Çalar ... Dokunmatik 1 ekran al ve c# ile kodla - Alsana Dokunmantik müzik çalar kutusu- ( sağlam bir proje )

2- Yüreyen robot ve Kamera - 1 robot yaptırcaksınız üstüne wireless kamera ile laptop yönetceksiniz

3- Taşıma sistemi. - Yine c# ile kod yazacaksınız bilgisayarda sağ sol ile taşımacılık yapacaksınız,

4- parmak okuyucu sistemi - c# ile kod yazın sonra parmak okuyucu alın. ilk bir parmak izi tanıtırsın sonra onla kapı açma - kapatma - yönetim paneline girme gibi şeyler yaparsınız ..

5- otobüs firmaları için - ilk sql de bir veritabanı ardında hem web asp.netde hemde c# ile masaüst yazilim yaparak birbirine bağlarsın...

yardım istiyorsan msj at hepsi hakkında bilgim var.

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
açık kaynak uydu cihazlarına işletim sistemi yaz :)

Ağ Yönetim programı yaz :) ama kolay anlaşılır ve kurulabilir olsun yoksa öbür türlü piyasa da çok :)

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
digitürk kanalını bedava izletecek bi program yaz millet izlesin :):):):):)

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
1- Müzik Çalar ... Dokunmatik 1 ekran al ve c# ile kodla - Alsana Dokunmantik müzik çalar kutusu- ( sağlam bir proje )

2- Yüreyen robot ve Kamera - 1 robot yaptırcaksınız üstüne wireless kamera ile laptop yönetceksiniz

3- Taşıma sistemi. - Yine c# ile kod yazacaksınız bilgisayarda sağ sol ile taşımacılık yapacaksınız,

4- parmak okuyucu sistemi - c# ile kod yazın sonra parmak okuyucu alın. ilk bir parmak izi tanıtırsın sonra onla kapı açma - kapatma - yönetim paneline girme gibi şeyler yaparsınız ..

5- otobüs firmaları için - ilk sql de bir veritabanı ardında hem web asp.netde hemde c# ile masaüst yazilim yaparak birbirine bağlarsın...

yardım istiyorsan msj at hepsi hakkında bilgim var.

Feci şekilde uğraştıracak süper fikirler..!

---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

digitürk kanalını bedava izletecek bi program yaz millet izlesin :):):):):)

Yapılabilir hocam neden olmasın :)