Programlama Proje Fikirleri? [C#]

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar okul müdürü bilgisayar bölümünden proje istemiş yarışmalara katılmak için hocada beni görevlendirdi.Sizce nasıl bir proje yapılabilir ?

erdcan

Doçent
Reaksiyon puanı
14
biz bölüm olarak robot yarışmalarına katılacaz

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Firefox tabanlı web tarayıcı.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Alabilir. Neden olmasın :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
swf > pdf çevirici yapın :) şuana kadar öyle bir program yok :) 3-4 program kullanarak çevirebiliyorsun :)

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
swf > pdf çevirici yapın :) şuana kadar öyle bir program yok :) 3-4 program kullanarak çevirebiliyorsun :)
doğru diyosunuz yapılabilir aslında ama artık daha çok tekonolojiye dayalı programlar yapılıyor ve geneldede robot ile ilgili programlar.Öyle bir proje olması lazımki kimsenin aklına gelmemiş ve kimse tarafından kodlaması bile yapılmamış.Böyle bir program lazım :)

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
doğru diyosunuz yapılabilir aslında ama artık daha çok tekonolojiye dayalı programlar yapılıyor ve geneldede robot ile ilgili programlar.Öyle bir proje olması lazımki kimsenin aklına gelmemiş ve kimse tarafından kodlaması bile yapılmamış.Böyle bir program lazım :)

lise mi?? okuyorsun yoksa üniversite mi?? okuyorsun onu bilmiyorum ama robot mobot dediğine göre gerekli mali destek sağlanmış olmalı :) şimdi sen mali desteğini söyle de ona göre uçuş yapalım :mrgreen:

SiberWorm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Lise-Teknik bilgisayar-Veri tabanı programcılığı okuyorum.Geçen müdür bizim bölüme gelmiş ve bir proje yapın demiş(Maddi destek olarak ben yardımcı olucam demiş)

---------- Post added at 00:28 ---------- Previous post was at 00:23 ----------

Maddi destek olarak müdürden onay aldık fakat.Bölümde benden başka programlamayla ugraşan yok :( Bu senede üniversite sınavım olduğu için eve haftanın sadece 2 günü (hafta sonu) gelebiliyorum.Uğraşma vaktimde fazla olmuyo maalesef.Maddi bakımdan herşey tamam ama ekip olmayınca para ne işe yarar (Sadece robotu alırız okula koyarız :D )