Programlama , çünkü ........

Aithusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmem böyle konu varmı ki :S Aslında bugun üye olmadım ama bugün başlayayım dedim forum kurallarını bilmiyorum.Eğer herhangi birini ihlal ettiysem basitçe söyleyin :crying:
Sorum şu : Programlama Çünkü ..............................." evet tahmin ettiğimiz gibi buraları hep tamamlıyoruz tabi türetebiliyonuz

ilk ben : Programlamacı olmak istiyorum çünkü bayılıyorum bilgisayarla ilgili herşeye" programlamacı demiyorum kendime çünkü bi b*k bilmiyom daha ! :hammer::hammer:

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
"Programlama çünki, baba mesleği." demek isterdim mesela... :D

Hep çok düz bi çizgisi oldu ailemin bana karşı, çok komplike şeylerden anlamamı beklediler...

O üç noktanın gerisi psikologluk, sorun çocukluğumda millet sizlik birşey yok. :D

Şaka bir yana;

Programlama çünki, bütün o süslü ingilizce kelimeleri düşüp, işin şaşası ve karmaşasının dışında, bu işi sadece "seviyorum"... ;)

Reaksiyon puanı
188
Programlama çünkü; birşeyler yaratıp çalışıtğını ve işe yaradığını görmeyi seviyorum...

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Programlama çünkü; Sıfırdan bir şeyler oluşturmak diyebilirim.Ancak benim bu yola başlamam tamamen BİLİM KURGU filmlerinden çıktı.Benim ön görüm ki şuanda olan da Dünyada her şey "akıllı" teknolojiler ile yönetilecek (Şuanda akıllı telefon , akıllı televizyon,Akıllı buzdolabı..) Benim asıl amacım savaş teknolojisinde yürümek.Bir uçak programlamak.Hani insansız olanları.Bir tank programlamak insansız olanları en son da bir ROBOT programlamak insanlı olanı. :D Bakın ironman gibi :D

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Programlama çünkü; Sen ne dersen o olur.

immortim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=2][/h]
Programlama çünkü, sanal dünyanın kapılarını aralamak demek.

Aithusa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programcıların ortak bir tanrısal ego mekanizması var sanırım :)
aynen ha harbi biri dicek programlama çünkü yaratıyorum kardeşim ben yoktan var ediyorum felan dicekler weopfwe
neyse konu ilginçleşiyor devam !

muratgurcemal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsanlarla uğraşmaktansa bilgisayar ile uğraşmak daha güzel olacaktır diyerek programcı olduk :)

immortim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Programcıların ortak bir tanrısal ego mekanizması var sanırım :)

kardeş bu sadece programcılarda deil bütün insanlarda olan bir mekanizma. Yani yaratılıştan fıtratta olan birşey. üretmek ve ürettiğin ürüne bakım işte ben buyum, bunun sahibi benim, bunu ben yarattım der. bunu bir sanatcı sanat eserinde, bir baba oğlunda, bir anne tıp kazanmış çocuğunda, bir aşcı yemeğinde, hatta bir inşaat işcisi bile bunu yapar. aradan geçmiştir 30 yıl binaya bakıp "vayy be bir zamanlar ben çalıştım burda ne kadar sağlam yapmışız" der yani.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Programlama çünkü tahtam eksik :rolleyes:

tolga.ua

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Programlama = kafayı yiyip yiyip iş bitince suratindaki aptalca gülümseme :D

LoSt61

Asistan
Reaksiyon puanı
0
programlama sevmeden yapılacak bir iş değil. Programlama Çünkü; Programlamayı seviyorum.

lagaoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
programlama çünkü; her ne kadar tahta eksiltip :) kafayı yesende sürekli yenilikçi ve yapacaklarında senin imzan olan ilerici bir iş (çok mu resmi oldu :))