Programcı aranıyor!!

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi
Reaksiyon puanı
2,146
Yolunu yordamını bilsem kendime programını yapardım. winat9'dan kazanıyorum diyorsun ama oradan da günde 15 kuruş geliyor diyorlar, sanal makinede çalışmıyor diyorlar falan, sen günde 30 tl falan yapıyorum diyorsun valla azimle bu işi başardın seni tebrik etmek gerek.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Bence makrolara yönel.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yolunu yordamını bilsem kendime programını yapardım. winat9'dan kazanıyorum diyorsun ama oradan da günde 15 kuruş geliyor diyorlar, sanal makinede çalışmıyor diyorlar falan, sen günde 30 tl falan yapıyorum diyorsun valla azimle bu işi başardın seni tebrik etmek gerek.
Bi söz vardı. Azimle şey yapan .....
neyse. :D

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
mac işletim sistemini kullanıyorsan automator ile istediğin şeyi bilgisayara kendi kendine yaptırabilirsin. :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
pc de çalıştırma olayını yapamadım tam olarak. 1,8 tl bazende 60 krş geliyor 5 dakika da bana :) o bile yeter (hilesiz ) 3 pc 2 tablet 1 xperia arc s :

tatar59

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Özelden içeriği yazarsan masa üstü uygulaması yazabilriz. Çok kapsamlı değilse bütçeni aşmayız

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
açık açık söyleyeyim sistemin yayılması sistemin kapanmasına yol açar.
Chev ondan paylaşmıyor :)

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yok hocam estağfurullah
pc başında olduğum için vede merak ettim benim için ekstra bir gelir getirmez 1000 tl civarı olmaz ise :rolleyes:

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Haklısınız sizde forumda yayınlarınsa ertesi gün sistem çalışmaz hale gelir. Benimde bişeler bulmam lazım ya pc başında zamanım çok geçiyor bari üç beş kuruşta biz kazanalım.Anketi denedim kimse bulaşmasın,reklamn tıklama denemedim onu da deniyim bakalım.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru

hocam teşekkür ederim hafta sonu 45 tl alıyorum
isteyene teamwieverden göstereblrm kanıtlayablrm
beni üniversiteden hocalar arıyor programı öğret diye :D
çalışmıyor diyenler neyin kafasında bilemem :)
Bence makrolara yönel.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bi söz vardı. Azimle şey yapan .....
neyse. :D
şuan onlinehile nin admini ile konusuyorum bir program yazıcak glba :D
Ghost Mouse'a bak derim.
bakarım eyw :)
mac işletim sistemini kullanıyorsan automator ile istediğin şeyi bilgisayara kendi kendine yaptırabilirsin. :)
o nasıl olcak?
pc de çalıştırma olayını yapamadım tam olarak. 1,8 tl bazende 60 krş geliyor 5 dakika da bana :) o bile yeter (hilesiz ) 3 pc 2 tablet 1 xperia arc s :
hile mile ayıp oluyor hocam :D alın teri alın ^^
pc'de winat9 nasıl yapıyorsun hocam? :p
çok güzel yapıyorum :)
hocam 1 gün işe yaradı tam çözümü bulursam emin olun paylaşıcam :) 6gündür uğraşıyorum winat9 ile. @Sry tavsiye etmişi onuda.
hmm inş. çözemezsn xD xD
Özelden içeriği yazarsan masa üstü uygulaması yazabilriz. Çok kapsamlı değilse bütçeni aşmayız
skype ekleyn: knock71
Özelden paylaşmayın ama bizide düşünün :)
hocam kmseye özelden açklama yapmam :D
açık açık söyleyeyim sistemin yayılması sistemin kapanmasına yol açar.
Chev ondan paylaşmıyor :)
aynen ;)
Avcunu yala diyosun yani:)

yok hocam estağfurullah
pc başında olduğum için vede merak ettim benim için ekstra bir gelir getirmez 1000 tl civarı olmaz ise :rolleyes:

Haklısınız sizde forumda yayınlarınsa ertesi gün sistem çalışmaz hale gelir. Benimde bişeler bulmam lazım ya pc başında zamanım çok geçiyor bari üç beş kuruşta biz kazanalım.Anketi denedim kimse bulaşmasın,reklamn tıklama denemedim onu da deniyim bakalım.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hmm inş. çözemezsn xD xD
Chev buldum oyununu :D yalnız doğruyu bulmak birazcık zamanımı alacak yarın reklam saatlerinde yazarım...
taktiği söyleyerek winat9 ın önlem almasını istemesemde senin gibi 1 ay nasipleniriz belki :p

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Mac işletim sistemlerinin içinde gelen Automator adlı program aracılığıyla bilgisayar sıklıkla yaptığınız işlemleri kayıt altına alabiliyorsunuz. Nasıl anlatsam, mesela programı açıyorsunuz video kayıt başlat tuşu gibi bir şey var ona tıkladıktan sonra yapacağınız işlemleri hafızaya alıyor ve satır satır yazıyor. mesela safari adlı internet tarayıcısını açıyorum oradan shiftdelete adlı forum sitesine açıyorum oradan kullanıcı adımla şifremi giriyorum. burada klavyeden girdiğin yazıları hafızaya alıyor. sonra müzik listemi başlatıyorum. sonra bunu kaydediyorum. bu küçük bir programcık olarak masaüstüne kayıtoluyor. Ben diyorum ki bilgisayar açılışında bu programcık çalışsın. İşten eve geldiğimde bilgisayarımın güç düğmesine bastıktan sonra elimi yıkamaya gidip geliyorum ve benim yapacaklarım kendiliğinden bilgisayar tarafından yapılmış. automator çok geniş bir program içeriğinde çeşit çeşit durumlar var.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Mac işletim sistemlerinin içinde gelen Automator adlı program aracılığıyla bilgisayar sıklıkla yaptığınız işlemleri kayıt altına alabiliyorsunuz. Nasıl anlatsam, mesela programı açıyorsunuz video kayıt başlat tuşu gibi bir şey var ona tıkladıktan sonra yapacağınız işlemleri hafızaya alıyor ve satır satır yazıyor. mesela safari adlı internet tarayıcısını açıyorum oradan shiftdelete adlı forum sitesine açıyorum oradan kullanıcı adımla şifremi giriyorum. burada klavyeden girdiğin yazıları hafızaya alıyor. sonra müzik listemi başlatıyorum. sonra bunu kaydediyorum. bu küçük bir programcık olarak masaüstüne kayıtoluyor. Ben diyorum ki bilgisayar açılışında bu programcık çalışsın. İşten eve geldiğimde bilgisayarımın güç düğmesine bastıktan sonra elimi yıkamaya gidip geliyorum ve benim yapacaklarım kendiliğinden bilgisayar tarafından yapılmış. automator çok geniş bir program içeriğinde çeşit çeşit durumlar var.
windows için aynısı varmıdır?

blgram

Profesör
Reaksiyon puanı
18
windows işletim sisteminde ne yazık ki böyle bir program yok. çünkü bu program mac işletim sisteminin içinde. yani bildiğim kadarıyla windows işletim sistemi böyle bir program üretmedi. maclere özgü bir uygulama.

bsekerciler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Automator uygulamasının alternatifleri Linux için de mevcut. İnternetten biraz araştırma yaparsan ulaşabilirsin.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Baştan beri makro makro diye bahsettiğimiz bu!