Program Yok Hile Yok! Sitenize Hit kazandırın!

yalcnuygur

Öğrenci
Merhaba Arkadaşlar!


Bugün sizlere ücretsiz organik hit kazanma sitesini kullanımını ve detaylarını anlatıcağım.


Hitlerin tamamı organik olup tamamı da gerçektir. Bu sizin Alexa sıralamanızı düşürür arama motorların da bir üst sıralara çıkmanızı sağlayacaktır.


Kredi kazanarak hit arttırabilirsiniz!


Evet arkadaşlar programını indirip Puan kazan kısmına geldiğinizde kendisi otomatik kazanmaya başlayacaktır. Youtube reklamları ve başka sitelere girişleriniz ile kredi kazanacaksınız. Bu Bilgisayarınıza herhangi bir zarar vermez veya sitenizi kötü yönde etkilemez.


Sadece Sitemi?


Tabi ki hayır arkadaşlar. Sitenize ve Youtube Videonuza izlenme kazandırabilirsiniz.


Açıklama


Bir web sitesi açtınız ve sitenizde yeni olduğu için kimseler gelmiyor mu? Satmanız yada tanıtmanız gereken her cinsten ürünler, mal ve malzemeler var ama kimselere ulaşamıyor musunuz?
Bu program tam size göre kullanımı kolay ve bir o kadar basittir. Web sitenizi ekliyorsunuz. Her ziyaretçi için ne kadar puan düşmesini istiyorsanız ve hangi ülke, cinsiyetten sitenize girilme istiyorsanız ayarlarınızı yapıyorsunuz.
Tavsiyem tüm ülkeler ve cinsiyetler olacaktır.


Alttaki referans linke tıklayıp bana da destek olursanız çok memnun kalırım arkadaşlar.


Link: http://www.addmehits.com/


Teşekkürler! :yes::yes:
 

acabuco4

Profesör
Buyuk ihtimalle programla calisiyordur, indirdiginiz zaman sizin eklediginiz videolar hit alirken, siz de programa eklenen diger linklere yonlendiriliyorsunuzdur. Al gulum ver gulum olayidir.
 

lutfuhoca

Asistan
hiç bir işe yaramaz arkadaşlar ugrasmayın bosuna.

sitede ne kadar kalacak
kaç sayfa dolacak
direk mı organık mı gelecek
ıkıncı gelen yenı kullanıcı mı olacka vsss.. sallayın
 

SinanOzdemirORG

Öğrenci
ben addmefast kullanıyorum gayet memnunum. 6 tanede puan kasma botu var. acıyorum calıstırıyorum. bu sıteyı denemedım hiç..
 

teknozyum34

Öğrenci
Nisan ayında google da radikal değişiklikler olacak ve trafiğin önemi kalmayacak. Artık özgün içerik herşeyden değerli..
 
Üst