Profil'de

Bu konuyu okuyanlar

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Sayın Hakkı Alkan ve Berkin Bozdoğan ve Bircan Caner Toygu

Profile'e girdiğimiz zaman Son gönderdiği mesajlardan hariç Son Gönderdiği Konular diye de bir seçenek ekleseniz çok sevineceğiz.Mümkünse.

Bir de Üyelerin Rütbeleri Açtıkları Konulara göre verisin yada çoğalsın.Bunda bir sıkıntı var.

Vatandaş Hehe,Evet,Teşekkürler,Sağol.Güzel deyip sonuna bir smiley koyuyor.Başka bir şey yapmıyor.

Acaba:
20 Yorum:1 mesaj etse
05 Konu :1 mesaj etse
ve Açtığı Konuların Kalitesinide denetlemek için Bir Moderator Tayin edilse daha iyi olmazmı.

Veya Puan sistemi gibi birşey olsa.

Ben Bütün Yıldızlarımı feda etmeye Hazırım.Önemli olan Yıldızlar değil Kalite bence.Ben Sıfırdan Başlayabilirim.

Böyle gereksiz mesaj ve konulara bizde ister istemez muhattap oluyoruz.Sinirleniyoruz.Cevap veriyoruz.İş çığrından çıkıyor.Sizde farkındasınızdır.

Birde SDN ye üyelik İmtihan la mı olsun ne bileyim saçmalıyorum işte.Siz anladınız.

Saygılar iyi çalışmalar

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Efe Zoroğlu dedi ki:
Vatandaş Hehe,Evet,Teşekkürler,Sağol.Güzel deyip sonuna bir smiley koyuyor.Başka bir şey yapmıyor.
+1 yazanlar bile var.Adamın 156 mesajı var 150si +1 yazarak olmuş.Gerçi sdnde mesaj kaygısı veya mesaj silinmesi olmaz ama saçma sapan her konuyada +1 yazılırmı...

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Bir de her konuya "bilmiyorsan konuşma, hadi başka konuya" gibi şeyler yazanlar da var. :)
Arkadaşlar forumun şu anda "beta" aşamasında olduğunu unutmayınız. Bazen farkedilebilen, bazen de farkedilemeyen değişiklikler yapıyoruz sürekli. SDN Forumları Beta 2 olarak karşınıza geldiğinde daha kullanışlı ve daha sade olmasını planlıyoruz.

Bu arada soranlar varken hazır diğer konulara da değineyim; beta2 mizde bir görünüm değişikliği beklemeyin. Çünkü 8 kişinin katıldığı İstanbul toplantısında oy birliğiyle görüntü değişikliğine gidilmemesi planlandı. Ama yine de bazı farklılıklar olmayacak değil. Sadece stilimiz aynı kalacak.

Yine de bakarsınız yeni bir sürümle ileride daha değişik stiller de kullanılabilir.

Kendi açtığımız konuları veya bu üyenin açtığı konuları göster olayı ise şu anki çalışmalarımız arasında. Seri üretime geçince sizi her bir yenilik/değişiklikte bilgilendirmek amacıyla sabit bir konuyla bunu duyuracağız.

Sevgiler.

Efe Zoroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Runal Ağabey Pardon.Tatildeydim herhalde gözümden kaçmış Ağabey.Aynı şeyi Düşünmüşüz Demek ki.Bu böyle olmuyor.Bu Konu ile sen İlgilen aslında sana yakışır.Biliyorum Sen olmak istemiyorsun Mod ama Ol Artık.
Sniper_Emoticon_by_Pitchit.gif

EDIT
Teşekkürler Elmacık

RuNaL

Müdavim
Reaksiyon puanı
71
tşkler kardeşimmm uygun görürlerse oluruz ama öyle aşırı bi isteğim yok bu aralar işlerim yogunlaşacak belki eylülde fazla nete takılamam ayıp olur fazla ilgilenemezsem :)

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
Üyelikten çıkartırmısınız yasaklarmısınz bilmem ama forum bazen SDN nin sloganına uymuyo bana öyle geliyo diğer arkadaşarlar ne düşünür orasının bilmem her ne kadar bi kaynaşma ortamı oluştursa da forumun sloganı yansıtması kanısındayım düşüncem bu diğer arkadaşların düşüncelerini de saygım var.

Teşekkürler.